N.A.E.

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: truebeauty, Módosítva: 2021. június 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ráncfeltöltő hatású nappali arckrémje bio csipkebogyóval, bio narancshéjjal és hialuronsavval segít feltölteni és kisimítani a ráncokat, a fiatalabb kinézetű arcbőrért.

99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KalozPepi

2021. október 18.

Tesztelésre kaptam a terméket a nappali változatával együtt, a Pixibox jóvoltából. Köszönöm a lehetőséget! A csomagolása igényes, a tégely üvegből van, az illata finom narancsos, nem erős, nem zavarò. A krém színe fehér, az állaga testes, sűrű. Figyelni kell a felvitt mennyiségre, mert kicsit nehéz eloszlatni, nekem, őszintén szólva, nem is itta be a bőröm, pròbáltam önmagában is használni, de reggel, mint egy maszkot le tudtam mosni. Sajnos rutinba sem tudtam beilleszteni, szérummal, c- vitaminnal sok, kukacosodik. Hidratál, de kényelmetlen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Vicamici

Korcsoport: >54
2021. október 18.

A nappalival együtt tesztelésre kaptam ezt a krémet. A nappalit nem kedveltem annyira, de ezt nagyon. A csomagolás ugyanúgy gusztusos, és kedvcsináló. Elméletileg ugyanaz az illata, mint a másiknak, ennek mégis jobban tetszett és nem volt zavaró számomra. A nappali krém illatát valamiért nem bírtam. Az állaga kellemes, nem ragacsos, jó volt felkenni és kiválóan dolgozott rajtam egész éjjel. Reggel üde arccal és puha bőrrel ébredtem. Legszívesebben nappalra is ezt kentem volna. Hosszabban használva szerintem kisimítja a ráncokat és rugalmasabbá teszi az arcbőrt. Mindenképpen érdemes kipróbálni, főleg mert sok hasznos és természetes ápoló anyag van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 18.

Wacskamati

2021. október 14.

Finom, akárcsak a nappali párja. Megéri az árát. Természetes anyagokból van, nem hasonlítható az ismert, hasonló árú ipari arckrémekhez. Inkább olyan, mint egy gyógyszertári krém. Nekem bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Többet vártam ettől a krémtől. Nekem nem szívódik be könnyen, az illata teljesen semleges, ami nem baj, egy arckrém ne tolakodjon. Valahogy az előtte használt Nivea krémtől sokkal puhábbnak tűnt a bőröm. Elhasználom, mert nem rossz csak annyira sokat vártam tőle és egy teljesen átlagos kis krémnek tűnik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Tinaa09

2021. július 9.

Együtt szereztem be a nappali arckrémmel de egyszerűen imádom mindkettőt! Szuper az állaga a krémeknek, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést az arcbőrömön. A narancsos illata pedig egyszerűen csodálatos, még a párom is felismeri az illatát, amikor este bekenem vele az arcom: na már megint az a GRAZIOSITA... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Mannose, Mannitol, Saccharide Isomerate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.