Naava

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Argan Beauty testápolóban egyszerre két, ezeréves hagyományokkal bíró szépségápolási kultúra ölt testet: a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetételű vizét tápláló, rugalmasságot fokozó marokkói argánolaj egészíti ki. A bőr így egyszerre töltődik fel esszenciális hidratáló tápanyagokkal és a harmonikus működését elősegítő ásványokkal, nyomelemekkel. A még intenzívebb, hosszantartó hidratálásért bőrnyugtató shea vajat, kamillavirág-kivonatot, mélyen tápláló avokádóolajat és anyagcsere-fokozó ginzenget tartalmaz, így a bőr egész nap ellenáll a környezet kihívásainak és megőrzi selymes rugalmasságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AOrange

2020. szeptember 5.

Micsoda illata van ennek a testápolónak! Egész nap csak szagolgatom magam :) Viszont amiért 1 csillagot le kell vonnom, az az, hogy tulajdonképpen mégsem hidratál eléggé. OK, nekem száraz bőröm van, de pont ezért testápolózok. És elvárnám, hogy másnap reggel ne hámló lábszárral ébredjek. A másik gondom az volt, hogy a vége felé már nem nagyon tudtam kinyerni a flakonból a krémet, így ketté kellett vágnom a flakont (majdnem a kezemet is...). Szóval nem praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

zsuzslukacs

2020. augusztus 19.

A téli időszakban használtam a krémet, bár több testápoló volt a polcomon, nem volt kérdés, hogy az Argan Beautyt használom napi szinten. Mindig elérhető helyen tartottam, mert nagyon gyorsan és könnyen száradó a böröm, ezért az intenzív összetevők nagyon jól hidratálták. Intenzitása ellenére könnyen beszívódott és az illatát is imádom. Az első termék volt, amit kipróbáltam a Naava termékekből. Kiváncsian várom a további terméktapasztalatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

csokibeka

2020. február 15.

Tesztelésre kaptam a terméket, most fogyott el a flakon, pedig naponta 2x használtam, főleg hasra és lábszárra. Jelenleg a 38.hetet taposom. Brutál jól hidratálta a hasam, ami alapból iszonyatosan viszketett és húzódott a fűtésszezon és a hatalmas növekedés miatt. Jelentem olyan brutál jól teljesített, hogy 1db csíkom sincs (kopp-kopp) pedig 20kg jött fel eddig. :) Imádom ezért.
Kellemes visszafogott illata van és a testessége ellenére nagyon hamar beszívódik. Ezért is használtam végig ezt hiába volt itthon kétféle olajom is, ahhoz nem volt türelmem minden nap megvárni, míg felöltözhetek. Egyedül, ami nem tetszett az a kiszerelése, ugyanis hiába adagolható szépen az elején, a második feléért már rendesen meg kellett küzdeni, mert nehezen nyomható ki ebből a flakonból. Engem 100%osan meggyőzött a hatása, biztzos, hogy újraveszem jövő télen és a következő babánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

klau810614

2020. január 2.

Tesztelésre kaptam szintén ☺️
Jó az állaga ,gyorsan beszívódik az illata meg valami isteni 😍 Kézkrémként is használom , nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Tesztelésre kaptam szintén ☺️

lollypoppy

2019. december 12.

Tesztelésre kaptam, magamtól biztosan nem vettem volna meg. A csomagolása amíg tele van a flakon, tök jól használható, de egy idő után a krém sűrűsége miatt többet kell vele melózni - szerintem ehhez az állagú testápolóhoz egy puhább, könnyebben összenyomható tubus ideálisabb lenne. A krém állaga pont jó, könnyen el lehet oszlatni a bőrön és hamar beszívódik, illetve a nagyobb hidegben is megfelelően hidratál. Az illata viszont nekem túl sok és édeskés, ráadásul nagyon tartós is, ami persze lehet, hogy valakinek előny, de parfümöt már nem merek mellé használni, mert borzasztóan tömény lenne. Az erős illat mellett én még egy hátrányát tapasztaltam: a hátam elég pattanásos tud lenni, és sajnos ettől a testápolótól elég csúnya lett a bőröm. Emiatt nem fogom magamnak megvenni, de ha valakinek ezek nem jelentenek hátrányt, akkor egy jól működő termék tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

baepsae

2019. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, korábban terveztem már róla írni. Az illata kellemes, nekem babahintőporos finishű a bőrömön.:D Páromat is befogtam kísérleti egérnek, az ő bőre kifejezetten szereti, csak úgy issza. Szépen hidratál, a hidegebb időszakban a lábszáraim hajlamosak durvára száradni, azon is sokat segített! Nem éreztem szükségesnek minden egyes nap testápolózni vele, ami arra enged következtetni, hogy valóban mélyen hidratál. Könnyen terül a bőrön, és nincs az a ragacsos utóérzés, amit más testápolóknál tapasztaltam régen. Én megadom neki az 5*-ot, bár lehet magamtól nem venném még ennyi pénzért, jelenleg szebb összetevőjű krémet használok, ami nem kerül ennyibe és hatásban sem marad el a teljesítménye.
Köszönöm még egyszer a Krémmániának, hogy tesztelhettem, mindenképp ajánlanám a terméket száraz bőrű embertársaimnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Jucuus

2019. november 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, szerencsére nem csalódtam, hozta azt, amit elvártam tőle. :D Tetszik maga a tubus is, könnyű kinyomni belőle a testápolót, és tényleg annyi jön, amennyit szeretnék, nem zúdul a tenyerembe kétszer annyi adag, mint amennyit eltudnék magamon oszlatni. Az illata kifejezetten tetszik, és sokáig érződik a bőrön, szerencsére hamar be is szívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nagyon örülök, hogy én is tesztelhettem valamit (ez volt az első :)), örömmel fogom továbbra is használni! :D
Igaz nem egy túl olcsó testápoló, viszont tényleg nagyon szuper, és sokáig elég, így télhez közeledvén meg főleg öröm használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

bzsofi22

2019. november 25.

