My Hsin-Ni

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kollagén erősíti a bőr szerkezetét és megőrzi a bőr rugalmasságát. A Q10 koenzim növeli a sejtek energiaszintjét, segíti a bőr ellenálló képességét és segít visszanyerni a bőr ragyogását, megőrizni fiatalosságát. A maszk rendszeres használatával a bőr feszessé és bársonyossá válik. Ajánlott zsíros és vízhiányos, valamint érzékeny bőrtípusra.

HChristelle

2019. december 6.

Ha van egy alkalom, ahol azt szeretnéd, hogy a bőröd feszes és teltebb legyen akkor ez itt a megoldás. Egyből fejti ki a hatását (ami sajnos 2-3 napig tart kb) viszont olyan kisbaba bőre lesz tőle az embernek, hogy én alig hittem el mikor láttam. A többlet dzsúzt én elraktam egy tégelybe, hogy többször tudjam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Renipici96

2019. július 31.

Jo kis maszk, szepen feltöltötte az arcom, és pattanàsokat sem okozott ami egy nagy plusz nálam 🙂
Ja, és annyi cucc volt benne hogy az egész testem bekenytem a maradekkal 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Ja, és annyi cucc volt benne hogy az egész testem bekenytem a maradekkal 😄

peachyglow

2019. május 31.

Ezt a maszkot csak fekve szabad használni. Eszméletlen sok benne a cucc és miután felteszed, azután is csöpög, folyik minden felé. Apropó feltenni. Van rajta egy műanyag fedőréteg amit, ha már felcuppantottad a maszkot az arcodra elég nehéz leszedni, de szerintem én bénáztam extrán. Viszont ha egyszer fent van, nagyon jól tapad, nem mászkál el, és piros pont neki, mert eddig ezt volt a legkönnyebb az arcomra hajtogatni és sehol nem állt el vagy ilyesmi, pedig jó pár fátyolmaszkot kipróbáltam már. Mindig sorozatnézéskor teszem fel és volt hogy 40-45 percet is magamon hagytam, nekem nem okozott irritációt. Használat után minden maszkot ki szoktam facsarni és elkenegetem vele a karomat, dekoltázst, nyakamat és ilyenkor én a szemem környékére is teszek. Újabb min. 15 perc várakozás és aztán letörölgetem ami nem szívódott be.
Hatása: egy ici-picit többet vártam, mert gyönyörűek az összetevői és az itt olvasottak alapján nagyon sok mindenkinek wow hatás volt a bőre utána. Nekem a szárazkásabb foltok eltűnnek és felpuhítja szépen a bőröm, de a nagy feltöltöttség és kisimulás érzésem elmaradt, viszont nagyon szép fénye lesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

pankusz

2019. május 26.

Mivel zsíros-vízhiányo-érzékeny bőröm van, azonnal lecsaptam erre ma a rossmannban. A fátyolmaszk kialakítása nekem kevésbé passzolt, a szemvájat lehetne nagyobb, így folyamatosan belelógott a látóterembe és a szemem sarkánál egy idő után irritálta a maszk, égő érzést tapasztaltam, illetve a számba is belelógott itt ott a kendő. Mint a legtöbb ilyen maszk, ez is csöpög felvétel után, ami idegesítő de elkerülhetetlen, úgyhogy én mindig egy törülközővel ülök-fekszem mikor ilyet használok.
Emellett egész jó a benne lévő anyag, kellemes a bőrnek, érzehetően hidratál, kellemesen ruganyos és puha a bőröm utána.
A kendő kialakítása miatt nem fogom újravenni, illetve picit aggaszt a szemkörnyéki irritáció, ahogy látom másnál is előfordult már, szóval érzékeny bőrre lehet hogy mégsem olyan jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Lyne

2019. március 17.

Az én bőrömnek egyszerűen tökéletes ez a maszk! Gyönyörűen egységesítette az arcbőröm, még picit sem ragadt az arcom a maszk után, sőt, elképesztően selymes lett, valamint hosszútávú használat mellett valóban feszesebbé tette a bőröm! Felváltva használom az aloe vera maszkkal együtt és nálam ez a két kombináció csúúúúúúcs..!! A hegeim sokkal halványabbak, ha kijön egy kósza pattanás, az aloe veras maszk pompásan lehúzza egy éjszaka alatt, kiválóan hidratál mindkét maszk és sokkal, de sokkal egységesebb az arcbőröm, mint volt..!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Lorna

2018. november 13.

