NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

Ár: 10000 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta
Ár: 10 000 Ft , Eladó: Vicki13
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Cigánd, fizetés: Fizetés banki utalással (+ postaköltség), a terméket Postán maradó ajánlott levélként vagy csomagautomatába (Magyar Posta) tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

danyadi77

2021. szeptember 21.

Azt gondolom, hogy ez egy nagyon jó alapozó, csak nem az én koromban. Fiatal, normal bőrre tökeletes lehet. Nekem túl könnyed. Loreal True Matchel volt hasonló tapasztalatom, szerintem nagyon hasonlóak, állaguk pl. Kiemel szárazsagot, egyenletlenseget, pici ráncot, pórust. Hiaba a primer, hiába az építhetőség. Az még talán ront is a helyzeten. Pedig még a színét is egész jól eltalaltam online. Most keverve használom el, próbálok még kísérletezni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

jenni69

2021. július 16.

A Bioderma Photoderm terméket használom először, utána pedig az alapozót. Nagyon szeretem ezt a kombinációt. Ha nem teszek fel előtte fényvédőt, nem érzem annyira tartósnak,főleg ha rohanós napom van, viszont elég jól fed. Nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

seresvivi01

2021. május 21.

Szerelem! Túl vagyok már Armanin, Estee Lauderen. MAC-en és Bobbi Brownon is, de ez az alapozó torony magasan a legeslegjobb! Építhető TÉNYLEG ( el tudtam vele érni könnyedebb fedést, mint a Nars Radiant Tinted Moisturizerrel, ami tulajdonképpen egy színezett hidratáló, de simán lehet vele egy magas fedést is elérni. Emellett tényleg természetes a finish, nem olyan, mint a luminous Silk, ami csillog és természetesellenesen sem matt, mint a MAC Fix Fluid vagy az EL Double Wear. Tényleg TÖKÉLETES minden szempontból. A színválasztás nem egyszerű a szinte végtelen színskála miatt, de ez legyen a legnagyobb baj😉 Mindenki számára adott a megfelelő árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Mancsusz

2021. április 15.

Én aztán rengeteg alapozót próbáltam már, így teljesen határozottan mondhatom, hogy ez a kedvencem. Szép a Nars vonal design szempontjából, viszont a funkció itt nálam nem 100%. Az alapozót nehéz kiönteni az üvegből (vagy nem jön ki vagy sok borul ki), lehet pumpát venni bele, ezzel viszont nem tudom hogyan lehet utazni. Persze el lehet fordítani a kupakot záros felére, hogy ne jöjjön, de azért ez nem túl biztonságos. Amúgy meg minden tökéletes. Ebben a vonalban van olyan szín, ami passzol hozzám (sok márkát kevernem kell), a fedés miatt ez főleg fontos. Régen a Sheer Glow fogalmat úgy értelmeztem, hogy ez egy gyenge fedésű fényes alapozó... na nekem ennek pont az ellentéte kell. A sheer glow igazából egy szép, egészséges bőrfénnyel egyenlő, a fedése pedig közepes-erős. Az erősebb fedésű alapozók sokszor maszkosak, műnek hatnak, erre ez viszont egyáltalán nem igaz szerintem. Nyilván látszik, hogy van rajtam alapozó, de ezt amúgy sem titkolom. Primerként 50-es fényvédőt és egy könnyű hirdratálót szoktam felvinni, erre ecsettel viszem fel az alapozót. Szépen el lehet dolgozni, viszont egész gyorsan szárad. Jók az összetevők, nem szárít, nem irritál. Én ezt az alapozót használom leginkább, de ha ritkábban használja valaki is jó bontástól 2 évig. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ha csak egyet tarthatnék meg az alapozóim közül, biztos erre esne a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

SminkSarok

2021. március 2.

Már mindent kifejtettek az előttem szólok. Csodálatos, nagyon könnyű vele dolgozni, kellemes viselet, szép bőrképet ad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Csodálatos ez az alapozó. Közepes fedésű, nagyon könnyen eldolgozható, gyönyörűen mutat a bőrön. A "glow"-t úgy kell elképzelni, hogy egy lehelletnyi természetes bőrfényt ad az arcnak, de nem fénylik, vagy csillog látványosan. Senkiből nem lesz tőle női Edward Cullen, no para:D
Jelen tapasztalataim akapján azt mondom, megtaláltam a kedvenc high end alapozómat.
Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.
Ha valaki tudja a bőr tónusát, a nars honlap árnyalat leírásai alapján könnyen ki lehet választani a megfelelőt. Nekem csodák csodájára elsőre sikerült🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.

