Nagora

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Savanna, Módosítva: 2019. május 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• az enyhe tisztító cukortenzid eltávolítja a felesleges faggyút
  • a bio csipkebogyó olaj segíti a faggyú ürülését
  • a bio hibiszkuszkivonat enyhén hámlasztó hatású, így segíti az elszarusodott hámsejtek leválását, illetve segíti a szőrtüszők eltömődésének, így a mitesszerek kialakulásának megakadályozását
  • a kamillaolaj a gyulladásos folyamatok elindulását gátolja
  • a bio damaszkuszi rózsavíz felfrissíti és üdévé teszi az arcbőrt és feltölti annak antioxidáns raktárait
  • a bio citromfűvíz pedig tisztító, kiegyenlítő

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anditita

2019. november 20.

Legalább egy hónapja használom már, és nagyon megszerettem! Az állaga nagyon jó, inkább géles, enyhén habzik, jó érzés vele arcot tisztítani. Külön tetszik, hogy AHA savas lemosó - bár nem tudni hány %-os, érezhetően egységesebb a bőrképem. Pattanásokat nem okozott, nem irritál - az AHA miatt azért megfontolandó, hogy sérült bőrre használható-e ugyanúgy. Nem szárít, az olajos T-vonalat jól tisztítja, kíméletes, és nekem az illata is tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

orsesz

2019. október 31.

Én az a fajta krémmániás vagyok, aki sosem 1 használat után ír véleményt, hanem hosszabb távú hatás után, arctisztítóknál pláne.
Augusztus óta használom minden este a terméket, (a kombinált bőrre való éjszakai krémjükkel karöltve).

Tapasztalatok: Nem mondom, hogy full matt az arcom, de az egész t zóna helyett már csak a homlokomon tapasztalok zsírosodást, de az sem fénylően ragyog, szóval tényleg harmonizája a faggyútermelést, anélkül, hogy rommá szárítaná az arcom (ami általában sokkal több faggyú termeléséhez vezet - akinek volt már valaha zsíros a bőre tudja miről beszélek). Régen állandóan ellenőrizgettem magam a tükörben és itatgattam meg púdereztem ezerrel, de ennek már vége.
Az orcámon megszűntek a száraz hámló részek ez részben a hidratálónak köszönhető, részben pedig, hogy pont annyira tisztít amennyire kell, nem szárítja az arcot. A szemet nem csípi.

Külön kiemelendő pozitívum számomra, hogy a kiürült tégelyeket visszaváltják (és cserébe adnak jutalom pontokat), valamint, hogy a csomagolásnál is ügyelnek az ökológiai lábnyomuk csökkentésére, ami számomra fontos szempont. Mivel magyar termék, nem is utazik sokat, mint mondjuk a koreai krémek a világ másik feléről.

100% hogy újra fogom venni, bátran ajánlom mindenkinek. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

100% hogy újra fogom venni, bátran ajánlom mindenkinek. ;)

munoom

2019. október 14.

Nagyon szeretem, talán ez az első olyan lemosó, amit hosszabb távon merek ajánlani. Tavasz óta használom, és nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid