NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító Deep Throat
Ár: 7990 , Eladó: peppi
Állapot: 2x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
rekucccc

2019. október 15.

Amióta tudok a létezéséről, azóta álmodoztam erről a pirosítóról. Most végre sikerült megszerezni, habár csak a mini kiszerelést, amit először bántam, mert ez tényleg nagyon kicsi, de most már nem vagyok benne biztos, hogy szükségem van belőle a nagyra, vegyesek az érzelmeim :D először is, gyönyörű a csomagolása, engem ilyennel sajnos meg lehet venni. Maga a szín is valami csoda, sosem volt még ehhez fogható, ennyire gyönyörű pirosítóm. Viszont nekem a csillámok óriásiak benne, emellé nem is kéne highlighter. Olvastam róla véleményeket, miszerint sokaknak nem jött be, mert nem látszik a bőrön, és mikor kibontottam és swatcholgattam a kezemen, én is megijedtem. Az ujjamon szép volt, viszont mikor a kézfejemre kentem, a csillámokon kívül kb semmi nem látszott. Az arcomon más, én oda fel tudom vinni szépen, vszont a tartóssága nem túl jó.
Összességében csodaszép az egész, de ennyi pénzt biztosan nem ér :( Azért ha elfogyott ez a kicsi, újra átgonolom kell-e nekem ebből a nagy kiszerelés, de tény, hogy ennél olcsóbban jobb pirosítókat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Oila

2019. augusztus 29.

Orgasm: Olyan univerzális pirosítót akartam, aminél nem kell gondolkodnom, hogy melyik rúzshoz illik, és napközben többször is válthatok rúzst mellette. Hatalmas csalódás az aranycsillámok mérete és jellege miatt. Maga a szín tökéletes lenne, pink is, barack is, gyönyörűen frissítené a bőrt. De! Ezek az aranycsillámok az arccsonton vagy almácskákon narancshéjat csnálnak még a legnormálisabb bőrből is, tágpórusúra öngyilkosság felvinni. Highlighterként talán működhet, nagyon-nagyon kis mennyiségben és kicsi ecsettel dolgozva, nehogy az arccsont tetejénél egy kicsit is lejjebb kerüljön, ert a fémes csillogás nappalra már-már közönséges instagramos hatású.Én pufi satírozóecsettel egy leheletnyit a szemhéjamra teszek belőle, ott gyönyörű, de még ott s sok lehet.ha nem vigyázok. Szóval van egy méregdrága, egész életem végéig elegendő szemhéjárnyalóm, de az univerzális pirosítót azóta sem találtam meg:) Nem is tudom, hány csillagí gy, pirosítónak szerintem 3-as maxmum.

Szerkesztés: kicsit megkövetem a terméket, de csak négyesig módosítom a csillagokat. Ahogy írtam is, szemhéjárnyalóként használtam. Ma reggel nem találtam a pufi satírozómat, ezért a terebélyes szemhéjamra egy puha pirosító-bronzosító ecsettel vittem fel az Orgasm árnyalatot, aztán a maradékot, lesz, ami lesz alapon mégiscsak felvittem z arccsontomra is. Vagyis egészen kevés mennyiséget, csak annyit, ami az ecseten megmaradt, de már jól bele is volt dolgozva az ecsetbe. És így rajtam is szép. Maga a szín természetes, az arany csillámok ilyen mennyiségben nem közönségesek és nem annyira feltűnőek sem, alig látszik az egész, de mégis más, mintha nem lenne rajtam pirosító, a bohócarctól pedig nagyon messze van végre. SZóval valahogy így tudom elképzelni a használatát azoknak, akk a természetes nappali sminket részesítik előnyben: puha ecsettel felvenni belőle normál mennyiséget, de mielőtt az arcunkhoz érintenénk az ecsetet, valahol, szemhéjon vagy kézfejen dolgozzuk be a festéket magába az ecsetbe, így nem lesz sem túl sok, sem foltos és valószínűleg túl kevés sem azért. Tágpórusú bőrt továbbra is elő kell készíteni előtte: vagy blurring termékkel vagy púderrel láthatatlanná tenni előbb a pórusokat mindenképpen érdemes, nehogy az aranycsillámok üljenek bele, mert nincs ember, akinek az jól állna:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

anneshirley

2019. augusztus 25.

