Nabla

Ár:   €11,90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.085 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: anneshirley, Módosítva: 2018. október 13.

Ár:   €11,90
Kiszerelés:   0.085 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3790 Ft

Hosszantartó formulájú szemöldökceruza. Ultravékony, önhegyezős megoldás.

5 árnyalatban kapható

Ár: 3790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

vinetta

2018. március 1.

Isteni ez a ceruza!Már a harmadikat fogyasztom.Próbáltam már nagyon sokfélét,köztük a Benefit precisely my browt is ,de ez nekem jobban bevált.Tuti,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Ehssty

2018. február 8.

Ez az egyetlen szemöldökceruza amibe sikerült beleszeretnem. Az eddigiekkel nem sikerült finom vonalakat meghúznom, illetve a viaszos érzést sem kedveltem. De ezzel a csodával pár mozdulat és kész a szemöldököm, rendkívül természetes hatást lehet vele elérni a vékony helye és a krémes formulájának köszönhetően. Szemceruzáknál nem túl jó ha túl pigmentáltak, szerencsére a Nabla ezt is eltalálta és ha esetleg túl halványnak érzem a vonalat áthúzom még egyszer, remekül rétegezhető. A színválasztékon bővíthetnének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

wdorika

2016. december 28.

Évek óta keresem a hajszínemhez és a bőrömhöz is illő szemöldök alakító/formázó színt, és rengeteg terméket kipróbáltam már, mire rátaláltam erre. A Venus árnyalatot használom, és ez kellően világos, illetve nem az általános világosbarna-középbarna-sötétbarna trió egyike. Kicsit szürkés és barnás egyszerre, a ceruza része kicsavarható, pontos és kellően vékony vonalat húz. Puha, szépen lehet vele dolgozni, tartós, nekem estig fenn marad akkor is, ha nem teszek alá semmit. Nem az olcsóbb, drogériás termékek csoportjába tartozik, de mivel minőségi termék, megbocsájtható. Újraveszem, nem kétséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol