Murad

Ár:   22 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   22 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Murad gyorsan ható anti-aging kezelése kollagén aminosavakkal 2 óra alatt láthatóan csökkenti a ráncokat.

A szérum: megcélozza a ráncokat, helyreállítja a bőr fiatalos megjelenését és bársonyos, sima bőrt eredményez.

_ca_

2016. május 15.

Ami pozitív: valóban szerette a bőröm ezt a terméket, nem irritált és gyorsan beszívódott. A Murad pultjánál (valahol Nagy-Britanniában) pedig nagyon előzékeny, kedves, segítőkész eladókkal találkoztam, akik sokáig foglalkoztak velem, magyaráztak a termékről, megválaszolták a kérdéseimet, tényleg átlagon felüli kiszolgálásban részesültem.
Ennek ellenére nem sikerült benne megtaláljam a fiatalság titkát, pedig azt ígérték nekem a leírásban, illetve az ára is valami hasonlóra engedne következtetni. Nálam nem volt látványos hatása, főleg nem két órán belül, és továbbra sem szeretem a betarthatatlan szlogeneket. Az viszont igaz, hogy valamennyire működött, és mivel fél csillagokat nem tudok adni, maradok a négyes értékelésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

noavedon

2016. április 12.

Lehet, hogy még nem vagyok elég öreg hosszá, de nekem az ég világon semmit nem csinált. Pedig nevetőráncom már igencsak van, gondoltam, majd ez picit simít rajta. Hát nem. Szerencsére csak egy mintát kaptam az egyéb Murad vásárlásomhoz, így legalább pénzt nem adtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

sziszus_

2016. február 3.

Tudom, hogy a korom alapján még ráérnék ilyesmit használni, de sajnos a gének beleszólnak azért a dologba. A homlokomon és a nyakamon használtam egy 5 ml-es mintakiszerelést. Körülbelül két hétre volt elég, de látványosan javított a helyzeten. Nem tudom, hogy akinek mélyebb és több ránca van, annak mekkora segítség, de nekem megelőzésre, illetve erre a néhány kritikusabb területre rendkívül jól bevált.
Most nem veszem újra, ez biztos, de a későbbiekre megjegyeztem a nevét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Most nem veszem újra, ez biztos, de a későbbiekre megjegyeztem a nevét.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Honey, Urea, Yeast Amino Acids, Trehalose, Inositol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Collagen Amino Acids, Sodium PCA, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.