N.A.E.

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 3.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testbalzsam bio füge és hibiszkusz kivonattal, COSMOS Organic tanúsítvánnyal ellátva az Ecocert Greenlife által a COSMOS Standardnak megfelelően: összességében 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz (a termék víztartalmát is beleértve), 22%-ban bio.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Száraz bőrre vettem, könnyen beszívódó mégis jól hidrataló krémet keresek évek óta oko-környezetbarát-bio vonalon, de egyelőre nem ő lesz az. Nekem nehezen szívódik be és kicsit ragacsos érzetet hagy. Meglátom télen mit tud....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

dlrexqs

2020. augusztus 6.

Leginkább a testvajéhoz tudnám hasonlítani az állagát. Nehéz, közepes gyorsasággal beszívódó krém, amely ígéretéhez hűen hidratál és táplál, a bőröm sokkal puhább és feszesebb tartós használat mellett. A szaga viszont annyira borzalmas, hogy pezsgőt fogok bontani, ha végre elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

TamTam

2020. június 29.

Hát nekem elsőre nem jött be az illata. Miután kibontottam a tégelyt a gyermekkori rajzszakköri emlekeim jutottak eszembe, teljesen olyan számomra mint a több éves romlott tégelyes tempera. Miután felkentem sokat javult az illat, alig érezhető, kellemsebb lett. A bőrömet puháva teszi, jól hidratál. És nyilvánvalóan tetszik a vegán vonal benne de azért az ára eléggé borsos és számomra nem nyújt annyit mont mondjuk a Love Beauty and Palnet testvaja ami ugyanebben az árkategóriában van. Aki nem szereti az erős illatokat annak remek választás lehet de nekem kicsit több kell a lágy tempera illatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

piroslili

2020. június 24.

Fnatasztikus :) Egészen biztosan több terméküket is ki fogom próbálni, mert engem megnyertek az illatukkal és a minőségükkel is. Örülök, hogy a DM egyre több jóminőségű kozmetikumot tart (Mossha után ez).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

noreb04

2020. április 8.

kedvencem! :) gyorsan felszívódik, és nagyon finom az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

kedvencem! :) gyorsan felszívódik, és nagyon finom az illata is.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.