Best of Beauty 2019

My Hsin-Ni

Ár:   950 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az arbutin a tirozináz nevű enzim megfékezője, amely blokkolja a melanin pigmentjének szintézisét. A maszk számos növénynek nyert c-vitamin kivonatot tartalmaz, mely fehéríti a bőrt, csökkenti a melanociták aktivitását. Visszaadja az arcnak a ragyogó fehérségét és egyenletes színét, valamint lassítja az öregedés folyamatát. A maszkban lévő hyaluronsav elősegíti a mélyrétegű intenzív hidratálást, valamint megelőzi a ráncok kialakulásának lehetőségét és csökkenti a meglévő ráncok mélységét.

Vinterblot89

2019. március 23.

Nem olyan régóta használok fátyolmaszkokat, de ezt a fajtát már többször újra vettem. Szemmel látható az eredmény a maszk használata után, halványítja a pattanásokat és az utánuk maradt hegeket is. Szebb az összhatása a bőrömnek utána, még akkor is ha épp szétnyomkodtam a fejemen a pattikat/mitesszereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Lorna

2018. november 7.

Nem hiszem, hogy egy maszkos alkalom segítene eltüntetni a pattanások után maradt barna foltokat, amikre vettem. Szerintem ez egy kicsit hosszabb folyamat. De hát féláron volt, úgyhogy megvettem.
Több használatra elég volt a folyadék ami benne van ,- jó másfél két hétre. A trükk az, hogy át kell önteni egy lezárható tárolóba, így lehet spórolni vele. Nekem így hetekre elég cuccal se éreztem, hogy segítene foltok halvány írásában. Hidratálásban viszont jó volt, azért kap pár csillagot.
( Nagyon off: nem különösebben teszik, hogy a bőr fehérítését írják célnak, nem pedig folt elhalványítást. Tudom, hogy ez Koreában menő, de nem tudom kiverni a fejemból azt a dokumentumfilmet, amit láttam a bőrt fehérítő krémekről, amelyikben egy koreai kisfiúnak azt mondta a családja, hogy lehet nem lesz majd felesége ha felnő, mert túl sötét a bőre. Aucs.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

googles

2018. szeptember 16.

Magamtól nem próbáltam volna ki pont ezt a maszkot még pár éve. Ajándékba kaptam egy valóban nagyon kedves krémmániás lánytól, így jött létre a találkozás a maszkkal. Az arbutin engem érdekelt, már előtte is használtam ezt a világosító mániám miatt. Nagyon kellemes meglepetés volt a maszk, mert látható a hatása, ami nálam a legfontosabb, mivel utálok látható eredmény nélkül kenegetni-maszkot feltenni-stb.
Ezt a maszkot fel is teszem, de arra is ügyelek, hogy napokon át használjam, felkenjem, mivel a tasakban több használatra elég géles folyadék van. Kár lenne érte, tényleg nem 1 alkalmas, hanem minimum 3 használatra elég. Nem hűtöm, így se lesz semmi baja ennyi idő alatt.
Szóval most is éppen a maszkkal a fejemen ülök és ősz lévén a szeplők és egyéb foltok halványítása a program :D Ajánlom, mert nekem eddig mindig hatott és 780 forintért 3 alkalom abszolút megéri, mivel csinál is valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Mona29

2018. augusztus 20.