LadyMarga

2020. szeptember 22.

Az alapozo finishe: szamomra egyaltalan nem fenyes, de egeszseges borkepet ad. Elsore meglepoen eros volt a fedese, de hamar ki lehet tapasztalni hogyan vigyuk fel a kivant eredmeny eleresehez.

Bortipusok szerint : szaraz, vizhianyos borre csak megfelelo szep borelokeszitessel es hidratalas mellett. Kombinalt borre tokeletes valasztas, egy konnyed hidratalas vagy primer is elegendo elotte. Zsiros borre is ajanlom de egy puderre az atfenyesedes miatt biztosan szukseg lesz pl. egy hosszu nap folyaman.

Bar szerintem felesleges parhuzamot vonni a ket alapozo kozott (DW vs sheer glow) , teljesen mast igernek, leirom a tapasztalatom mert sokan a ket alapozo kozul szeretnenek valasztani. Az Estee DW biztosan tartosabb alapozo am pl a tag porusokkal szemben szerintem a sheer glow sokkal jobban teljesit. A termeszetesebb "latszik de nem latszik" alapozo hatasanal szinten a sheer glowra szavazok ha valaki pedig lerobbanthatatlan full fedesu alapozora vagyik akkor egyertelmuen a DW lesz a befuto.

Szamomra sminkeskent allando darab a taskamban, vilagos borre (NC15-re) a Gobi arnyalatot batran ajanlom mindenkinek. Ha csak egy alapozom lehetne, o lenne az, tekintve hogy kevesbe szeretem a nagyon vastag fedesu alapozokat.

Tipp: ha van olyan bortipus ahol tul neheznek erzem ezt az alapozot, egy kis mac face&body-val keverve mennyei lesz a vegeredmeny! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Lencseee

2020. július 19.

ismet egy nagyon jo alapozo kerult a gyujtemenyembe. Kozepes fedesu, szepen terul, eleg hosszu ideig nem kopik es meg az arnyalat valasztekbol is konnyen beloheto a szined. Es valoban egeszseges ragyogast ad a bornek.
Tulajdonkeppen semmi ujdonsagot nem tudok rola irni, amit iger mind betartja. Nekem hajaz a regi EL DWlight-ra. Nagyon tetszik, szivesen hasznalom🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

vrdgrt

2020. június 18.

Hatalmas a szerelem köztünk!!! A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Bátor voltam és megrendeltem a Mont Blanc árnyalatot, mondván elég világos bőröm van. Kicsit féltem, hogy nehogy világosabb legyen, mint a bőröm, de annyira tökéletes, hogy hihetelen!!!! Több helyen is olvastam, hogy nincs hozzá pumpa, de engem pl. ez nem zavar. Alapvetően semmilyen bőrproblémám nincs, max télen egy kis szárazság és vízhiány. Sosem szerettem szétmattítani az arcom, így ezt a terméket abszolút nekem találták ki. Ahogy előttem is írták, nagyon szép bőrképet hagy maga után, teljesen alkalmazkodik a bőrömhöz. Érdemes jól felrázni használat előtt, ahogy az üvegén is írják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

csdorii

2020. május 26.

Nagyon sokat hallottam már erről az alapozóról, és úgy éreztem hosszú évek után végre leváltom a drogerias alapozóimat és kipróbálok egy magasabb minőséget. Milyen jól tettem! Gyönyörű bőrképet hagy maga után, szinte alig látszik, hogy alapozót tettem fel, ha csak 1 rétegben teszem fel. Építeni lehet, az én bőrömön mar egy vékony második réteggel is magas fedést értem el, mégis lélegzett alatta a bőröm, egyáltalán nem nehéz viselet. A pumpát elfelejtettem megvenni hozza, de anélkül is kényelmes a használata, keveset felviszek a kézfejemre,majd ecsettel eloszlatom az arcokon. 12 órát is simán kibír, pedig a primert nem szereti az arcom, de egy kis púderrel nagyon jól fixálható.A neve pedig jól leírja a termeket, szépen fénylő természetes bőrkép, de egyáltalán nem olajos/csillogó hatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp