N.A.E.

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

• Bio frissítő szilárd tusfürdő
  • Bio rozmaring és kakukkfű kivonattal
  • Gyengéden tisztít
  • Nem szárítja ki a bőrt

elinor666

2021. augusztus 27.

Szilárd tusfürdő...
Bírom ezeket az elnevezéseket, az ilyen termékek közönséges szappanok. XD
Pár száz forint volt kiárusításban, így teljesen megérte az árát.
Az illata nagyon kellemes, én nem tapasztaltam azt, amit zsazsikus írt.
Összességében jöttem felpontozni, mert jó kis szappan ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Szilárd tusfürdő...
Bírom ezeket az elnevezéseket, az ilyen termékek közönséges szappanok. XD
Pár száz forint volt kiárusításban, így teljesen megérte az árát.
Az illata nagyon kellemes, én nem tapasztaltam azt, amit zsazsikus írt.
Összességében jöttem felpontozni, mert jó kis szappan ez. :)

zsirafi

2021. április 1.

gyakorlatilag egy enyhen kakukkfu illatu szappan ami jo sokaig eleg. teljes aron szerintem elegge tulzas foleg, hogy palmaolaj alapu, de learazva megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

zsazsikus

2020. december 3.

BORZALMAS!!!! Az illatán kívül semmilyen pozitívumot nem tudok kiemelni sajnos... csak nagyon sok idő elteltével habzik, és akkor sem eléggé, rémálom vele a fürdés. Még azon is elgondolkoztam, hogy inkább kidobom a fenébe, de a pazarlásnak sem vagyok a híve, így nagy duzzogva elhasználtam. Nevetségesen sokat kérnek érte ahhoz képest, amit tud, ennél sokkal olcsóbb de minőségben ezerszer jobb szilárd tusfürdőt is használtam már. Ha lehetne 0 csillagot adni, erre fixen annyit adnék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

Sorbitol h 1 1