Best of Beauty 2019

Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az argánolajjal és sheavajjal dúsított, intenzív, regeneráló hatású holt-tengeri hidratáló éjszakai arckrém a száraz és érzékeny bőr ápolásához lett kifejlesztve. A holt-tengeri só gazdag ásványokban, nyomelemekben.

zsofia93

2014. szeptember 26.

Nekem az egész arcomra túl sok ez a krém, még éjszakára is, csak a szememre és a nyakamra szoktam kenni, oda meg egyszerűen imádom! Biztos újra veszem, ha elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 26.

grizus

2012. szeptember 24.

A Murnauers lótuszos-fehérteás krémjét használtam, lehet, hogy újraveszem, mert jó volt. De glicerin van benne, az tényleg olyan gáz? Szinte mindenben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

diablonia

2012. június 10.

Állaga sűrű, de viszonylag egyszerűen el lehet dolgozni. Várni kell amig beszívódik. Nekem túl sok, zsírosít 2 nap után ugyhogy én többet nem használom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

felicitas

2012. január 20.

Az állaga nagyon sűrű, ez megrémített, de télen beteszteltem, elhasználtam egy tubussal. Zsíros krém, nagyon fénylik, de reggelre szépen felszívódott és nem nehezítette el a bőrömet, nem lettek pattanásaim se tőle. Illata nem sok, az ásvány enyhe illata érezhető.
Kevésbé száradt ki a bőröm, mint az elmúlt évek ezen időszakában. Biztosan próbálok még Murnauers hidratálót. A szemkörnyékre is ezt kentem, és eltűnt a szárazság.
Olajos, de engem nem zavart, reggelre felszívódott, lehet kevesebbet kellett volna kennem belőle. Kombinált, zsíros bőrre nem kenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.