Best of Beauty 2019

NARS

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. február 29.

Ár:   $30
Kiszerelés:   4,5 g

A képen a leghíresebb árnyalat, az Orgasm látható.

NARS Puder
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp. 12.kerulet, fizetés: Szemelyes atvetel 12.ker vagy posta
Ár: 5000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
mikkamakka75

2019. április 16.

Az egyik Glamour napi szerzeményem ez a pirosító Blissful àrnyalatban. Igaz, hogy ez egy ősziesebb szín, de a swatchok alapjàn mégis ez tetszett a legjobban.
A dobozkàban sötét bordós krémes por kékes pici csillàmokkal, kicsit meg is ijedtem tőle.. de a bőrömön màr egy visszafogottabb, àttetszőbb màlyvàs àrnyalat lett belőle csodàlatos éteri (szerencsére nem kék 😅) fénnyel. Nedves blenderrel viszem fel. Kicsit ugyan sajnàlom a szivacsot ebbe a kis szépségbe tunkolni, de így tudom a legszebb, legtermészetesebb hatàst elérni, ami aztàn egész nap tart. A legfinomabb, legvèkonyabb fixàló púdert is vétek ràtenni, mert úgy kicsit veszít a fényéből, pedig az a legszebb benne.
Hogy az àràt megéri-e, ez mindig jó kérdés. Van olyan Max Factor pirosító, amiből 1,5g 4 ezer forint. Így nézve ez màr nem is olyan dràga, nem igaz??! A làtvàny meg sokkal szebb.. Màr csak azt bànom, hogy nem vettem meg több színben. Részemről ez egy csillagos ötös, ami nem a névnek meg a hàjpnak szól, hanem a terméknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Bedo169

2019. március 16.

Az Orgasm nagyon szép árnyalat, üde, fényes ragyogást kölcsönöz az arcnak. A miniverzió nekem pont elég egy évre, bár a doboz sarka könnyen lepattan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Chrissy

2019. január 4.

Nagyon kíváncsi voltam az Orgasm árnyalatra, ami annyira népszerű és állítólag mindenkinek jól áll. Sok jellemzést olvastam róla, mielőtt megvettem és rengeteg képet, swatch-ot megnéztem és egyszerűen nem tudtam eldönteni milyen színű lehet, mert mindenütt másnak tűnt. Nem volt szimpatikus egyébként, nem győzött meg a szín, de a kíváncsiságom erősebb volt és így végül beszereztem egy példányt.
Nagyon meglepett, amikor a kezembe vettem, mert a színét így sem nagyon tudtam definiálni, hogy ott tartottam a tenyeremen a terméket. Mint a naplemente a tenger fölött...amikor izzik az ég, narancsos, pinkes, és aranyló. Gyönyörű! A naplemente is meg ez a pirosító is. Percekig csak néztem. Eszméletlen színe van! Ugyanakkor nehéz volt elképzelni bőrön. Aranyló csillámok, metálosan fénylő por, narancsos is, pinkes is, rose gold is, na ebben minden van.
Nem tudom más is tapasztalta-e, de színváltós a termék, rajtam attól függően mutat más és más képet, hogy milyen alapozóval használom. Ugye a különféle alapozóim eltérő árnyalatok, használok világosabbat a bőrömnél néha, általában persze azért megegyező színűt, de néha egy picit sötétebbet is, mikor hogy van kedvem, vagy épp milyennek látom a bőröm, van-e takargatnivaló, milyen napszak van vagy milyen esemény (stb.). Ez a pirosító mindegyik alapozó színnel egy kicsit más lesz, van, amelyikkel narancsosabb lesz a pírom, van, amelyikkel szinte nude és van, hogy korallos vagy rózsaszínes. A szinte nude az idézőjelben, mert mivel csillámos, elég fényes a hatása és ez szerintem a nude kategóriába nem fér bele. De mindig szép.
Az arcon persze nem csillámpóniként lovagol, hanem szépen beleolvad a bőrbe (a sminkbe) és csak nagyon szép, highlighteres fényt ad az arccsontoknak, amit én imádok. Hétköznapra pont elég, sőt, mondhatni tökéletes.
Jól pigmentált, keveset érdemes elsőre felvinni, és lehet építeni igény szerint.
És ez tartós. Reggel felteszed és este leszeded. Persze kicsit kopik menet közben és a fénye tompul, de marad belőle estére így is bőven.
A csomagolását is muszáj megdicsérni, ahogyan az előttem szóló is írja, tapadósabb, érzetre kissé gumi-szerű műanyag doboza van, ami nem csúszik és ezért valóban igen praktikus. Masszívnak érzem és strapabírónak, éppen ezért szívesen választom ezt a terméket utazásokhoz is.

Eleinte nem használtam sokat, meg kellett tanulni adagolni, de mostanában szinte csak érte nyúlok. Most ott tartunk, hogy nem tudom nélküle elképzelni az életemet, ezért hát újravenném, ha elfogyna. De elég lassan fogy, úgyhogy egy darabig még mindenképpen együtt fogunk élni (és virulni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

bekobetti

2018. július 31.

