Naomi Campbell

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: rannie, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Ár: 5000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vanillacaramella.sweet

2021. március 18.

Furcsa, hogy sok parfümnél nincs véleményezésem, pedig biztos, hogy írtam hozzá. Na mindegy.
Ez egy erősen púderes-virágos illat, rajtam nagyon rosszul muzsikált.
A vizes dinnye keveredett benne a jázminos, r.borsos, ibolyás púderességgel, egy erős pézsmás-cedarfássággal. Nagyon nagyon erősen púderes illat, majdnem Pur Blanca feeling, a dinnye nagyon nem odavaló, fura egy összhatást kelt. A vanília krémes édessége sem volt jelen, a baracknak esetleg azt az illatát éreztem ki, amikor leszeded a fárós és még kis szőröskés-nyers,poros a héja, félérett és megszagolod.
Vágytam rá, megszereztem anno, de nagyon nem lettünk barátok. Hogy mitől vad gyöngy, nem értem. A színe amúgy illik hozzá.

Mivel nincs leírása, ide is beírom:
Fej: Almavirág, görögdinnye, őszibarack
Szív: jázmin, ibolya, rózsaszín bors
Alap: pézsma, vanília, virginiai cedarfa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Ez egy erősen púderes-virágos illat, rajtam nagyon rosszul muzsikált.

Mivel nincs leírása, ide is beírom:
Fej: Almavirág, görögdinnye, őszibarack
Szív: jázmin, ibolya, rózsaszín bors
Alap: pézsma, vanília, virginiai cedarfa.

PETRA820718

2016. január 28.

Szeretem nekem bevált, tartós is, finom illat.
A 15ml-ből alig van már az alján, de legalább táskabarát :-) .
Fél áron vettem, teljes áron drágállom.
Azért, ha elfogy nem szaladok másikat venni, de örülök, hogy megismertem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Szeretem nekem bevált, tartós is, finom illat.
A 15ml-ből alig van már az alján, de legalább táskabarát :-) .
Fél áron vettem, teljes áron drágállom.
Azért, ha elfogy nem szaladok másikat venni, de örülök, hogy megismertem.

palotaizs

2016. január 3.

Első igazán jó parfümöm ez az illat volt. Nagyon szeretem a mai napig, már sokadik üveggel van meg és mai napig használom. Igazán kellemes, tavasszal illetve nyáron előszeretettel fujkodom magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Pampilla

2015. október 2.

2015.július 6.: ó az a dinnyeillat!
Ilyen kánikulában ideális,igaz nem tartós egyáltalán,de még ezt is elnézem neki.
Egyébként az üvege alapján abszolút más illatra számítottam,sokáig kerülgettem,a boltban le se vettem a polcról hogy megszagoljam,mert érdektelen volt a neve és a doboza is.
A celebillatok közül Naomi parfümjei közt van a legtöbb kedvencem: a szépemlékű Naomagic, a Naomi, és most a Wild Pearl.
2015. Október 2.: nos,csak kánikulában működik,az ősz nem az ő műfaja. Ma olyan semleges,majdhogynem idegesítő volt az illata,vártam azt a hatást amit nyáron nyújtott de ez abszolút elmaradt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.

2015.július 6.: ó az a dinnyeillat!

Rita25

2014. január 16.

Kissé puderes illat mégis kicsit édes,elég tartós is.Elmegy 1-nek de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Fruzsi95

2013. március 27.

Finom,nőies illata volt elsőre.Aztán rájöttem,büdös pacsuli,tömény és émelyítő.Ajándéknak adtam,nem vált be az illetőnek.Én se venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

szaniblue

2011. december 25.

Ilyet kaptam karácsonyra :) Nagyon jó az illata és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

Ilyet kaptam karácsonyra :) Nagyon jó az illata és nagyon tartós.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.