Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

2013 februárjában jelent meg Narciso Rodriguez klasszikus For Her parfümjének legújabb verziója: L'Eau for Her.

Illatösszetétel: Jázmin, Ciklámen, Rózsa, Gyöngyvirág, Babarózsa, Pézsma, Pacsuli

Ár: 14500 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált 100 ml teszter fehér dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Narciso Rodriguez L'eau For Her 50 ml
Ár: 12000 , Eladó: Amacsek
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Biatorbágy, Budaörs, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Renike77

2019. január 12.

Ez egy bájos, csajos virágillat, ehhez képest brutál tartós, ami ritka párosítás.
Emiatt és jellegében is a Chanel Coco Mademoiselle-re hasonlít, (attól kicsit gyöngyvirágosabb) de mégsem tudja senki, mi ez az illat, ellentétben a Mademoiselle-lel. Írom ezt úgy, hogy a Mademoisellet-t is imádom.
De attól tartok, kifutó termék, mert már csak nagy nehézségek árán lehet beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

angelina69

2018. január 6.

Nem szokványos illat, szerintem nem tartozik a mai trendbe. Éppen ezért nincs nagy rajongó tábora. Azért én mégis mellette teszem le a voksom. Szép illat, igényes, különleges. Rajtam a rózsa került előtérbe enyhén frissen, kicsit édesen és aromásan. Aztán a pézsma fokozatosan teret nyer, de a pacsuli visszafogja és nem tud nagyon beédesedni. Jelentkezik egy pici sampon jellegű illat, de nem számottevő. Ennél az illatnál szerintem nagyon fontos a mérték. Nekem szigorúan egy fújásos. Így is eléggé jelen van, én nem vagyok kondenzcsíkos fajta. Kifejezetten tartós, ami rajtam kb. 6-7 órát jelent. És mikorra? Ez bizony jó kérdés. A meleg jót tesz neki, kicsit jobban kibomlanak az illatok, de szerintem a kánikula már sok. A nagy hideg nem az igazi, ott nem jött át. Ha valaki tudja tartani a mértéket, akkor még melóhelyen is elfér, ha nem, akkor inkább alkalomra. A csillagokon már megint hezitálok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Burya

2017. augusztus 25.

Elegáns, friss, letisztult gyöngyvirág illat. Nem bonyolult, nem feltűnő, tisztán csak szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Gina73

2017. április 11.

Jajj szegény fejemnek.... Imádom őt:-) A for her edp változata régóta ékesíti gyűjteményemet, ő egy tavaszi románcnak indult, és szerelem van kibontakozóban erőteljesen. Egy 30 ml-s kiszerelés boldog tuljadonosa vagyok, és bizony mélyül kapcsolatunk. Kedves, könnyed kicsit gyöngyvirágos, kellően rózsás, ami nekem mélységet ad, egy friss gyöngyvirágos pézsmás alapon nyugvó angyali lehellet. Igen. Nem túlzó, nem annyira púderes mint a többi változat, de jelen van. Légies, a nő lelkét annyira megmutatva, amitől marad elérhető, de nem megfogható, csupán sejthető annak mivolta:-) Egy mindennapi csoda, amire bármikor számíthatunk. Naná hogy 5 a csillagokból:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

senskin

2016. augusztus 10.

Na végre ráleltem egy kedves jázminos gyöngyvirágos rózsás szellemességre. :) Annyira lélek ez az illat és ihletes. A csomagolása tiszta, a frissessége mámorító. A férfi csak ámul és nem érti a szépséget, de érzi és magába fonja a szerelmét mindörökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

GNóri

2016. február 17.

Nagyon illik az illathoz az üveg:) Az illat, csakúgy, mint az üvege, egyszerű, letisztult, nagyon rózsaszín. A gyöngyvirág és a rózsa dominál a bőrömön, friss pézsmás alappal. Elegáns, könnyed, légies, igazi tavaszi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Kristie

2016. február 11.

Finom, elegáns, de diszkrét illat, ami számomra egy az egyben megegyezik a Guerlain Idylle Eau Sublime-vel. Sajnos az árában is... :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Strombolana

2016. január 9.

Az Acqua di Parma Gelsomino Nobile mellett a másik kedvenc tavaszváró parfümöm.Egyszerűen jó kedvem lesz tőle.Nekem sincs semmi gondom a tartósságával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Percoon

2015. augusztus 27.

Nagyon szép, letisztult illat, nekem szerelem volt első szippantásra, régebbi nővérét (Narciso Rodriguez For her) is imádom, de nekem ő inkább téli illat valamiért. A kecses kis L'eau verzió pedig tökéletes a tavaszi-nyári időszakra. Plusz pirospont, hogy rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

àgi75

2015. június 21.

Amikor megjelent,azonnal kipróbàltam papíron,lévén edp nagytestvére a kedvenc illatom 3 éve! Akkor,papírra fújva nem tetszett és a múlt hétig rà sem hederítettem,amikor is teszteltem bőrön is! Jézusom,de imádom! Màsnap meg is vettem és azóta csak ez van rajtam éjjel-nappal! :) És ez nagy szó!:) Eddig ilyet csak hàromszor éreztem illattal,hogy az enyém,igazán az enyém,és mindhárom a mai napig mindig van a polcomon: Clinique Happy:amivel a gyerekeim azonosítanak,mert születésük óta ezt érezték a leggyakrabban rajtam, Tommy girl -a nyári kedvenc,és Narciso Rodriguez For her -ami az extra NŐi illatom! És most Ő!! Csillagos 5,tartóssàgàt tekintve is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.