Müller

Ár:   1285 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Valódi propolisszal és méhviasszal, mandulaolajjal. Ellenőrzött biogazdálkodásból származó shea vajjal, jojobaolajjal, kókuszolajjal és propolisszal. Bőrkompatibilitása dermatológiailag igazolt.

clairenoctuelle

2021. január 22.

Nekem nagyon bevált ez az ajakápoló. Különösen télre ajánlom, mivel hagy egy kis méhviaszos réteget az ajkakon, így nem engedi azokat kiszáradni. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

lillus09

2020. június 6.

Azt olvastam hogy a propolisz hasznos osszetevo a kiszaradt ajkakra, igy gondoltam adok neki 1 eselyt. Karanten ota borzasztoan szaradnak az ajkaim, barmit kenek ra, fogalmam sincs mitol. Mar korabban is voltak idoszakok mikor barmit kentem ra csak szaradt, probaltam mar Clarinst, LRP, Clinique, Bioderma es a szokasos dorgerias ajakapolokat. A legtobb nem hogy segitenie hanem meg jobban kiszaritja, mint ez is. Bekenem es par ora mulva lemezes darabokban jon le a bor. Pedig 1300 ftert nem a legolcsobb kategoria. Sajnos nalam kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propolis Cera