Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2021. január 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegyek: mósusz, heliotróp

Alapjegy: hasított bőr

2800Ft/5ml-Narciso Musc Noir for Her EDP
Ár: 2800 Ft (+630 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva a képen látható műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Narciso Musc Noir for Her EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 2000 Ft, 10 ml 3800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

despoina

2021. június 11.

Nagyon szép modern és elegáns az üvege és mindez visszaköszön az illatban is. Elegáns, modern, kellemes és kevésbé tucat illat amit komolyabb 25 feletti nőknek szól akiknek a stílusuk is modern/minimál/elegáns. A hatóideje roppant rossz, nálam elég gyorsan elszáll egy munkanapot nem bír ki talán 3-4 órát maximum. De ez is lehet hogy teljesen egyéni és csak nálam nem münkődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

szeliger

2021. március 3.

Kellett, mert különleges, nem szokványos, no és persze Sonia Constant áll mögötte:)
Az üveg a jól ismert forma, a színvilág teljesen illik a parfüm hangulatához, a barackos-rózsás árnyalat a feketével ütős (a valóságban barackosabb felé húz, mint a fenti képen). Kifújáskor pár másodpercig nagyon sok az alkohol, ezt ritkán érzem így a parfümöknél, de itt nagyon feltűnő a kifejezett etiles illat. Utána jön a sok-sok szilva, édes és gyümölcsös mély illatával, néhány perc múlva pedig már jól érezni a finom, puha bőrös jegyeket is. Rajtam van egy kis füstös jelleg is, szóval abszolút késő délutáni, esti illat, verőfényes napsütésben el sem tudom képzelni. A tartósság rendben, hosszan és puhán beburkol, a hatósugár pedig nem tolakodó, inkább bőrközeli.
Nagyon nőies és elegáns szerintem, ezzel együtt azt gondolom, hogy ugyancsak megosztó lesz. Részemről dicséret illeti, kellett már ilyen illat a kínálatba.
Még egy megjegyzés, ne papírcsíkon próbáljátok, ennek a parfümnek kell a bőr melege és benne kell ülni a közepében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 3.

Cathi

2021. március 3.

Atyaeg... szerencsere nem magamra fujtam, hanem papircsikra.
Ennyire agressziv illatot en meg soha eletemben nem ereztem...nagyon retro feelingje van, talan a regi fodraszszalok, borotvahab es arcszesz kevereke (plusz meg valami). Eskü ez nekem ferfiparfüm es nem nöi :D
Ha lehetne, 1.5 csilmagot adnek, de joindulattal megkapja az 2est.
PS.: meg veletlen se vegyetek meg proba nelkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Atyaeg... szerencsere nem magamra fujtam, hanem papircsikra.
Ha lehetne, 1.5 csilmagot adnek, de joindulattal megkapja az 2est.
PS.: meg veletlen se vegyetek meg proba nelkül

Asianlover

2021. február 7.

Nagyon èrdekes ez az illat, valòban hasìtott bőr illat fedezhetô fel benne nèmi savanykàssàg mellett. Ùgy egy fèl òra alatt viszont èdeskèsbe vàlt. Nekem az ugrott be, mikor egy pàr ève volt szerencsènk egy Palladio àltal tervezett kùriàban megszàllni Vicenza külvàrosàban. El tudnàm kèpzelni, hogy felhùzok egy bőrcsizmàt egy őszi napon ès sètàlni indulok az erdőben, a lehullott leveleken taposva. Van benne valami termèszetközeli a szàmomra, valami beburkolòs jelleg. Szòval nekem ez egy őszi illat, kb. 30-35 pluszos korcsoportban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.