Mossa

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 990 Ft

A vitaminokkal teli hidratáló sampon gyengéd formulájával, bőséges habzásával és hatékony tisztító tulajdonságával kényezteti a hajat. A természetes hidratáló molekulák megnyugtatják és megvédik a fejbőrt.

A vitaminokban és antioxidánsokban gazdag eper kivonat revitalizálja, erősíti és ragyogó megjelenésűvé teszi a hajat minden nap. A további antisztatikus hatása miatt a haj könnyebben fésülhető és kezelhető.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Nessy

2020. október 10.

Amikor megjelent, egyből megrendeltem a balzsammal együtt, de nem lett a kedvencem, nagyon nehezen használtam el. Puha és fényes lett a hajam tőle, de zsírosabb és laposabb is.

Kaptam belőle egy kis mintát és újra kipróbáltam, most sokkal jobban tetszik. Ez talán annak köszönhető, hogy egy-két év alatt sokat mérséklődött a hajam zsírosodása, már inkább a normál tartományba sorolom magam. Gyengéd sampon, a habzása is rendben, nem szárítja szét a fejbőrt, ami nekem fontos, mert pikkelysömörös vagyok.
Tehát, ez a sampon egyáltalán nem rossz, de inkább csak normál hajra ajánlanám, olyanoknak, akiknek fontos a szilikonmentesség és a jó összetevők.
Vagy esetleg kis-tini lányoknak, akik már felnőttes sampont szeretnének. :)

Az illata szerencsére nem mű-eper, egész kellemes és természetes, intenzívebb mint a balzsamé, de nem nagyon marad meg a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Vagy esetleg kis-tini lányoknak, akik már felnőttes sampont szeretnének. :)

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol