Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Szilikonmentes. A shea vaj és argán olaj segítségével állítja helyre és védi a száraz hajat a hőhatásoktól és a töredezéstől.

linkee

2014. december 21.

Nekem bevált ez a termék. Lassan egy éve használom /hajszárítás előtt, a hajvégekre/ és az amúgy vékony szálú, göndör hajam végeit ritkábban kell vágatnom, mint régen. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

MissSz*

2014. március 19.

Céltalan heti Rossmannoss köröm jártam,amikor a kezembe akadt. Különösebben nem volt semmiféle elvárásom,túl olcsónak gondoltam. Hajszárítás előtt tettem a hajvégekre,nekem az állaga nem tetszett. Nem sok változást vettem észre a hajamon,kellett hozzá másik ápoló is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Samybubu

2013. május 30.

A miracle worker a régi neve, a little miracle pedig az új. Egyébként hónapokkal ezelőtt vettem, sajnos haszna nincs sok, és az illata sem túl jó.. De legalább olcsó, ha már más haszna nincs. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!