Nem rossz, nem rossz, de azt hiszem nem leszek nagy fátyolmaszk használó.
Ez az első fátyolmaszkom és arbutint sem használtam még, tehát nagy tapasztalattal ezen a téren nem rendelkezek.
Maga a maszk nekem nagy volt, a hajamra és a nyakamra is rálógott. Nem feküdtem, hanem pakolgattam miközben rajtam volt, így állandóan igazgatni kellett. Mostanában nem fér bele az időmbe a fekve maszkozás, így emiatt (és a nem elhanyagolható mennyiségű szeméttermelés miatt) nem fog állandó szerepet kapni a rutinomban.
Viszont nagyon sok eszencia volt a tasakban. De tényleg nagyon sok!!! A maradékot átöntöttem egy üres Borabitos flakonba és abból adagolom reggel-este. Lassan két hete megy ez naponta, de egy pár napi adag még mindig van belőle. Az eszenciát hűtőben tartom, nagyon jól esik minden használatkor a hűs érintése.
Maga az eszencia kicsit fehéres, folyós "trutyi". Nem tudom szebben megfogalmazni, örülök, hogy a Borabitos üvegben nem látszik, mert tényleg nem túl gusztusos a kinézete. Nagyon gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy maga utána ragacsos érzetet. Ha többször kenem egymás után vagy a megszokottnál nagyobb mennyiséget sikerült felkennem, az is mindig maradéktalanul beszívódik. Illatát nem nagyon érzek. Mivel nyáron, 30 fok feletti melegben használtam, utána hidratálót egyáltalán nem kívánt a bőröm. Emiatt pl. reggelre szuper!
Folthalványító hatást nem igazán vettem észre, de én nyáron erős fényvédő mellett is tele vagyok barnás foltokkal, így passz. Talán télen újrapróbálom ezt a hatását.
Egészen jó áron (talán 400,- Ft volt?) vettem a Müllerben, ez vitt rá a kipróbálására. Valószínűleg teljes áron nem fogom újravenni, de ha megint lesz egy ilyen akció, meggondolom. De azt is csak az eszencia miatt. Tényleg nagyon kellemes volt használni és most, hogy lassan a végére járok, lehet, hogy hiányozni fog. Meglátjuk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nem rossz, nem rossz, de azt hiszem nem leszek nagy fátyolmaszk használó.

umpalumpa

2017. november 17.

Okt 29.: Nekem is az első fátyolmaszkom. Ez volt szimpi a sok közül a drogériában és hajtott a kíváncsiság. Egy ideje már tartogattam, most, hogy színházba megyek és nem akarok nagyon kifacsartnak kinézni, gondoltam felpróbálom.
Felkészültem a szérum mennyiségére, legalább is azt hittem. Temérdek cucc van benne és rajta. Egy részét felfogtam egy kitisztított tégelyben, de még 3 ilyen 5 ml-es simán megtelt volna a trutyival, pedig nem csavartam ki a maszkot, csak kiöntöttem a tasakból.
A maszk szinte sehol nem illeszkedett rendesen, emiatt kényelmetlen volt. Több helyen ollóval igazítanom kellett (távolabb ülő szemek és nagy orr), hogy felfeküdjön. Végig csúszkált a képemen. Fél órán és bírtam, akkor lerámoltam és a maradékot hagytam felszívódni egy kis kenegetéssel.
Kicsit feltöltöttebbnek láttam a bőrömet, de más változást nem érzékeltem. Kellett utána más arcápolót használnom, mert még húzódott a képes felem.
Nekem csak 3 csillagot ér, mert a kényelmetlen érzés és csúszkálás zavart és ezt a hatást más kencével is elérem. Persze hosszú távon talán a foltoknak jót tesz, de azt már nem fogom megtudni, mert újra nem veszem. A halványítást a retinolos kencéim is elvégzik.A tégelyben maradt szérumot elkenegetem hidratáló alá.

Nov. 17.: Megkövetem a maszkot! Fentebb említettem, h félretettem a trutyiból egy 5 ml-es tégelybe. Több használatra elég volt az eglsz arcomra. Rájöttem, h nem a hidratáló hatását kell értékelni, hanem az olajtermelés csökkentő, bőrszín egységesítő tudását, ami 1 alkalommal nem derülhet ki igazán. Ha jól emlékszem 5 alkalom alatt használtam el szérumként. Fölötte hidratálóval természetesen. Kis nyugtató, egységesítő és "ragyogásfokozó" hatásról tudok beszámolni. Maszkként továbbra se fogom szeretni a fura érzés miatt, se lehet , h újra veszem ;) Adok még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

tara95

2017. október 15.

Életem első fátyolmaszkja, nem bírtam már, hogy ne vegyek...müllerbe 750, egyből 2 is landolt a kosaramban. Elméletben mindent tudtam már, úgyhogy eleve enyhén facsarva vettem ki a maszkot (így is csatakos volt) és helyeztem fel az arcomra. A maradék (SOK) esszenciát azonnal átöntöttem steril gyógyszertári sötét kis üvegbe, semmi baja nem lesz. Több, mint 2 óra kellett neki, mire megszáradt. Aztán leszedtem. Huh. Tátott szájjal néztem a puha-hidratált-feltöltött bőrömet. Előtte direkt AHA utána szokásosan tonik-esszencia-a maszkból maradtból is kentem egy jó adagot-hidratáló krém. Azt kell hogy mondjam karácsonyra rendelek egy nagyobb mennyiséget, a maradék szmötyi meg szépen menni fog reggel-este tonik előtt. Így már nem drága. Hatos.

