Naomi Campbell

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyek: citrom, körte, barackvirág, jázmin, gyöngyvirág, narancsvirág, gyapotvirág, rózsa, vanília, pézsma, moha, szantálfa, cédrus

Sznora

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

A kedvenc parfümöm! Az illata csodás, egyedi. Egyetlen hibája, hogy nem igazán tartós, 3-4 óra után alig lehet érezni, de ettől még jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

Nagyon kellemes ês bohêm illat tênyleg, tetszik, viselnêm is, de nem imădat. Tartóssăga 3-4óra. Virăgos, enyhên barackos, kissé fås illat, nem szúrósan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

bebuska94

2018. október 17.

Igazi tavaszi illat! És tényleg kellemes illata lesz, ahogy szárad. Csak azért nem kap 5 csillagot, mivel nem lett a legkedvencebb illatom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Mumus30

2018. február 11.

A Naomi parfümök közül ebben van valamilyen kis pikantéria. Ettől lesz nagyon más, mint többi Naomi parfüm és pont ezért jó. Nekem ez olyan, mint pl. a pizzában vagy más ételekben az 'ínyenc" besorolás. Tartós, mindig más arcát mutatja, és ahogy leszárad, szépen szelídül az illat. Nekem bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Kerekmoni

2017. december 23.

Az összes naomi parfum közül ez a legkarakteresebb, először meglepő, de utána bátorságra buzdít, nyílvánvalóan nem szende kislányoknak való, még ha a neve ezt is sugallná. Érezni benne a sok sok virágot, de nem ez a fő szerepe, hanem a különlegesség és a másság. Minden reggel ezt fújom magamra már több mint egy hónapja, pedig ott sorakoznak mellette az 5x drágább parfumjeim. Ezekután azt mondom kár volt ertük a sok pénz....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

diosbejgli

2017. december 6.

Akciosan vettem a dm-ben ezer parszaz forintert. Jo illata van, de nekem nem eleg edes, inkabb fuszeres. Sokaig tart, meg este is erzem magamon :) Az akcios arat megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Eszti200101

2017. november 1.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm lett:) Előtte sokáig a Playboyos és a Tom Tailoros parfümöket használtam,és gondoltam jól jönne egy kis újítás. A Rossmannba csaptam le rá akciósan 4000 ft-ért és szerintem nagyon megérte. Már egy-két hónapja használom és rendre kapom is a dicséreteket,hogy nagyon jó az illata:) Szerintem nagyon szuper,újravevős parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Lory

2016. november 1.

Nem lehet felfedezni benne az alap Naomi koncepciót.Nagyon szolid,friss virágillat,barackvirágos-rózsás indítással,a citrom pedig a frissességéről gondoskodik,nem megy el az édesebb irányba.Én nagyon más virágot ki sem érzek belőle,kifújástól a leszáradásáig ennyi.
Egynek elmegy tavaszi lityi-lötyi.Nem vagány,nem csajos,nem dögös mint a többi Naomi-illat,viszont megosztó sem lesz,az biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lilás piros.