NARS

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:   4,5 g

• Matt és csillogó árnyalatai gyönyörűen hangsúlyozzák az arc és az arccsont vonalait;
  • A mikronizált por pigmentek megkönnyítik a színtelítettség rétegzéssel történő beállítását;
  • Elfedi az arc sápadtságát;
  • Ne tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat;
  • Matt soft touch tokja megbízható zárószerkezettel rendelkezik;
  • A kényelmes tükör elősegíti a termék alkalmazását bárhol és bármikor a nap folyamán.

30 árnyalatban kapható

8800 ft - NARS Blush Pirosító
Ár: 8800 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Miskolc , fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

SaltyDog

2022. szeptember 17.

A legelsőm-és azóta többet is fogyasztottam már- Orgasm volt, azóta jónéhány megfordult a kezeim közt. Orgasm X, Deep Throat, Gina,, Taj Mahal, de nekem leginkább arc-és pirosítópalettáim vannak a márkától, a Final Cut, illetve a Goddess Complex nálam a két favorit, ők palettalakók. Kedvelem a csomagolást, elegáns, stabil. A pírek nagyon jó minőségűek - végülis a márka a Shiseido-csoport tagja-, gazdag szín-és finish-választék, a palettákban kiadott limitáltak közt pedig valódi kincsek is rejlenek. Közben meg a nagy klasszikusok hosszú évek óta nem véletlenül tartják magukat. A Nars ritkán egetverő első pillantásra, de megbízhatóak, nagyon jó minőség, tele vannak meglepetéssel, szinte minden pírben van csavar, vagy geg, közben a legsemmitmondóbbak a legizgalmasabbak és legszebbek bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

tiitenshi

2022. augusztus 18.

Rengeteg helyen láttam már az Orgasm árnyalatot, gondoltam nekem is kell egy végre. Külföldön Sephorában vásároltam, a kedvenc pirosítóm azóta is. Sőt, már vettem belőle plusz egyet, hogy mindig legyen tartalék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

doraorsolya

2022. július 11.

Annyi évvel később újra erről a pirosítóról írok, mert nagyon szeretem. A mini duót kétszer használtam el, aztán áttértem a normál méretű Orgasm pirosítóra, ami gyönyörű rosegold tégelyben volt megvásárolható. Mindennapi sminkem része ez a pirosító lassan 6 éve, én nem találtam ennél jobbat, ez az etalon számomra.

2016.11.08

Rokonaim hozták nekem haza egy Sephorából a NARS blush - bronzer duót mini változatban. A pirosító Orgasm árnyalatú, s mióta kezembe vettem, mást nem is akarok használni az almácskáimon. Tökéletes, üde színe van, minden hozzá fűződő reményem valóra vált szerencsére. A legnagyobb meglepetés vele kapcsolatban az, hogy apró arany csillámok vannak az anyagban, elképesztően szelíd kis fényt ad az arcomnak. Igazán hosszan marad fenn, a reggeli sminkelés után még este is látható. Szerintem bőven elég ez a mini/utazós kiszerelés, nem kell senkinek se hatalmas adag pirosító/bronzosító, ezt is nehéz lesz kihasználnom. Mindenkinek, aki drágább pirosítóra vágyik, kísérletezni szeretne, vagy nem tudja, higgyen-e a Youtuberek fantasztikus véleményének, csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

2016.11.08

munyi91

2022. május 30.

dolce vita árnyalat van meg: Nagyon masszív, okosan kell felvinni, hogy ne legyen bohócos a végeredmény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Zuzz

2022. január 25.

Orgasm árnyalatban van meg. Nagyon szeretem, a legszebb üde rózsaszín, gyönyörűen mutat a bőrön, olyan fiatalos külsőt kölcsönöz:)
Sok dupe-ja van, én is megvettem egy párat, végül rájöttem, hogy egyik sem hasonlítható hozzá. Maradok nála, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Egykettoharom

2021. november 6.

Örök kedvenc orgasm. A színe miatt, nem azért, mert annyira fantasztikusan sokat tudna a termék. A termék masszív csomagolású, nem fogy túl gyorsan, azt nyújtja, amit elvárunk egy pirosítótól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Tarzicia

2021. augusztus 4.

