N.A.E.

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon bio olíva és bazsalikom kivonattal. A sampon hatékonyan tisztítja és védi a hajat a töredezett hajvégektől.

Vegán

Zuri001

2021. augusztus 17.

Nagyon szeretem ezt a sampont, mindent tud amit én elvárok. Nem túlzottan habzik csak épp amennyire kell. Finom az illata, nekem kicsit citrusos beütésű abszolút nem érzem ki a bazsalikomot. A hatása pont jó, nem szárít, szuperül tisztít. Semmi rosszat nem tudok róla mondani egyszerűen csak jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Benedetta88

2020. szeptember 14.

Kipróbáltam ezt is, érdekes, hogy jobban bevált, mint a zsírosodásra való samponjuk. Hajmosások közötti időként a számomra "elérhető" 2-3 napot simán hozta. Az illatát meglehet szokni, bár nekem nem igazán lett a kedvencem.
A hajam könnyebben kifésülhetővé vált, pedig nem használtam hozzá a balzsamját, csak a hozzávaló hajregeneráló spray-t. Összességében nem rossz termékek, így együtt, de csodaszernek sem mondanám őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

acelka

2020. július 16.

Elhasználtam, szép lett tőle a hajam, a balzsamjával együtt használtam, viszont valamiért másikat keresek, de lehet visszatérek majd még , mert nem volt rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

alinn

2020. július 12.

Nagyon kíváncsi lettem a márkára és egyre több terméküket elkezdtem használni, eddig csalódást nem okoztak.

Három hét után (felváltva használtam egy szilárd samponnal*): elég jónak tűnik, szeretem az illatát bár nekem inkább szőlő, mint oliva/bazsalikom, viszont picit nehezen bírom rávenni, hogy felhabzódjon és igazán tisztítani kezdjen. De még elég sok van belőle, szóval, ez még változhat az üveg végére.

*A szilárd sampon még nem nae, de azt is ki akarom próbálni majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

*A szilárd sampon még nem nae, de azt is ki akarom próbálni majd.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.