Most, hogy féláron volt a My-Hsin-Ni maszk jó párat kipróbáltam belőle. A nagy kedvenc még mindig a Hyaluron kék algás mert ahhoz van poén nyak rész is. Ez hidratált, kellmes volt, de nem éreztem nagyon kiemelkedőnek. Azt tette, amit egy átlag fátyolmaszk szokott kicsit hidratálgatott. Nem volt rossz, de inkább a kék algásnál maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Lina14

2018. november 11.

valóban igaz hogy rengeteg termék van a csomagolásban, úgyhogy simán el lehet csöpögtetni ha valaki nem vigyáz eléggé (mint például én). de amúgy bőven lehet a feleslegből a nyakra, dekoltázsra, karra kenni, még így is marad elég. nekem nagyon tetszett a hatása, puha és telt bőrt hagyott maga után, normál ütemben be is szívta az arcom, egy picit ragacsos maradt az arc, de nem zavart az alvásban, nem okozott irritációt, sőt, a bőröm szépen meg is nyugodott tőle. másnap lehetett rá simán sminkelni, persze arcmosás után, szép lett az eredmény, nem is fényesedett át az arcom gyorsabban mint szokott. a hatás látható volt egy pár napig, aztán már más maszkot raktam fel. szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Limadunia

2018. november 7.

Nagyon sokat törtem a fejem azon hogy hány csillagot adjak neki, számomra 3 és 4 között van. Szóval a maszk maga jó anyagból készül, igen igényes, megfelelő helyen van bevágva, és a rajta levő műanyag sheet segít a kihajtogatásában (aki nem tudná, ezt a sheetet felrakás előtt el kell távolítani). Ugyancsak pozitívum, hogy nincs zavaró illata a szérumnak, mivel egy ilyen sheet könnyen a szemhez, orrhoz érhet, szerintem ez nagyon fontos. Ami viszont zavart, hogy nagyon csöpögött a létől, folyamatosan a szemembe, nyakamba csorgott, pedig fekvő helyzetben voltam. Illetve 10 perc után kicsit elkezdte irritálni a bőrömet, ezért a kelleténél hamarabb le is szedtem és ami szérum rajtam maradt szétkentem az arcomon. Viszonylag lassan szívódik be és olyan húdenagyon hidratáltnak nem is éreztem az arcom tőle, ellenben tényleg valamenynrie kisímitott, mintha (bár lehet csak képzelődöm) ragyogóbb és kevésbé karikásabb, fáradtabb lett tőle a pofim.
Összeségében nem tűnik rossznak a maszk, az összetevői miatt és mert lehet több használat után látványosabb eredményt produkál, ezért megadom a 4 csillagot, és tovább kísérletezem vele.

Update: 3 csillag mégiscsak, mert nagyon kipattogtam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Update: 3 csillag mégiscsak, mert nagyon kipattogtam tőle

anneshirley

2018. szeptember 28.

Hatás: 5*. Kisimít, feltölt, puhít, optikai tuningot nyújt. Mellékhatás: viszketés, belobbant egy piros foltocska az orcámon, és az előírásszerű 20 perces alkalmazás alatt egy pattanásszerű képződmény is előbújt a szám mellett, de szerencsére hamar lenyugodott háklis bőröm kedélye. Életem első fátyolmaszkos próbálkozása, de az előbbi vegyes tapasztalat után sem gondolnám, hogy az utolsó. Rendszeres vevője viszont biztosan nem leszek ezeknek a termékeknek, mert túlzottan környezetszennyezőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Dorcsa

2018. szeptember 4.

Szépen hidratál, kisimít, jó érzés a használata. Én tisztító pakolás után teszem fel, vagy komedónyomó használat után. Szépen lehúzza az esetleges pirosságot is. Akkor szoktam venni, amikor akciós.
Az otthoni wellness-idő tartozéka nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Az otthoni wellness-idő tartozéka nálam. :)

Antioxidánsok: Ubiquinone, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Collagen, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Urea
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.