NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

Keresem NARS Pirosító deep throat àrnyalatban
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: simbenz
Állapot: Új, újszerű, Helyszín: --, fizetés: --
 KERESEM! NARS  GINA
Ár: x , Eladó: DameVerte
Állapot: Új, újszerű, használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Utalás utáni postázás, személyes átvételkor fizetés,

Tarzicia

2021. augusztus 4.

Orgasm.
Sose vettem volna meg, ha nem kapok belőle egy kis gyári mintát az egyik netes rendelésem mellé. Engem ez a márka mindig is hidegen hagyott, ezek a hatásvadász elnevezések meg inkább taszítottak, mint vonzottak. Ez a (híres-hírhedt) szín viszont megtetszett, és láttam, kapható belőle mini kiszerelés is, gondoltam, annyit simán megér.
Ez egy világos pink árnyalat, de az aranyló fénye ill. a csillámok miatt az összhatás szép roséarany lesz. Önmagában nekem világos, ha meg építgetem, a szín nem lesz erőteljesebb, csak a fénye fokozódik, de az nagyon. Ez az árnyalat szerintem leginkább fehér bőrű, szőke hajú, fiatal lányokhoz illik, na hát ezek közül én egyik sem vagyok. :)
Nekem amúgy semmi bajom ebben a csillámokkal, mert mértékkel használom, és mindig egy másik pirosító kiegészítéseként, arra kvázi highlighterként viszem fel. Egy matt(abb) pirosítót fel tud dobni, pl. a Chanel Quintessence fölött nagyon jól mutat. Ilyenkor teszek egy picit a szemhéjamra is belőle. Van ennél jobb minőségű, pigmentáltabb pirosítóm, de ez is teljesen rendben van.
Cuki ez a mini kiszerelés, és még tükör is van benne. A pan nagyon pici, de nem gond, mert nem pirosítóecsettel, hanem highlighter ecsettel (MAC 240S) használom. Tetszik ez a fekete tok is, kellemes tapintása is van, bár szerintem ez az anyaghasználat nem túl szerencsés. Annak ellenére, hogy fekete, nagyon kényes ez a puha, porózus műanyag. Volt régen egy alapozóm, már nem emlékszem a márkájára, ilyen anyagból volt a flakonja, de lehet, hogy csak a kupakja, és minden meglátszott rajta. Óhatatlanul is krémes ill. alapozós ujjlenyomatok lettek rajta, és ezek kölcsönhatásba léptek a műanyaggal. Bármivel próbáltam letisztítani, fakó, foltos maradt. Sőt, ha már sztorizok: volt egy sportnapszemüvegem is, nem is volt olcsó vagy gagyi, annak meg ilyen anyagból volt a kerete. Hő vagy UV hatására (eléggé el nem ítélhető módon napsütésben hordtam, biciklizéshez) elég hamar tönkrement a műanyag, és olyan ragacsos tapintása lett, mintha mézzel kentem volna be.
Nemrég rájöttem, hogy ez a Nars Orgasm kísértetiesen hasonlít a Sisley Le Phyto Blush 4-es Golden Rose pirosítómra, amit szintén ugyanígy, kiegészítésként használok. Abban nincsenek ilyen csillámok, de az alapszíne és aranyló fénye ugyanaz. Minőségre meg persze sokkal jobb. A Sisley óriási mennyiség, sose fog elfogyni, ezért ezt a Nars pirosítót a lányomnak adtam, ő amúgy is a fehér bőrű, (majdnem) szőke, fiatal lány kategóriába tartozik. A mini méret neki még praktikusabb is, mert folyton úton van.
Nekem ez a pirosító egy hármasnál többet nem ér, de a lányom szereti, legyen a végeredmény 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Orgasm.

diana75

2021. július 27.

Szép, tartós pirosító, a kedvencem lett. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Szép, tartós pirosító, a kedvencem lett. Szerintem megéri az árát.

széva

2021. június 30.

A GINA árnyalatot rendeltem meg ,mert sárgás a bőröm és a barackos árnyalatok jobban mutatnak rajtam. Még csak itthon próbáltam, de nagyon szép. Pedig azt hittem nem is fog látszódni mikor kinyitottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 30.

Eszter a panda

2021. május 18.

Ha nem lenne ez a maszk-korszak immár másfél éve, biztos jobban ki tudnám élvezni. Így hát megmarad alkalmi kísérőnek, ilyenkor remekül teljesít. Nagyon szép a színe (nekem a Gina nevű van meg), nem bohócos és tartós is. Az ára nyilván elég kritikus, de egy ez kult-termék, így kell hozzáállni és azért olyan nagyon nem is kell gyakran újravenni. Maszk alá sajnálom, ha olyan van, akkor a boirjois-pirosítómat vetem be rohangálósabb napokon. Ő pedig megmarad a maszk-mentes alkalmakra. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

zsazsikus

2021. április 15.

UPDATE (04.15.) egyáltalán nem bántam meg, megéri az árát. Elég gyakran használom, mostanában közvetlenül bb krémezés után kenem fel pirosítóecsettel, így sokkal szebben mutat és szerintem tartósabb is.

(2020.12.04.) Évek óta szemezek vele, most végre megvettem és nem bántam meg mert ez a pirosító számomra maga a tökély!
Nem túlzó, a fehér arcbőrömön a bronzosítóval gyönyörűen mutat! :) Utálom az olyan pirosítókat amik agyonpigmentáltak ezért azonnal bohócnak néz ki tőlük az ember, nekem ez nem áll jól. Az orgasm pirosító nagyon szép, visszafogott fénye van, highlightert nem is használok amióta megvan. A mini kiszerelést vettem meg, de ha elfogy (ami szerintem évek múlva lesz :D ) biztos beruházok egy nagy verzióra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

quesadilla

2021. február 3.

Krémmánián vettem még régen, Gina árnyalatban. Nagyon szép, tartós. Mivel másodkézből vettem ezért megérte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

potyike

2021. január 4.

Az orgasm árnyalatban van meg, nem estem hasra tőle Ár- értek arányban (pedig ez lenne az én színem), a Bobbi B. nagyon hasonló színű pirositója messze veri. 1-2 rétegben gyakorlatilag az aranyos beütése leszámítva nem is látszik a bőrömön. Lancome és Sensai alapozóval használtam eddig, még abban reménykedem, hogy más alapozóval jobban működik majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 4.

Candy21

2021. január 1.

A híres orgasm árnyalat tulajdonosa vagyok nagyon szép hétköznapi szín sokat nyúlok érte szinte egybe olvad a bőrömmel nagyon kis finom vele a végeredmény. A tartóssága is kiemelkedő nem mondanám nagyon pigmentált nak ami nem baj mert nem esik vele túlzásba az ember viszont szépen építhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

DNM

2020. december 16.

Super Orgasm árnyalat van meg. Szerintem egy életre kitart, kevés kell belőle. Nem tolakodó sem a szín, sem a kis apró csillám. Nem tudom viszont azt mondani, hogy sokkal kevesebbért nem lenne vetélytársa. Pl a Rimmel Lasting Finish és a Maybelline True Match is tud ennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Alsace

2020. november 5.

Én is úgy éreztem, hogy nem lehet teljes az életem enélkül a pír nélkül, nomen est omen valóban orgazmikus egy termék!
(Orgasm árnyalat van meg)
Minit vettem, tényleg inimini, még ha használhatatlan is számomra a tükör benne, olyan cuki az egész, hogy el lehet nézni neki ezt az apróságot :) Rózsarany színe van, gyönyörűen terül a bőrön, szépen lehet vele pirosítani. Tartós, szuperpigmentált és a mini kiszerelés se fog egyhamar elfogyni az is biztos, mert elég csak hozzáérinteni az ecsetet és máris elegendő termék kerül rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

(Orgasm árnyalat van meg)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.