Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. május 23.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: neroli, bergamott, mandarin, narancs

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág, ylang-ylang, őszibarack, mandulavirág

Alapjegyek: pézsma, vanília, fás jegyek

2300 Ft Naomi Campbell Glam Rouge EDT
Ár: 2300 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+700 Ft)
megartron

2019. január 21.

Ajándékba kaptam, az első fújásnál nem ragadott magával, de utána elkezdtem használni, ha már kaptam miért ne alapon és annyira megtetszett, hogy szerintem fogok venni magamnak a későbbiekben.
Nem beszélve arról, hogy a tartóssága se rossz, ahhoz képest, hogy azért nem egy csúcskategóriáról beszélünk parfüm viszonylatban. Plusz pont pedig, hogy mióta használom többen is megdicsértek, hogy milyen jó illatom van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Bigblueeyes

2018. december 15.

Ez isteni.Nekem való.Nőies és extravagáns.Szenvedélyes.Amikor ovulálok még hatékonyabb akkor 1 napot is kibír.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

nagynomy

2018. szeptember 29.

A boltban mikor a csuklómra fújtam nem nyűgözött le, majd mikor haza érve megéreztem az igazi illatát, teljesen elvarázsolt :) A mandarinos narancsos illatok mostanában nagyon tetszenek. Új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Lory

2018. június 19.

Többször teszteltem,izgatta a fantáziám ez az új Naomi alkotás:)
Első alkalmakkor nem igazán szerettem bele,"a nem-rossz-nem rossz de semmi különleges"kategória volt,valamiért pedig csak minden drogériás turnémon érte nyúltam :)Érdekes,hogy nincs benne rózsa,márpedig kifújáskor egy jó adag cukorral meglöttyintett rózsás illatot érzek magamon.Nem tudom melyik összetevőknek az elegye okozza ezt rajtam de finom.Aztán a következő fázisában édesedik jobban,eltűnik az a rózsás érzés is,majd átvált tipikus Naomi illatba,ahogy az édes jegyek krémesednek de be is fásulnak.Ebből ezer közül megmondanám,hogy Naomi parfüm,annyira jellegzetes.Emiatt szerettem bele anno a Naomi Campbell nevet viselő barna csúcsos kupakos illatába,imádtam:))Az inkább olyan gourmand édes,én szúrósan édesnek is szoktam mondani a gourmand illatokat,mert kifújáskor majdnem hogy szúr az édességük,mint pl. az Angel.Ez a Glam Rouge pedig virágosan-gyümölcsösen édes de a fás leszáradás ugyanakkor jön elő és ugyanolyan mindkét Naomi illatban.
Pazar szilázzsal is rendelkezik.Legutóbb 3 illatot teszteltem a drogériában és mind a kettőt elnyomva ez érződött rajtam,ha nem célirányosan a befújt bőrfelületet szaglásztam.Egy idő után meg már az otthon fújt saját illatomat is bekebelezte :)csak ő maradt,ő lengett körbe.
Szóval örülök,hogy hagytam időt neki,többször is teszteltem,mert egyre jobban tetszik.Először 4 csillagot akartam adni de egye-fene adok 5-öt,úgy megörültem,hogy ismét "Naomisak" a Naomi Campbell illatok.1-2 évvel ezelőtt számomra félresiklás alkotásai voltak,nem igazán tudtam hova tenni pl. a Prét Á Porter Silk-jét vagy a Bohemian Garden-ét...,ez viszont ismét hamisítatlan Naomi :) Ráadásul "csak" egy celeb illat,abban a kategóriában meg aztán tényleg csúcs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Többször teszteltem,izgatta a fantáziám ez az új Naomi alkotás:)

eveartstar

2018. május 19.

Iszonyat tömény, mély édes parfüm, csak várni kell és pillanatok alatt beédesedik elképesztő émelyítőre..ő nem az én vonalam! Csak papíron próbáljátok először mert levakarhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.