A híres Orgasm árnyalatot birtoklom, de inkább működik rajtam aranycsillámos highlighterként, mint pirosítóként, pedig nagyon fehér a bőröm. Ha normál mennyiséget viszek fel, akkor szín nélkül csak csillámlok, ha viszont erősebb kézzel bánok vele, akkor barackos rózsaszín (és csillogó) bohócfej néz vissza rám a tükörből. Több ecsettel is próbálkoztam, de egyikkel sem sikerült megtalálni az arany középutat. Pozítívumként a tartóssága rendben van, és a csomagolása igényes, strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

lornik

2019. augusztus 24.

Borzalom, horror áron. Az Orgasm van meg, semmilyen színt nem vesz fel még a Mac ecset sem, kőkemény. Megkértem sminkes ismerőst hogy segítsen ő sem tudott semmilyen színt kicsikarni belőle, csak egy adag csillámot. Mínusz egymillio csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

dali

2019. július 28.

Az a helyzet, hogy jópár sminktermék megfordult az évek alatt a kezemben, és igazán kevés volt annyira kiemelkedő, mint a NARS pirosítóim. Két árnyalatban, az ikonikus Orgasm-ben és a kevéssé ismert Exhibit A-ben van meg. Ezek mellett még a Taj Mahal nevű verziót szeretném beszerezni, illetve egy narancsosabb árnyalatot, még nem döntöttem el pontosan, hogy melyiket.
A két szín két egészen más formula, ezért külön véleményezném őket.

Az Orgasm egy ártatlan kislány és egy csábító nő keveréke. Néha egészen angyali, finom, máskor határozottabb, de mindig végtelenül önazonos. Ahogy már előttem többen is írták, behatárolhatatlan színe van, néha pink, máskor korall, ritkán egészen barackos. Úgy gondolom, hogy egy széles közönségnek jól áll, a hozzám hasonló sápadt színűektől a mélyebb barnákig. Bárkinek ajánlanám, aki sminkel. Az Exhibit A-t viszont szerintem legjobban egy profi sminkes, vagy nagyon tapasztalt, ügyeskezű “házi sminkes” tudja csak értékelni. Mert piros. Igazi, nem pink, nem narancs, csak piros, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Erősen pigmentált, nehezebb vele dolgozni, én legtöbbször egy ritka szőrű legyezőecsettel viszem fel, vagy eyeshadow-nak használom. Utóbbinak amúgy kifejezetten jó, nem fogja meg a szemem, szépen építhető, kitűnő. Egyik sem “éri meg” az árát, ugyanakkor nyugodt lelkiismerettel tervezem megvenni a további színeket, mert tudom, hogy kiváló minőségű terméket fogok kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

A két szín két egészen más formula, ezért külön véleményezném őket.

Keesia

2019. július 28.

Deep throat és Sin árnyalatokban van meg. Imádom mindkettőt! Igazából hozzák a megszokott Nars minőséget.
Kiváló textúra, pigmentáltság és tartósság jellemzi mindkettőt, nagyon szépen eldolgozhatóak, és szeretem, hogy szép, de nem túlzott fényt adnak az arcnak.
Sin árnyalatban örök kedvenc pirosítóm. Hatalmas hátránya a Nars termékeknek a csomagolás, ami az idő előrehaladtával egyre vállalhatatlanabb állapotba kerül. Hiába tisztítja az ember, undorítóan néz ki és ragacsos lesz a felülete, valamint a pirosítók egy elég jelentős részét már sosem tudtam elhasználni, mert feltöredezett és kiesett a tartójából, ami más termékkel sosem fordult elő nálam, így nehéz szívvel, de leváltottam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

LaraK5

2019. július 8.

Imádom! Egyszerűen a tökéletes pirosító! Szerintem ezen kívül mást nem is fogok használni! Nem voltam az a pirosítós lány, inkább csak bronzosítót használtam meg highlightert, azonban egyszer rászántam magam, hogy megveszem ezt a színt! Első használatnál instant szerelem következett, mostmár nem vagyok hajlandó pirosító nélkül sminket csinálni és akkor is csak őt használom! Egyszerűen csoda!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

mikkamakka75

2019. április 16.

Az egyik Glamour napi szerzeményem ez a pirosító Blissful àrnyalatban. Igaz, hogy ez egy ősziesebb szín, de a swatchok alapjàn mégis ez tetszett a legjobban.
A dobozkàban sötét bordós krémes por kékes pici csillàmokkal, kicsit meg is ijedtem tőle.. de a bőrömön màr egy visszafogottabb, àttetszőbb màlyvàs àrnyalat lett belőle csodàlatos éteri (szerencsére nem kék 😅) fénnyel. Nedves blenderrel viszem fel. Kicsit ugyan sajnàlom a szivacsot ebbe a kis szépségbe tunkolni, de így tudom a legszebb, legtermészetesebb hatàst elérni, ami aztàn egész nap tart. A legfinomabb, legvèkonyabb fixàló púdert is vétek ràtenni, mert úgy kicsit veszít a fényéből, pedig az a legszebb benne.
Hogy az àràt megéri-e, ez mindig jó kérdés. Van olyan Max Factor pirosító, amiből 1,5g 4 ezer forint. Így nézve ez màr nem is olyan dràga, nem igaz??! A làtvàny meg sokkal szebb.. Màr csak azt bànom, hogy nem vettem meg több színben. Részemről ez egy csillagos ötös, ami nem a névnek meg a hàjpnak szól, hanem a terméknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Bedo169

2019. március 16.

Az Orgasm nagyon szép árnyalat, üde, fényes ragyogást kölcsönöz az arcnak. A miniverzió nekem pont elég egy évre, bár a doboz sarka könnyen lepattan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Chrissy

2019. január 4.

Nagyon kíváncsi voltam az Orgasm árnyalatra, ami annyira népszerű és állítólag mindenkinek jól áll. Sok jellemzést olvastam róla, mielőtt megvettem és rengeteg képet, swatch-ot megnéztem és egyszerűen nem tudtam eldönteni milyen színű lehet, mert mindenütt másnak tűnt. Nem volt szimpatikus egyébként, nem győzött meg a szín, de a kíváncsiságom erősebb volt és így végül beszereztem egy példányt.
Nagyon meglepett, amikor a kezembe vettem, mert a színét így sem nagyon tudtam definiálni, hogy ott tartottam a tenyeremen a terméket. Mint a naplemente a tenger fölött...amikor izzik az ég, narancsos, pinkes, és aranyló. Gyönyörű! A naplemente is meg ez a pirosító is. Percekig csak néztem. Eszméletlen színe van! Ugyanakkor nehéz volt elképzelni bőrön. Aranyló csillámok, metálosan fénylő por, narancsos is, pinkes is, rose gold is, na ebben minden van.
Nem tudom más is tapasztalta-e, de színváltós a termék, rajtam attól függően mutat más és más képet, hogy milyen alapozóval használom. Ugye a különféle alapozóim eltérő árnyalatok, használok világosabbat a bőrömnél néha, általában persze azért megegyező színűt, de néha egy picit sötétebbet is, mikor hogy van kedvem, vagy épp milyennek látom a bőröm, van-e takargatnivaló, milyen napszak van vagy milyen esemény (stb.). Ez a pirosító mindegyik alapozó színnel egy kicsit más lesz, van, amelyikkel narancsosabb lesz a pírom, van, amelyikkel szinte nude és van, hogy korallos vagy rózsaszínes. A szinte nude az idézőjelben, mert mivel csillámos, elég fényes a hatása és ez szerintem a nude kategóriába nem fér bele. De mindig szép.
Az arcon persze nem csillámpóniként lovagol, hanem szépen beleolvad a bőrbe (a sminkbe) és csak nagyon szép, highlighteres fényt ad az arccsontoknak, amit én imádok. Hétköznapra pont elég, sőt, mondhatni tökéletes.
Jól pigmentált, keveset érdemes elsőre felvinni, és lehet építeni igény szerint.
És ez tartós. Reggel felteszed és este leszeded. Persze kicsit kopik menet közben és a fénye tompul, de marad belőle estére így is bőven.
A csomagolását is muszáj megdicsérni, ahogyan az előttem szóló is írja, tapadósabb, érzetre kissé gumi-szerű műanyag doboza van, ami nem csúszik és ezért valóban igen praktikus. Masszívnak érzem és strapabírónak, éppen ezért szívesen választom ezt a terméket utazásokhoz is.

Eleinte nem használtam sokat, meg kellett tanulni adagolni, de mostanában szinte csak érte nyúlok. Most ott tartunk, hogy nem tudom nélküle elképzelni az életemet, ezért hát újravenném, ha elfogyna. De elég lassan fogy, úgyhogy egy darabig még mindenképpen együtt fogunk élni (és virulni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.