N.A.E.

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő tusfürdő rozmaring és bio kakukkfű levél kivonattal. A tusfürdő gyengéden tisztítja a bőrt anélkül, hogy szárítaná.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cintia04

2021. július 12.

Nagyon betalált ez nekem! Amennyire nem szeretem az adagolóját és ezt már az illatmentes tesójánál felróttam úgy ezt most elnézem neki! Az illata isteni, friss, ropogós, nagyon tiszta! Nem bántja az érzékeny bőrt, puha, selymes lesz tőle a bőröm! Tetszik az is, hogy az illata nagyon kellemes és nem vág orrba a nagyon erős rozmaring és kakukkfű markáns illata hanem, finom, szolid, nagyon élvezhető! Szeretem ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

DoDo1991

2021. február 20.

Nagyon szép a csomagolás, és különleges a fűszeres illat. Viszont elég folyós és gyorsan fogy emiatt. Szivacsot használva lehet vele spórolni. Viszont picit szárít, de lehet csak a tél miatt. Nyáron majd még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Minikemonika

2020. szeptember 3.

Isteni illata van! Valóban picit folyós, engem egy kicsit sajnos szárít is, ennek ellenére fogom még használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

fagas

2020. augusztus 7.

Nyárra az egyik legjobb - állagra, illatra, ápolásra - azok közül, amiket eddig próbáltam. Nem vagyok egy tusfürdőfan, a szappanok a gyengéim, de ebből biztos veszek még, mert igencsak meggyőző amit nyújtani tud. A R.-ban szokták akciózni, akkor érdemes beszerezni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

dlrexqs

2020. augusztus 6.

Meglehetősen furcsa ez az erős fűszerillat, de olyan jóleső érzés vele tusolni! Reggel ő ébreszt, felpezsdít és energiával tölt fel, este pedig a felfrissülést hozza el nekem a forró nyári napokon. Alaposan tisztít, de egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Arra érdemes figyelni, hogy mivel kissé folyós, nem szabad csak úgy lóbálni kinyitott állapotban, illetve érdemes fejjel lefelé tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

lolkabolka

2020. július 11.

Bummmm! Ez aztán az igazi mediterrán, fűszeres, zöldes friss illat! Glamur napon a Müllerben 25%+20% kedvezménnyel nagyon jó áron lehetett a márka több termékéhez hozzájutni, csak azt sajnálom, hogy nem táraztam be többet😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

csalarrita

2020. május 13.

Én is csak ajánlani tudom! Frissítő, bár az ára elég borsos sajnos, emiatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

noreb04

2020. április 6.

Ennek a tusinak valami fantasztikus az illata! Én és a férjem is imádjuk, egyszerűen isteni! Kicsit folyós az állaga, de engem speciel ez nem zavart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.