Up: a benne lévő esszencia egy csoda...a szám melletti apró ráncocskát teljesen eltűntette. Ki van simulva a bőröm de szó szerint. Érdemes csutkára kicsavarni a maszkot és átönteni, nem romlik meg. Egyébként ma megtaláltam a Herbáriában a teljes fátyolmaszk arzenált (pl. Dr. Chent és ezt is) darabáron 480-555 ft-ig terjedő skálával. Vettem még egyet :DDD ebayről rendelve kb ugyanennyi lenne :3

Na most nem tudom, hogy annak köszönhető-e, hogy minden nap használom esszenciaként a rutinomban de eddig menstruáció alatt rettenetesen kipattogtam...és most nem. Semmi más nem változott az arcáplásomban. HMMMM :DDD

Évek múlva némi up: még mindig kiválónak tartom, de azért a hormonális pattikat nem előzi meg...viszont az utánuk maradt piros foltokat gyönyörűen halványítja, egységesít. Nekem hó fehér bőröm van, nagyon szép tőle. Kissé száríthat magában, ezért én a rétegezés mellett reggel a klairs tonikomba cseppentek belőle, este pedig közvetlenül arcra. Szérumot akartam venni a foltocskáim miatt, de őszintén szólva ez szuperül bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

im

2017. szeptember 2.

Az arbutin nem része a bőrápolási rutinomnak, és bár világmegváltást sosem érdemes egy fátyolmaszktól várni, egy kísérletet megért.
- A maszk használhatóságáról, illetve az esszencia mennyiségéről és konzisztenciájáról ugyanazt tudom elmondani, mint az aloe verás esetében, úgyhogy ezeket nem ismételném meg.
- Ennek sem éreztem az illatát (pedig van benne parfüm), 25 perc után vettem le, elintéztem a maradék szérummal a testápolást, majd csodálkozva figyeltem, hogy az arcomon az összes piros pattanásfoltom halványabb. (Plusz puha, feltöltött, hidratált volt a bőröm, de ez lenne a legkevesebb egy fátyolmaszktól.)
- A rutinomat ebben az esetben sem terveztem folytatni, de tíz perccel a maszk levétele után annyira száraznak, húzódónak éreztem a szemkörnyéki bőrt, hogy muszáj volt bekennem. Az arcom többi része rendben volt, reggel is hidratáltnak éreztem a bőröm.

Az INCI itt is elég furcsa. A magyar ragasztott és az eredeti angol csak a végén tér el, a tartósítószerek sorrendjében, és ezen még túl is tudnék lépni, de annyira különös, hogy a víz van a lista végén. Nem rossz ez a maszk, de az INCI-s trükközés és az árképzés nem szimpatikus, emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

fleur83

2017. augusztus 19.

Annyira jó ez a maszk! Lehet leginkább azért szeretem, mert olyan kellemes érzés az arcomon ez a jól eláztatott fátyol amit bő fél órára hagyok fenn és közben lazulok, relaxálok. A bőröm hidratált és telt lesz utána. A foltokon is segít de nem rendszeresen használom, hogy igazán eredményt láthatnék tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

viviennoo

2017. július 23.

Én a rossmannban vásároltam, sose hallottam erről a márkáról, így nem is reméltem tőle sokat. viszont....amit kaptam, az teljesen elképesztő :D az arcomon található kis piros foltokat, pattanások hegeit szinte teljesen eltüntette. Úgyhogy azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes maszkot, mindent csinál, amire az én nagyon zsíros bőrömnek szüksége van. Eddig csak az Árkád Rossmannjában láttam, jövő hétvégén be is tárazok belőle. :D egyébként 780 ft körül volt. Nagyon-nagyon király ez a maszk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Orsolya13

2017. január 26.

Nagyon jó és valóban azt teszi, amit ígér. Halványítás terén eddig ez vált be a legjobban. Tényleg látványosan eltünteti a megmaradt foltokat és a pukli kezdeményekre rátéve pedig leszárítja és nem hagyja begyulladni azokat. Az államra nem teszem, mert ott kicsit irritált, de a homlokomra, esténként bekenve a problémás részeket, pont jó (az itteni vélemények után én is egy kis tégelybe öntöttem és sokáig elég így). A maszkot is használtam, amitől pedig feszesebb, puhább lett a bőröm. Így szerintem megéri az árát és hatékony is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Sorbeth-30

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.