NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Pirosító Gilda
Ár: 5500 , Eladó: zsuzsi855
Állapot: 2szer kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel oktogon vagy blaha
Ár: 4990 + pk , Eladó: pandahapci
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost, Posta, személyes átvétel

Alsace

2020. november 5.

Én is úgy éreztem, hogy nem lehet teljes az életem enélkül a pír nélkül, nomen est omen valóban orgazmikus egy termék!
(Orgasm árnyalat van meg)
Minit vettem, tényleg inimini, még ha használhatatlan is számomra a tükör benne, olyan cuki az egész, hogy el lehet nézni neki ezt az apróságot :) Rózsarany színe van, gyönyörűen terül a bőrön, szépen lehet vele pirosítani. Tartós, szuperpigmentált és a mini kiszerelés se fog egyhamar elfogyni az is biztos, mert elég csak hozzáérinteni az ecsetet és máris elegendő termék kerül rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

(Orgasm árnyalat van meg)

Ginger55

2020. november 2.

Az Orgasm árnyalat van meg a “kis” sminkgyűjteményemben. Hát ha már mindenki ódákat zengett róla ,én sem hagyhattam ki . Imádom szín , amit első swatcholásra nem is gondol az ember , a kis arany szemcsék miatt. Gyönyörű az összkép , természetes arcpirt varázsol ránk . Ja és tartós nagyon , nap végére sem mászik le .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

vmartika

2020. augusztus 19.

Régóta szemeztem vele, kizárólag a kultikus Orgasm típusra. Nekem ez a legjobb pirosító amit valaha hadználtam! Hófehér bőrömre egyszerűen zseniális! Hétközben is megajándékozottaktól magam vele. Finoman lazacos, leheletnyi arany beütéssel. Könnyen felvihető, vörös hajamhoz páratlanul jól passzol. Tuti hogy újra veszem, hiába magas az ára!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Dorka.

2020. június 27.

Évek óta használom az orgasm árnyalatot (ugyanazt a tégelyt) és még mindig szeretem, a jolly joker, ha nem tudok választani a pirosítók közül, ez mindenhez megy. Sápadt az arcom, talán emiatt, de rajtam mindig van színe, ami a nap előrehaladtával persze kopik, de mire nem igaz ez?!
Nem tudom megéri-e az árát, de én tervezem újravenni majd, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Nem tudom megéri-e az árát, de én tervezem újravenni majd, ha elfogy.

anneshirley

2020. május 21.

SZERK.: Végre valahára találtam egy ecsetet (a Real Techniques pirosítóecsete), amivel egész jól együttmüködik, ezért javítok egy csillagot.

A híres Orgasm árnyalatot birtoklom, de inkább működik rajtam aranycsillámos highlighterként, mint pirosítóként, pedig nagyon fehér a bőröm. Ha normál mennyiséget viszek fel, akkor szín nélkül csak csillámlok, ha viszont erősebb kézzel bánok vele, akkor barackos rózsaszín (és csillogó) bohócfej néz vissza rám a tükörből. Több ecsettel is próbálkoztam, de egyikkel sem sikerült megtalálni az arany középutat. Pozítívumként a tartóssága rendben van, és a csomagolása igényes, strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Veronika8614

2020. március 1.

Az osszetevolista szerencsere valtozott, mar parabenmentes.
Nekem is a hires Orgasm arnyalat van meg, en elore tudtam, hogy imadni fogom, a barackos rozsaszin nagy arany csillamokkal rajtam napcsokolta, es nagyon ude hatast kelt, tetszik az is, hogy nem tul pigmentalt, en az enyhe pirt szeretem, utalom, ha a pirositom elnyomja a bronzositom. Ezt szeretem hasznalni, kedvencem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Az osszetevolista szerencsere valtozott, mar parabenmentes.

dunaimano

2020. január 9.

Sephorás garázdálkodásom eredménye egy kis kiszerelésű pirosító az ikonikus Orgasm árnyalatban. A színe nagyon szép, valóban univerzális, bármilyen sminkhez el tudom képzelni. Könnyű, laza pirosító púder, jól építhető, nem kell félni, hogy bohócos lesz a végeredmény. Még a kis kiszerelést is óriásinak érzem, nem fog egyhamar elfogyni (persze nem ez az egyetlen pirosítóm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

bianka411

2019. december 1.

Nagyon szép a színe, igényes, nagyon jó minőségű a csomagolása, viszont sajnos nekem sem túl tartós...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Lina14

2019. november 29.

Nekem egy mini van meg Dolce ita árnyalatban, ami egy mályvás-barnás szín kis természetes fénnyel. Nagyon egyszerű, mindennapi szín. Gyönyörűen terül, a pigmentáltsága éppen jó, se nem túl erős se nem kevés. Nem kell nagyon eldolgozni, szinte magától elterül. Egész nap fentmarad és természetes hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

rekucccc

2019. október 15.

Amióta tudok a létezéséről, azóta álmodoztam erről a pirosítóról. Most végre sikerült megszerezni, habár csak a mini kiszerelést, amit először bántam, mert ez tényleg nagyon kicsi, de most már nem vagyok benne biztos, hogy szükségem van belőle a nagyra, vegyesek az érzelmeim :D először is, gyönyörű a csomagolása, engem ilyennel sajnos meg lehet venni. Maga a szín is valami csoda, sosem volt még ehhez fogható, ennyire gyönyörű pirosítóm. Viszont nekem a csillámok óriásiak benne, emellé nem is kéne highlighter. Olvastam róla véleményeket, miszerint sokaknak nem jött be, mert nem látszik a bőrön, és mikor kibontottam és swatcholgattam a kezemen, én is megijedtem. Az ujjamon szép volt, viszont mikor a kézfejemre kentem, a csillámokon kívül kb semmi nem látszott. Az arcomon más, én oda fel tudom vinni szépen, vszont a tartóssága nem túl jó.
Összességében csodaszép az egész, de ennyi pénzt biztosan nem ér :( Azért ha elfogyott ez a kicsi, újra átgonolom kell-e nekem ebből a nagy kiszerelés, de tény, hogy ennél olcsóbban jobb pirosítókat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.