Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Azonnali bőrfelszín-tökéletesítő maszk, mely megújítja a bőr tónusát és textúráját, miközben összehúzza a pórusokat, halványítja a pigmentfoltokat és csökkenti az apróbb vonalakat és ráncokat, akár kevesebb, mint 5 perc alatt. Természetes AHA gyömölcssav tartalmával hámlasztja és tisztítja a bőrt, az elhalt hámsejteket eltávolítja és puha, ragyogó bőrt eredményez.

Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: Maghy84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta
jenny summerville

2019. október 2.

Kategóriájában megállja a helyét, de vannak ennél sokkal jobb hámlasztók. 10 percig hagytam fent, ennyi idő alatt, más hámlasztók hatásosabbak a bőrömön :)
Ettől függetlenül nem rossz termék és nem is szeretném lepontozni. Belépő szintű tejsavas hámlasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Szuper hámlasztó, teszi a dolgát, szép puha és selymes utána az arcom, nem is ragoznám, megéri az árát, ment az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Anetty

2019. július 27.

Nagyon tetszik. Kb. 10 percig szoktam az arcomon hagyni, utána pihe puha a bőröm.
Heti egyszer max kétszer használom majd feldobok egy fátyolmaszkot. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Heti egyszer max kétszer használom majd feldobok egy fátyolmaszkot. Újravevős.

Ad-Namah

2019. július 19.

Tegnap használtam először, 15 percig volt fenn, és most, másnap látszik a hatása. A tejsav nagyon gyengéd benne, nekem más AHA peeling nem működött ezelőtt, de ez jót tesz a bőrömnek. / 3 hete használom egy héten egyszer, 15 percig van fenn, utána pedig aloe vera gélt teszek az arcomra, és minden pattanás elmúlik róla, és a tág pórusok is megszűnnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Natajsa

2019. július 8.

Totális kedvencem! Pigmentfoltos az arcom, sokat segített rajta. Szerintem elég hatékony, mégsem marja az arcom. Tuti, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

zsizi

2018. május 31.

Szuper termék. A bőrömet nem csípi, kíméletes, mégis hatékony. Az illata kellemes, a szemet sem irritálja. nagyon pozitív, hogy az INCI-je is ilyen szép! Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

BarabasEdina

2018. február 14.

Nagyon szeretem a Mossa termékeit, többek között ezt a maszkot is. Mikor úgy érzem, hogy nem az igazi a bőröm egy radírozás után felteszem, eleinte enyhén csíp gondolom a benne lévő gyümölcssavaktól, de ez hamar elmúlik. Nekem nagyon jót tesz a különben tág pórusú bőrömnek. Alap darab az otthoni bőrápolási rutimomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.