Az Orgasm árnyalatot vettem meg a nagy híre miatt, de nem lett a kedvencem. Szerintem túl csillámos. Szép nyári színe van, egy buliba mondjuk tökéletes, de a hétköznapokra nekem sok. Egyébként szépen felvihető, tartozékként nincs ecset csak tükör. Tetszik a dobozka tapintása, kicsit tapadósabb anyagból van, nem csúszik ki a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

asdf27

2018. június 14.

Bevallom, hogy nem vagyok rendszeres használója a terméknek csak kipróbáltam. A híres Orgasm-ra és még egy csillámos darabra fókuszáltam, de be kell, hogy valljam, hogy az állagát tekintve kicsit csalódott voltam, mert óriáscsillámok vannak benne, úgyhogy el sem tudom képzelni, hogy hogyan lehet ezt a dolgot ügyesen használni. Valahogy valami finomabb dolgot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

szeliger

2018. június 4.

A KM számlálója szerint ez az ezredik véleményem. Ha csupán tíz percet foglalkoztam egy véleményezett termékkel, akkor is egy teljes hetet töltöttem itt az oldalon, de persze sokkal többet. 😊 Több mint öt év telt el azóta, hogy az első véleményem megszületett, volt itt minden, még olyan is, hogy átmenetileg bojkottáltam az oldalt. Ugyanakkor szép emlékeim is vannak, innen is üdvözlöm azokat a szó szerinti krémmániásokat, akiket az oldalnak köszönhetően ismerhettem meg, örülök Nektek lányok! 😘
Ez volt az apropója, hogy egy ikonikus terméket választottam a jubileumi véleménynek, nem kell nagyon dicsérni, megtették már helyettem mások is. Az enyém a Liberty 2017-es adventi kalendáriumából való, a rendes méretétől valamivel kisebb, 3,5 g-os kiszerelésben, természetesen Orgasm színben. Annak ellenére, hogy már jó ideje a piacon van, kiállta az idő próbáját. A csomagolás ma is ugyanolyan letisztult, jó kézbe venni, a lekerekített, masszív dobozka, a matt felület bírja a gyűrődést, táskába dobálást. A szín pedig a maga aranyló csillogásával manapság is hordható, télen is, nyáron is jól mutat. Nem is kaphat öt csillagnál kevesebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 4.

Sheila

2018. március 12.

Csatlakozom ez előttem szólóhoz. Eddig azért nem véleményeztem, mert azt gondoltam nem létezik, hogy csak nekem nem válik be ez az ikon...
A színét (Orgasm) imádom - azaz imádnám - csak éppen az egyik ecset nem veszi fel, a másikkal porol, már az összes létező ecsettel próbáltam, de egyikkel sem az igazi. Az arcomon ha óvatosan visem fel, semmi nem látszik, ha erősebben akkor lehetetlen eloszlatni, bohócos, dettó. Még nem tettem le róla, de tényleg van nála jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

Pumi

2018. március 12.

Hát van ennél százszor jobb pirosító is.Évek óta sminkelek. Gondolom a frappáns szexre asszociáló pirosító nevek óriási marketingfogás. Biztos nem veszem újra. Bedőltem az itteni hypeoknak, megvettem az Orgasm árnyalatot.Rajtam bohócos ha építgetem, ha nem akkor semmi sem látszik belőle. Egyszerüen idegesít,hogy gyaszatolnom kell az ecsettel mire az valamit felvesz a színből...tehát vagy nagyon látszik rajtam vagy egyáltalán nem! de az az aranyló ragyogás sem szép...inkább alkalomra, szilveszterre javaslom. Meg úgy beleül a pórusaimba, hogy garantált hivalkodó-közönséges csillámpóni hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

bobekecske

2018. február 25.

Azt hiszem árnyalatfüggő, mennyire fog beválni: a hírhedt Orgasm árnyalat engem hidegen hagyott, valahogy kevésnek éreztem a nagy felhajtáshoz képest. Régebben tényleg nagyobb kuriózum lehetett, mert intenzíven pigmentált és elég tartós, de ma már sok nagyon jó pirosító forog a piacon.
Viszont a Gina árnyalatot nagyon megszerettettem, a tökéletes barack pirosító, ezért mégis megadom az 5 csillagot.
A Madly is egy nagyon jól kihasználható, hétköznapi mindenhez passzoló szín, a Deep Throat pedig igazi napcsókolta pírt ad at arcnak.
Érdemes kísérletezni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Érdemes kísérletezni velük.

pandahapci

2018. január 27.

A Dolce Vita vagy a Seduction árnyalatban van meg nekem, igazából számomra túl sötét berry árnyalat, inkább a barackosabb színek mennek az arcbőrömhöz. Féltve őrzött darabja a kollekciómnak mert ajándékba kaptam. Lehet a jövőben próbálkozom a szín lágyításával blushként, vagy mivel nagyon jól pigmentált akár szemsminkhez használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!