Nabla

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Hangsúlyos és hosszú pillákat adó szempillaspirál.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csucsi08

2019. február 22.

2019.02.22. Így egy év után két kezemen meg tudom számolni, mikor nyúltam hozzá.... na jó nem, de maradjunk annyiban, hogy nem kedveltem meg. Most pontosan azokat a dolgokat írnám le én is, mint az előttem szóló katuc77. Így inkább nem is részletezem.
Nagyon sajnálom, engem se kövezzetek meg, de nekem borzasztó ez a spirál :(

2018.02.06. Nem ez az első féle Nabla termékem. Őszinte leszek, picit csalódtam. Fotók alapján nem tűnt ekkorának a spirál. A kefe is nagy számomra. Vagyis ugye vékonyan indul és úgy vastagodik, de így is nagy. Egyébként elég szépen keni fel a festéket, nem csomós, bár ez később lehet, hogy változni fog. Maga a kence anyaga biztosan minőségi a Nablához hűen. Viszont ilyen árért nekem kicsit csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Nagyon sajnálom, engem se kövezzetek meg, de nekem borzasztó ez a spirál :(

katuc77

2018. szeptember 26.

Nekem egy kicsit csalódás volt ez a spirál. Nagyon sokáig gondolkoztam, hogy megrendeljem-e, mert sok jót hallottam róla, viszont az ára elég borsos. Voltak már a Nablától szemhéjpúdereim, krémes szemhéjárnyalóim, amiket nagyon szeretek, így rendkívül ígéretes volt ez a termék is. Végül egy akció keretében 30%-kal olcsóbban megrendeltem. Igaz, hogy nem kezdtem el használni azonnal, mert előtte elfogyasztottam a használatban lévő spirálomat, úgyhogy kb. 2 hónap elteltével bontottam ki. Az állaga olyan sűrű volt, mint amikor már kezd kiszáradni egy spirál. Nem tudom, hogy alapból ilyen a termék, vagy olyan példányt kaphattam, aminek már kezdett lejárni a szavatossága. A kefe hegyén nagyon sok festék ült meg, amit próbáltam lehúzogatni, de így még rosszabb volt az eredmény, mintha rajta hagytam volna a felesleget. Lényeg a lényeg, nem tudtam sehogy sem szép pillákat varázsolni vele, csomós, összetapadt volt a végeredmény, amit én a festék sűrű állagának tudok be. Nem lehet azt mondani, hogy nem adtam neki lehetőséget, mert ennek ellenére természetesen nem adtam fel, sokáig kísérleteztem vele, hiszen mégiscsak egy drága termékről van szó. Hónapokon át, minden reggel használtam, de sajnos soha nem olyan a végeredményt, mint amit várok. Mostanra adtam fel, érzékeny búcsút veszünk egymástól. Nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszul sült el a kettőnk "barátsága". Legszívesebben 1-2 csillagot adnék, de hát... na.... Remélem senki nem fog megkövezni a véleményem miatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

mancy8686

2017. szeptember 5.

A csomagolás nagyon kis egyszerű,semmi cicoma, de belül annál érdekesebb😉. A keféje első látásra furi volt, nem egy szokványos.....legalább is számomra. Ilyen kialakítással még nem találkoztam. El kell,hogy mondjam nagyon megszerettem 😍! Gyönyörű fekete színt ad már első felvitel után,a pilláimat szépen szétválasztja. Fent marad egész nap (nálam ez 8-9 órát jelent,tovább nem hordok sminket) nem pereg le és nem kenődik el.
A végeredmény szép,természetes és látbányos! Engem meggyőzött!💝

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

A végeredmény szép,természetes és látbányos! Engem meggyőzött!💝

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.