My

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (Billa)   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   külföld (Billa)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kerekeso

2015. május 22.

En azert vettem meg, mert a baratnöm annya szerint ez a krem a vilag legjobb kremje, es hasznalat utan latvanyosan kihuzza a rancait. Nekem is jo volt, igaz akkor meg nem kellett mit kihuznia. Ha a bipaban jarok, biztosan ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Yubiri

2015. március 7.

Upd 2015. március
Újravettem ès változtattak rajta vmit. Sajnos a dobozàt kidobtam, ìgy az INCI-t nem tudom megnèzni, de amit korábban negatìvumkènt emlìtettem, azt megszūntettèk. Az illata kellemes, enyhe virágos, kicsit naptejre emlèkeztető, ez az, amit elvárok! Nem fènyesedik át a bőr ès nem mászik el a szemsminkem.
A legjobb krèm, amit valaha használtam, nagyon megszerettem! + 1 *

2014. márc. 4.
Hatás: 4/5
Összetevők: 5
Állag: 5
Illat: 4/5
Ár/érték arány: 4
Finom, tejes és "puha" illatú krém, bár én nem kifejezetten ezeket az illatokat szeretem krémben, de olyan nosztalgikusan kellemes. Az összetevői kifejezetten tetszenek, az ára 1000 Ft körül van átszámítva, szerintem teljesen korrekt! A hatása is rendben van, puha, hidratált tőle az arcom, viszonylag a ráncokkal is jól elbánik! Kissé feltölti, kipárnázza az arcot. Az alapozómmal nem veszik össze (Bourjois Healthy Mix szérum), nem pereg le róla.
Ami miatt mégiscsak 4 csillagot adok a sok pozitívum mellett, hogy nem kedvenc, mivel átfényesedésre hajlamos, illetve a szemsmink hajlamos miatta elmászni. Egyébként egy nagyon jó kis krém, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Upd 2015. március
A legjobb krèm, amit valaha használtam, nagyon megszerettem! + 1 *

2014. márc. 4.
Hatás: 4/5
Összetevők: 5
Állag: 5
Illat: 4/5
Ár/érték arány: 4

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Soluble Collagen, Pantolactone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology