Best of Beauty 2019

Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benysoterz, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

97%-ban természetesen összetevőket tartalmazó, szilikonmentes kondícionáló, száraz hajra.

BloodEve

2014. július 9.

Tulajdonság: finom kókuszillatú, lágyan krémes balzsam
Amit csinált: rendezetté tette a fürtöket, nem nehezítette el őket, de hidratáló hatása átlagos.
Összetétel: szilikonmentes
Gazdaságos: igen,vállig érő hajon borsónyi mennyiség is elegendő.
Ár-érték: közepes minőség pofátlan áron
Újravétel: nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Tulajdonság: finom kókuszillatú, lágyan krémes balzsam
Összetétel: szilikonmentes
Gazdaságos: igen,vállig érő hajon borsónyi mennyiség is elegendő.
Ár-érték: közepes minőség pofátlan áron
Újravétel: nem

katniss

2013. november 29.

Ti még tudtok venni? Ma feljártam az összes DM-t és sehol nem volt...:/ és azt mondták nem is lesz, amitől kb. kétségbeestem, mert nekem csodaszer. Rugókban göndörödő hosszú hajam van, és normál állapotában szénakazal. De ettől nagyon szép hidratált lett...és most nincs. Valamelyikőtök nem válna meg tőle szívesen? Mert amíg helyettest találok életmentő lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

SuicideCandy

2013. november 11.

Hát mit is mondjak... Az illatát szeretem... Az összetevőivel sem volt problémám... Csak nekem konkrétan nem ér semmit... Hiába teszek a hajamba töménytelen mennyiséget is akkor is száraz, sprőd marad... Többet vártam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

ronicic

2013. július 24.

Szuper, szuper, szuper, a neve valóban tükrözi a hatását! Nekem 1-2 hónap használat után elkezdte rendbe tenni a széttöredezett, szőkített hajamat, gyönyörűen selymes tőle. Kb. 2 borsónyit teszek nedves hajra, és nem nehezíti el egyáltalán a hajamat. Szerintem az sem mindegy, hogy milyen samponnal együtt használjuk, én a Faith in Nature aloe vera-s samponjával kombinálom. Végre abszolút elégedett vagyok a hajam állapotával.

Update: Sajnos úgy tűnik, hozzá szokott a hajam. Most már csak zsírosít, sem mint ápol, szóval eddig tartott a felhőtlen kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

babyface

2013. június 17.

már lassan eljutok odáig, hogy undorral veszem kézbe ezt a terméket. :D pozitív vélemények hatására vettem meg és eleinte szépen tette is a dolgát... mára viszont sikerült olyan szintre kerülnie, hogy legszívesebben kihajítanám... :D csak hát mindig megadom neki a utolsóutolsóutolsó előtti esélyt. de úgy gondolom a tegnappal végeztünk is vagy anyukámhoz kerül vagy kuka lesz a sorsa. :) az állaga nagyon jó lenne kellően krémes és könnyű eloszlatni, fincsi kókuszra emlékeztető illata van. eredetileg leave-in kondícionáló lenne, de bele se merek gondolni mi történne ha én ezt valaha is benne hagynám a hajamba. tudniillik már kimosni is baromi nehéz a hajból, tapaszt, ragaszt egy szóval: SZÖRNYŰSÉGES! néha napján azért sikerült eltalálni a megfelelő mennyiséget vagy valami csoda folytán megfelelően kimosod a hajadból akkor jó lehet, de ennyi macerát és újabb esélyt még egy pasi sem ér meg nem hogy egy hajbalzsam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

samelike

2013. május 23.

