Mudmasky

Ár:   20 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   20 900 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Természetes mód a bőr méregtelenítésére és megújítására, néhány percen belül. Finomítja a pórusokat és sugárzóvá teszi a bőrt, miközben az hidratált és sima lesz. Hipoallergén illatanyagot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Niobe28

2018. november 20.

Arctisztítás után vittem fel az arcomra a leírtak szerint és borzalmasan csípett. Ezután én le is mostam, nem vàllaltam a rizikót. Annyira rossz érzés volt, hogy többet nem is szeretném kipróbálni. Még jó, hogy csak a mini verziója van meg. Amúgy magával az állagával semmi gond nem volt, jól lehetett kenni és nekem is tetszett a darabos állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Black Fairy

2018. november 13.

Én nem különösebben vettem észre hatását...Csak egy kis kiszerelésem van/volt belőle, elkenegettem, de nem csinált semmit...nem tisztított, nem szárított, igazából csak azért kenegettem el, mert drága termékről van szó, és nem akartam pazarolni...Huzamosabb használat után se vettem észre változást a bőrömön...
Egyébként a felvitellel és a lemosással nem volt problémám, nem fogta meg a csapot se...Igazából kicsit szomorú vagyok, hogy ez a drága csodatermék csak az én arcomon nem működik, de legalább nem kell amiatt szomorúnak lennem, hogy nem adnék ki ennyit egy arcmaszkra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

karaibrahimgil

2018. szeptember 23.

Már egy kevés is szépen kezeli a kombinált bőrtípusom fényesedésre hajlamos részeit. Szinte rögtön megszárad, és egy kicsit húzza az arcbőrömet, de cserébe simává és puhává varázsolja azt. Már ha percre pontosan betartom a használati javaslat időkorlátját. Azonban ha egy perccel is túllépem ezt a keretet, csúnyán lehámlasztja az orromat.
A teljes kiszerelés ára botrányos. Mivel havonta 2-3 alkalommal használok maszkokat, és ez vékony rétegben felvíve is hatásos, így egy életre elegendő lenne (de felbontás után nem tartogatnám évekig), ezért utazó kiszerelésűnél nagyobbat másnak sem javasolnék vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

petoandika

2018. május 28.

Én is pixiből ismertem meg és én szeretem. Azóta már mástól is vettem át, mert annyira megszerettem. Na igen, ennyi pénzért nyilván nem veszi meg az ember, de kipróbálni jó volt. Én imádom az arcmaszkokat, magamnak szoktam zöld agyagos maszkot készíteni - sokkal olcsóbban. Kb ugyanezt tudja, de ez valahogy mégis adott valami kis pluszt, no meg nem kellett külön katyvasztani, csak felkenni. :D
Összességében nekem pozitív a véleményem róla, semmi ellenérvet nem tudok mondani, csak azt, hogy ár-érték arányban valóban nem igazán éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

brenata

2017. december 23.

Pixiboxban leltem erre a kis termékre. Már rég ki akartam próbáltan, de most sikerült. A tubusból könnyedén fel lehetett vinni a bőrre, megszáradt az arcomon és könnyen le tudtam mosni. Szuper érzés volt az arcomon, nekem nagyon bejött, hogy darabos volt a maszk. Így tényleg azt éreztem hogy természetes összetevőket tartalmaz. Az ára miatt sajnos nem veszem többet :-( Ezért csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Bradshaw

2017. október 12.

Nekem nagyon tetszik. Ez volt az első arcmaszkom. Ajándékba kaptam, nem is sejtettem hogy ez egy igen drága ajándék volt. Újra szerettem volna venni, de ennyit "kidobni" egy arcmaszkra.... Aztán próbálkoztam sok mással. Szerintem egyiknek sem volt ilyet hatása. Imádom ezt a krémet. Engem nem zavar az illata, kifejezetten tetszik. Nem olyan erős hogy bárki el ne tudná viselni. Mikor felkentem, érdekes volt a színe, zöldes, majd szürkére szárad. Arcradír után szoktam használni, és érzékeny a bőröm, de engem nem csíp. Szépen tisztítja az arcomat, és nagyon puha lesz tőle. Talán karácsonyra még is meglepem magamat vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Nagyon csíp és büdös, szeretem a maszkokat de ez semmit extrát nem ad. Az ára nevetséges, ennyiből 2X meg lehet venni a teljes L'Oreal sorozatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Chrissy

2017. július 12.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ugyanígy gondolom én is.
A wow érzés csak az ára láttán jött. Egyébként a maszk semmi extra...többféle anyagos maszkom van/volt már, ez egyiknél sem tud többet, de még a sima, mezei nejlon zacskós Holt-tengeri iszapporom is kb. ugyanezt tudja. Az összetevői persze nagyon szépek, de tényleg nem érzem, hogy különösebben hatott volna. Annyi, hogy a többi agyagos maszkommal ellentétben ebben növényi darabkák is vannak.
Engem sem csípett. Persze puha lett tőle a bőröm. Az árát számomra semmiképpen sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ugyanígy gondolom én is.

SzTellsIt

2017. május 9.

Semmi extra. Komolyan. Pixiboxban kaptam. Felkenem, megszárad, lemosom. Az igaz, hogy a bőröm puha utána egy ideig, de tisztító hatást nem vettem észre. Többet vártam tőle. Engem nem csípett, de ez az egyetlen pozitívum, amit tudok mondani róla. Azért nem adtam csak két csillagot, mert azt tudja, amit egy átlagos maszk. A hypot nem éri meg, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

BokaEdina

2017. május 8.

Nagyon csípte az arcomat. Aztán allergiás reakciót is kiváltott. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bentonite 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.