NARS

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   $26

A NARS úgy döntött, eddigi spiráljai nem jók, fogta magát, az összeset kivonta a piacáról, s megalkotta ezt.

• dúsít, elválaszt és hosszabbít
  • a 200 darab, horgokkal ellátott szállal ellátott kúpos spirálfej a tövektől ragadja meg a szempillákat
  • könnyed textúrájú, építhető és hosszantartó festék

vanett

2016. január 16.

Szavakat nem találok arra, mekkora rakás sz@r ez a termék, és akkor még gyengéd, kifinomult és nőies voltam! Ha a Nars-nak ez a legtutibb szempillaspirálja, akkor azért nem lehetett kis feladat ennél pocsékabbakkal megjelenni a piacon!
Ez valami förmedvény minden szempontból! Mióta egy hónapja feltettem a terméket ide, próbáltam vmi épkézlábat kihozni a szerencsétlenből, de csak nem hagyta magát! Gyanítom, nem az én bénázásom az oka, mert nem ma kezdtem, s eddig még ilyen söpredékül egyetlen szempillaspirál sem viselkedett nálam, pedig azért bő 15 év alatt megfordult egy pár a kezemben! Pozitívumot a termékben nem találtam a csomagolásán kívül semmit. Azt hiszem, ez elég satnya ok/indok a megvételére. 😊
Negatívum viszont bőven akad! Azt se tudom, hol kezdjem! A kefe jónak néz ki, de nem az (vagy én vagyok valami irdatlan nagy őstehetség, s képtelen az esztétikus felvitelre). A festék kevesebb, mint egy hétig volt az értékelhető kategóriában - eddig lehetett az első 2 réteget nagyon gyors tempóban csomómentesen felvinni. Azonban a csodálatos kefekialakítás nem tesz lehetővé gyors felvitelt. Na jó! Túlzok. Lehetővé tesz, amennyiben az a cél, hogy a pillákat összetapasszuk. 😆 Mivel a festék gyorsan szárad, így a pillák szétválasztása a szuperhajlékony szilikonsörtéknek hála, lehetetlen. S minél jobban erőlködsz, annál módszeresebben lehet elkókányolni a sminket.
A nagy műgonddal felpödört pilláimat nagyjából a szempillaspirálozás felénél egyenesítette ki olyan gusztustalanul természetellenes pozícióba, hogy azt leírni nem lehet! Amikor nem pödörtem is csilliárdszor jobban nézett ki a sztori. Az, hogy a spirálozás végéig (2 réteg) nem bírja ki csomósodás nélkül, számomra a minősíthetetlenül aljadék kategória.
De oké! Tekintsük mindezt az én hibámnak, a tapasztalatlanságomnak és a türelmetlenségemnek! Vegyük azt alapul, amit a reklám ígér!
- Dúsít. Öööö... Az agyamban a gőzt maximum.
- Elválaszt. A fejemet a nyakamtól.
- Hosszabbít. Azt tényleg! Csak azért a szempilláknak nem csak a hossza számít sztem.
- A tövektől ragadja meg a szempillákat. Ha ez azt jelenti, hogy a szempillatőhöz pakol egy adag festéket, akkor igen.
- Könnyed textúrájú. Igen.
- Építhető. Igen. Csak épp nem esztétikusan.
- Hosszantartó. Igen. Na! Akkor csak van még egy pozitívum! ☝🏼️
Azoknak ajánlom a spirált, akik valakivel irdatlanul ki akarnak babrálni! 😂
(Miért nem lehet csillag nélkül hagyni az értékelést? Ez nálam nem üti meg még azt a szintet sem.)
Annyit még szeretnék elmondani, hogy 5-ből 4 használat alkalmával az utcára nem mertem kimenni a végeredménnyel, úgyhogy lemostam az egészet, és egy másik szempillaspirállal lentem ki magamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

- Dúsít. Öööö... Az agyamban a gőzt maximum.
- Elválaszt. A fejemet a nyakamtól.
- Könnyed textúrájú. Igen.
- Építhető. Igen. Csak épp nem esztétikusan.
- Hosszantartó. Igen. Na! Akkor csak van még egy pozitívum! ☝🏼️
Azoknak ajánlom a spirált, akik valakivel irdatlanul ki akarnak babrálni! 😂

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Mannitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0