Amikor megláttam, hogy fél áron lehet hozzájutni nem voltam rest és egyet hazahoztam. Az első pár használatkor jött a helyszíni agyvérzés, a hajvégeim durva seprűhöz hasonló látványt/érzést produkáltak... na mondom... De nem hagytam abba a használatát és láss csodát megérte!
Derékig érő hajam van, viszont én csak a hajvégekre használom ott is egy diónyi mennyiséget oszlatok el jó alaposan. Napok múltán is szép selymes lágy a hajam, egyáltalán nem szárít és nincsenek durva hajvégek sem. Sajnos a hajam mennyisége miatt nem tudom megítélni, hogy a töredezést megállítja e mivel olyan problémám nincs. Viszont az biztos, hogy ápolt kinézetet eredményez tartósan!
A napokban remélem még találok valahol belőle, mert be kell táraznom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

A napokban remélem még találok valahol belőle, mert be kell táraznom. :)

narancsfavirág

2013. május 14.

Na, miután sikeresen feltöltöttem másik néven ezt a terméket, leírom ide a véleményemet. Nekem nem a várt hatást hozta ez a hajápoló. Ugyan erősebb lett a hajam, de inkább durva tapintatú, legkevésbé sem selymes vagy csillogó. Mindenesetre a töredezést segített megállítani a és a hajam szerkezete is jobb tőle úgy hogy jó termék, csak én mást vártam tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

bőregér00

2013. április 22.

Egy darabig nagyon szépen hidratálta a hajamat, de mostanság már szárít, amit nem értek, kár érte.
Update: Most kiöblítendő balzsamként használom, úgy jó :) + 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Update: Most kiöblítendő balzsamként használom, úgy jó :) + 1 csillag

svivko

2013. április 21.

Évek óta az első drogériás hajápoló, amihez visszatérek, és szívesen ajándékozom tovább is. :)
A kiszerelését imádom, igényes, de mégis egyszerű csomagolás, a 150ml-t kb egy éve kenegetem (fél diónyit, hajvégekre leginkább, de előfordult, hogy a hosszú hajam 3/4-ére is felkentem).
Illatát is szeretem, mű vagy nem mű, kellemes. Egyik őrült orrú barátnőm szerint hány*s szaga van, az ő baja, nem tudj amit hagy ki a furcsán beállított szaglószerve miatt.
Kifésülhetőséget megkönnyíti, de ebben csodát nem tesz.
A hajam nem zsírosodik tőle, érzékeny fejbőrömet nem irritálja, gondolom a parfüm is természetes, de sajnos a vastag (lekopott) matrica miatt nem tudom megnézni. Illata tényleg elillan, és a szmötyi is maradéktalanul felszívódik a haj száradásával, nem ragacsos, vagy kemény utána a hajam.
A hajvégek ápoltak, tudják merre kell állniuk (nem ütött beléjük áram, mindenesetre :"D), vivkó lelke pedig boldog, hogy egy ilyen termékre talált a KM által.

A csomagoláson viszont rettentő cuki/jó/követendő dolgot találtam;
We dont believe in testing our ingredients on Bambi, Lassie or Skippy.
(~ Nem hiszünk az összetevőink Bambin, Lassien vagy Skippyn (kenguru ;) ) való tesztelésében.)

Dm-ben most 799. Basszus remélem nem szűnik meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Kifésülhetőséget megkönnyíti, de ebben csodát nem tesz.

A csomagoláson viszont rettentő cuki/jó/követendő dolgot találtam;
We dont believe in testing our ingredients on Bambi, Lassie or Skippy.

Dm-ben most 799. Basszus remélem nem szűnik meg. :(

bogarka

2013. április 21.

Újravenném! ha nem tartana az először vásárolt egy flakon már ezer éve :D...Szerintem a legjobb befektetés. :) Az árát megéri, illatra isteni kókuszos, nem ragad, ha tényleg rögtön hajmosás után kerül a hajra, jól beszívódik a törölköző alatt. Amióta használom, tényleg nem törik a hajam, fél éve nem voltam fodrásznál, máskor ilyenkor már minden hajszálam vége kettéhúzható...most semmi ilyesmi. Ezért már megérte :) Remélem soha nem szűnik meg, ez egy csodacucc, ilyen jó hajkencém még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!