Orgasm.
Sose vettem volna meg, ha nem kapok belőle egy kis gyári mintát az egyik netes rendelésem mellé. Engem ez a márka mindig is hidegen hagyott, ezek a hatásvadász elnevezések meg inkább taszítottak, mint vonzottak. Ez a (híres-hírhedt) szín viszont megtetszett, és láttam, kapható belőle mini kiszerelés is, gondoltam, annyit simán megér.
Ez egy világos pink árnyalat, de az aranyló fénye ill. a csillámok miatt az összhatás szép roséarany lesz. Önmagában nekem világos, ha meg építgetem, a szín nem lesz erőteljesebb, csak a fénye fokozódik, de az nagyon. Ez az árnyalat szerintem leginkább fehér bőrű, szőke hajú, fiatal lányokhoz illik, na hát ezek közül én egyik sem vagyok. :)
Nekem amúgy semmi bajom ebben a csillámokkal, mert mértékkel használom, és mindig egy másik pirosító kiegészítéseként, arra kvázi highlighterként viszem fel. Egy matt(abb) pirosítót fel tud dobni, pl. a Chanel Quintessence fölött nagyon jól mutat. Ilyenkor teszek egy picit a szemhéjamra is belőle. Van ennél jobb minőségű, pigmentáltabb pirosítóm, de ez is teljesen rendben van.
Cuki ez a mini kiszerelés, és még tükör is van benne. A pan nagyon pici, de nem gond, mert nem pirosítóecsettel, hanem highlighter ecsettel (MAC 240S) használom. Tetszik ez a fekete tok is, kellemes tapintása is van, bár szerintem ez az anyaghasználat nem túl szerencsés. Annak ellenére, hogy fekete, nagyon kényes ez a puha, porózus műanyag. Volt régen egy alapozóm, már nem emlékszem a márkájára, ilyen anyagból volt a flakonja, de lehet, hogy csak a kupakja, és minden meglátszott rajta. Óhatatlanul is krémes ill. alapozós ujjlenyomatok lettek rajta, és ezek kölcsönhatásba léptek a műanyaggal. Bármivel próbáltam letisztítani, fakó, foltos maradt. Sőt, ha már sztorizok: volt egy sportnapszemüvegem is, nem is volt olcsó vagy gagyi, annak meg ilyen anyagból volt a kerete. Hő vagy UV hatására (eléggé el nem ítélhető módon napsütésben hordtam, biciklizéshez) elég hamar tönkrement a műanyag, és olyan ragacsos tapintása lett, mintha mézzel kentem volna be.
Nemrég rájöttem, hogy ez a Nars Orgasm kísértetiesen hasonlít a Sisley Le Phyto Blush 4-es Golden Rose pirosítómra, amit szintén ugyanígy, kiegészítésként használok. Abban nincsenek ilyen csillámok, de az alapszíne és aranyló fénye ugyanaz. Minőségre meg persze sokkal jobb. A Sisley óriási mennyiség, sose fog elfogyni, ezért ezt a Nars pirosítót a lányomnak adtam, ő amúgy is a fehér bőrű, (majdnem) szőke, fiatal lány kategóriába tartozik. A mini méret neki még praktikusabb is, mert folyton úton van.
Nekem ez a pirosító egy hármasnál többet nem ér, de a lányom szereti, legyen a végeredmény 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Orgasm.

diana75

2021. július 27.

Szép, tartós pirosító, a kedvencem lett. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Szép, tartós pirosító, a kedvencem lett. Szerintem megéri az árát.

széva

2021. június 30.

A GINA árnyalatot rendeltem meg ,mert sárgás a bőröm és a barackos árnyalatok jobban mutatnak rajtam. Még csak itthon próbáltam, de nagyon szép. Pedig azt hittem nem is fog látszódni mikor kinyitottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 30.

Eszter a panda

2021. május 18.

Ha nem lenne ez a maszk-korszak immár másfél éve, biztos jobban ki tudnám élvezni. Így hát megmarad alkalmi kísérőnek, ilyenkor remekül teljesít. Nagyon szép a színe (nekem a Gina nevű van meg), nem bohócos és tartós is. Az ára nyilván elég kritikus, de egy ez kult-termék, így kell hozzáállni és azért olyan nagyon nem is kell gyakran újravenni. Maszk alá sajnálom, ha olyan van, akkor a boirjois-pirosítómat vetem be rohangálósabb napokon. Ő pedig megmarad a maszk-mentes alkalmakra. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.