Szintén tesztelésre kaptam ezt a szuper krémet, jobbat nem is kaphattam volna :) Ahogy előttem is mondták valóban nagyon praktikus és kényelmes a csomagolása, de ami mégfontosabb, hogy mindez valóban egy nagyon jó terméket rejt. Én nem kifejezetten mondanám nehéz krémnek, inkább olyan közepes, pont jó. Nagyon könnyű eloszlatni és szinte pár másodperc alatt teljesen be is tud szívódni, semmilyen ragacsos érzetet nem hagy maga után, csak a finom, puha, hidratált bőrt. Az illatát a többség imádni fogja, nagyon természetes, “natúr”, én főként a kamillát, sheát és a sós tengervíz illatot érzem dominálónak benne. Pont emiatt az illat miatt magamtól sosem vettem volna meg (én az édes illatokat kedvelem), de milyen nagy hiba lett volna! :) A hatékonyságát tekintve megéri megbarátkozni ezzel a túl természetes illattal is, számomra még ígyis a legjobb eddig próbált testápoló, veri az összes -drágább- testvajamat minden téren. És ha egy nap kimarad még akkor is jól hidratàlt marad a bőröm, holott a lábam extrém száraznak mondható. Abszolút ajánlom mindenkinek, nem hiszem, hogy akad olyan aki megbánná a beruházást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

vikofrivia

2019. november 22.

Első terméktesztelésem, nagyon izgatott voltam miatta. Több mint egy hete használom minden este, praktikus és minimalista a csomagolás, jó ránézni, illetve hatalmas adag. Állagában testesnek, nehéznek mondanám, viszont meglepő mennyire könnyen felszívódik, pedig még csak száraz bőröm sincs. Tökéletes téli darab, ha extra boostra van valakinek szüksége, hihetetlenül puha lett tőle mindenem. Az incije elég szép, az egyedüli amit nem szeretek benne az az illata sajnos, a parfümmel alapvetően nem is lenne sok gondom, de eléggé előre rakták szegényt és nekem nagyon érzékeny rá az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

ReiHUN

2019. november 18.

Nemrég érkezett meg a termék, kaptam mellé 2 kis szóróanyagot, amely a terméket/termékcsaládot ismerteti. Hatalmas kiszerelés, 400 ml. Ez bőven elég lesz nekem hosszú időre, és jól fog jönni a téli hidegben. :) Praktikus a csomagolás, kipattintós kupakja van, így fél kézzel is könnyű ki-be csukni, és tégelybe se kell nyúlogatni, ami szerintem szuper. Arra még kíváncsi leszek, ha fogyóban lesz, hogyan tudom majd kicsalni belőle az utolsó cseppeket, de szerintem ha letekerem a kupakot, az sem lesz nehezen megoldható. Egy kicsit testes, nehezebb állagú fehér(es) krém lapul a tubusban, de könnyen kinyomható, és kellemes, argános, enyhe, "mély" illata van (nem tudok elszakadni ettől az asszociációmtól), melegséget áraszt. Elsőként kézkrém gyanánt akartam kipróbálni, nagyon száraz kézzel vettem elő. Kézre talán nem ajánlom, mert viszonylag lassabban szívódott fel, de akinek nincs éppen baja egy kis zsírosabb réteggel, és meg tudja várni hogy beigya a keze (pl esti pihi során), annak szuper lesz, mert szép puha bőrt és jó illatot hagy maga után. Ez elmomdható persze a testápolásra is. Zuhanyzás után használtam, kisebb mennyiség nyilván hamarabb felszívódott, kicsit több krém pedig lassabban, nem az az egyből beszívódós fajta, de könnyen kenhető. Felszívódás után nem ragad, kellemesen, alaposan hidratál, bár ezt csak kicsit később vettem észre, kencézés után nem annyira volt édezhető egyből, szerintem főleg a téli hidegben lesz jó barátja az embernek, mikor van egy kis ideje az embernek. Összességében egy szuper termék, szuper összetevőkkel, az egyetlen dolog amiért 4 csillagot adok, az az ára. Bár én kaptam a terméket, de ennyi pénzt nem biztos, hogy kiadnék érte, akármennyire is nagy kiszerelés, szép alapanyagokkal, hasonló hatást már egy olcsóbb kence is el tud érni. Persze ez az egyéni véleményem, mint egy olyan fogyasztó, aki nem szeret túl sokat költeni, ha hasonló terméket talál fele annyiért is. De egy próbát talán adni neki megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Maris Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology