NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító Gilda
Ár: 5000 , Eladó: zsuzsi855
Állapot: 2szer kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel oktogon vagy blaha
Ár: 4990 + pk , Eladó: pandahapci
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost, Posta, személyes átvétel

Veronika8614

2020. március 1.

Az osszetevolista szerencsere valtozott, mar parabenmentes.
Nekem is a hires Orgasm arnyalat van meg, en elore tudtam, hogy imadni fogom, a barackos rozsaszin nagy arany csillamokkal rajtam napcsokolta, es nagyon ude hatast kelt, tetszik az is, hogy nem tul pigmentalt, en az enyhe pirt szeretem, utalom, ha a pirositom elnyomja a bronzositom. Ezt szeretem hasznalni, kedvencem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Az osszetevolista szerencsere valtozott, mar parabenmentes.

dunaimano

2020. január 9.

Sephorás garázdálkodásom eredménye egy kis kiszerelésű pirosító az ikonikus Orgasm árnyalatban. A színe nagyon szép, valóban univerzális, bármilyen sminkhez el tudom képzelni. Könnyű, laza pirosító púder, jól építhető, nem kell félni, hogy bohócos lesz a végeredmény. Még a kis kiszerelést is óriásinak érzem, nem fog egyhamar elfogyni (persze nem ez az egyetlen pirosítóm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

bianka411

2019. december 1.

Nagyon szép a színe, igényes, nagyon jó minőségű a csomagolása, viszont sajnos nekem sem túl tartós...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Lina14

2019. november 29.

Nekem egy mini van meg Dolce ita árnyalatban, ami egy mályvás-barnás szín kis természetes fénnyel. Nagyon egyszerű, mindennapi szín. Gyönyörűen terül, a pigmentáltsága éppen jó, se nem túl erős se nem kevés. Nem kell nagyon eldolgozni, szinte magától elterül. Egész nap fentmarad és természetes hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

rekucccc

2019. október 15.

Amióta tudok a létezéséről, azóta álmodoztam erről a pirosítóról. Most végre sikerült megszerezni, habár csak a mini kiszerelést, amit először bántam, mert ez tényleg nagyon kicsi, de most már nem vagyok benne biztos, hogy szükségem van belőle a nagyra, vegyesek az érzelmeim :D először is, gyönyörű a csomagolása, engem ilyennel sajnos meg lehet venni. Maga a szín is valami csoda, sosem volt még ehhez fogható, ennyire gyönyörű pirosítóm. Viszont nekem a csillámok óriásiak benne, emellé nem is kéne highlighter. Olvastam róla véleményeket, miszerint sokaknak nem jött be, mert nem látszik a bőrön, és mikor kibontottam és swatcholgattam a kezemen, én is megijedtem. Az ujjamon szép volt, viszont mikor a kézfejemre kentem, a csillámokon kívül kb semmi nem látszott. Az arcomon más, én oda fel tudom vinni szépen, vszont a tartóssága nem túl jó.
Összességében csodaszép az egész, de ennyi pénzt biztosan nem ér :( Azért ha elfogyott ez a kicsi, újra átgonolom kell-e nekem ebből a nagy kiszerelés, de tény, hogy ennél olcsóbban jobb pirosítókat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Oila

2019. augusztus 29.

Orgasm: Olyan univerzális pirosítót akartam, aminél nem kell gondolkodnom, hogy melyik rúzshoz illik, és napközben többször is válthatok rúzst mellette. Hatalmas csalódás az aranycsillámok mérete és jellege miatt. Maga a szín tökéletes lenne, pink is, barack is, gyönyörűen frissítené a bőrt. De! Ezek az aranycsillámok az arccsonton vagy almácskákon narancshéjat csnálnak még a legnormálisabb bőrből is, tágpórusúra öngyilkosság felvinni. Highlighterként talán működhet, nagyon-nagyon kis mennyiségben és kicsi ecsettel dolgozva, nehogy az arccsont tetejénél egy kicsit is lejjebb kerüljön, ert a fémes csillogás nappalra már-már közönséges instagramos hatású.Én pufi satírozóecsettel egy leheletnyit a szemhéjamra teszek belőle, ott gyönyörű, de még ott s sok lehet.ha nem vigyázok. Szóval van egy méregdrága, egész életem végéig elegendő szemhéjárnyalóm, de az univerzális pirosítót azóta sem találtam meg:) Nem is tudom, hány csillagí gy, pirosítónak szerintem 3-as maxmum.

Szerkesztés: kicsit megkövetem a terméket, de csak négyesig módosítom a csillagokat. Ahogy írtam is, szemhéjárnyalóként használtam. Ma reggel nem találtam a pufi satírozómat, ezért a terebélyes szemhéjamra egy puha pirosító-bronzosító ecsettel vittem fel az Orgasm árnyalatot, aztán a maradékot, lesz, ami lesz alapon mégiscsak felvittem z arccsontomra is. Vagyis egészen kevés mennyiséget, csak annyit, ami az ecseten megmaradt, de már jól bele is volt dolgozva az ecsetbe. És így rajtam is szép. Maga a szín természetes, az arany csillámok ilyen mennyiségben nem közönségesek és nem annyira feltűnőek sem, alig látszik az egész, de mégis más, mintha nem lenne rajtam pirosító, a bohócarctól pedig nagyon messze van végre. SZóval valahogy így tudom elképzelni a használatát azoknak, akk a természetes nappali sminket részesítik előnyben: puha ecsettel felvenni belőle normál mennyiséget, de mielőtt az arcunkhoz érintenénk az ecsetet, valahol, szemhéjon vagy kézfejen dolgozzuk be a festéket magába az ecsetbe, így nem lesz sem túl sok, sem foltos és valószínűleg túl kevés sem azért. Tágpórusú bőrt továbbra is elő kell készíteni előtte: vagy blurring termékkel vagy púderrel láthatatlanná tenni előbb a pórusokat mindenképpen érdemes, nehogy az aranycsillámok üljenek bele, mert nincs ember, akinek az jól állna:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

anneshirley

2019. augusztus 25.

A híres Orgasm árnyalatot birtoklom, de inkább működik rajtam aranycsillámos highlighterként, mint pirosítóként, pedig nagyon fehér a bőröm. Ha normál mennyiséget viszek fel, akkor szín nélkül csak csillámlok, ha viszont erősebb kézzel bánok vele, akkor barackos rózsaszín (és csillogó) bohócfej néz vissza rám a tükörből. Több ecsettel is próbálkoztam, de egyikkel sem sikerült megtalálni az arany középutat. Pozítívumként a tartóssága rendben van, és a csomagolása igényes, strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

lornik

2019. augusztus 24.

Borzalom, horror áron. Az Orgasm van meg, semmilyen színt nem vesz fel még a Mac ecset sem, kőkemény. Megkértem sminkes ismerőst hogy segítsen ő sem tudott semmilyen színt kicsikarni belőle, csak egy adag csillámot. Mínusz egymillio csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

dali

2019. július 28.

Az a helyzet, hogy jópár sminktermék megfordult az évek alatt a kezemben, és igazán kevés volt annyira kiemelkedő, mint a NARS pirosítóim. Két árnyalatban, az ikonikus Orgasm-ben és a kevéssé ismert Exhibit A-ben van meg. Ezek mellett még a Taj Mahal nevű verziót szeretném beszerezni, illetve egy narancsosabb árnyalatot, még nem döntöttem el pontosan, hogy melyiket.
A két szín két egészen más formula, ezért külön véleményezném őket.

Az Orgasm egy ártatlan kislány és egy csábító nő keveréke. Néha egészen angyali, finom, máskor határozottabb, de mindig végtelenül önazonos. Ahogy már előttem többen is írták, behatárolhatatlan színe van, néha pink, máskor korall, ritkán egészen barackos. Úgy gondolom, hogy egy széles közönségnek jól áll, a hozzám hasonló sápadt színűektől a mélyebb barnákig. Bárkinek ajánlanám, aki sminkel. Az Exhibit A-t viszont szerintem legjobban egy profi sminkes, vagy nagyon tapasztalt, ügyeskezű “házi sminkes” tudja csak értékelni. Mert piros. Igazi, nem pink, nem narancs, csak piros, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Erősen pigmentált, nehezebb vele dolgozni, én legtöbbször egy ritka szőrű legyezőecsettel viszem fel, vagy eyeshadow-nak használom. Utóbbinak amúgy kifejezetten jó, nem fogja meg a szemem, szépen építhető, kitűnő. Egyik sem “éri meg” az árát, ugyanakkor nyugodt lelkiismerettel tervezem megvenni a további színeket, mert tudom, hogy kiváló minőségű terméket fogok kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

A két szín két egészen más formula, ezért külön véleményezném őket.

Keesia

2019. július 28.

Deep throat és Sin árnyalatokban van meg. Imádom mindkettőt! Igazából hozzák a megszokott Nars minőséget.
Kiváló textúra, pigmentáltság és tartósság jellemzi mindkettőt, nagyon szépen eldolgozhatóak, és szeretem, hogy szép, de nem túlzott fényt adnak az arcnak.
Sin árnyalatban örök kedvenc pirosítóm. Hatalmas hátránya a Nars termékeknek a csomagolás, ami az idő előrehaladtával egyre vállalhatatlanabb állapotba kerül. Hiába tisztítja az ember, undorítóan néz ki és ragacsos lesz a felülete, valamint a pirosítók egy elég jelentős részét már sosem tudtam elhasználni, mert feltöredezett és kiesett a tartójából, ami más termékkel sosem fordult elő nálam, így nehéz szívvel, de leváltottam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.