NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

Lulufej

2019. szeptember 3.

Ez egy kultikus alapozó, sokat hallottam róla, ezért szerettem volna kipróbálni. Hetek óta használom, egyelőre nem csalódtam.
Nagyon jól terül az arcomon, 1-1,5 pumpányi adaggal majdnem közepes fedést tudok elérni. Legjobban a Real techniques sminkszivacsával tetszik az eredmény. Szép egységes bőrképet ad, a finise szatén. Extrém melegben is próbálgattam, akkor olyan 6+ óra után éreztem, hogy jó lenne púderezni kicsit. Nem használok primert, és így is tetszik az eredmény.
Én a nevéből arra következtettem, hogy enyhe lesz a fedés és szinte láthatatlan, de ez nem igaz, nekem inkább közepesnek tűnik a fedése. Bár semmiképpen sem maszkos a hatása, annyira kisimítja és ragyogóvá teszi az arcbőrt, hogy kilóg a lóláb, hogy alapozó van rajtam. De ez egyébként nem baj.
Negatívum talán annyi, hogy külön kell hozzá pumpát venni... én ezt az amúgy is borsos árú alapozóknál (pl. az EL Double Wear még) sosem értettem, de szerencsére 20%-kall olcsóbban tudtam megvenni, így beruhaztam a pumpára és így kényelmes.
Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Jennie94

2019. augusztus 25.

Megvettem, mert hirtelen az utóbbi időbe annyi helyen láttam és annyi jót hallottam róla hogy úgy voltam vele hogy na egye fene. Őszintén: Imádom. Az egyik valaha próbált legjobb alapozó amit próbáltam. Gyönyörű fedése van, bár én nagyon max 1 pumpát nyomok ki belőle mert én azt szeretem ha csak szépen egységesíti az arcom lehetőleg anélkül hogy egy maszkot képezne a fejemre. Ezt tökéletesen hozza. Nekem simán kibírja a 12 órás munkanapokat is bár ezt betudhatom a jó alapnak és a jó fixálásnak is. Maga a kiszerelés az egyetlen amibe kötözködni lehet. A mai világba hogy adhat ki bármelyik márka is pumpa nélküli alapozót. Én rögtön rendeltem mellé de komolyan nem értem. Onnantól kedve hogy a pumpa rajta van viszont már nem lesz utazó barát csak ha leveszed a pumpát és vissza az eredeti tetejét. Ez nekem annyira nem szimpatikus... de a termék csoda, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nem tetszik ez az öntögetős kiszerelés, viszont maga az alapozó elég jó minőségű. A színválasztást a nagy sietségben (New York, Sephora, türelmetlen utazópartnerek :D) elrontottam, kicsit sötétebb a kelleténél, de nem látszik annyira. Fedése közepes, de nekem bőven elég.
Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

aurora90

2018. február 23.

közepes a fedése, azt pedig hogy csak így önteni kell az üvegből vagy venni külön applikátort nem szeretem. rendben van, korrekt alapozó, de pont ilyen kategória van 2-3e ftért is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

fvikus

2017. július 6.

Az egyik legjobb alapozó, amit eddig használtam. Mivel rosaceás vagyok, többnyire akkor használom, amikor jobb állapotban van a bőröm, mivel a fedése nem túl erős (közepesig építhető). De ezt tudtam, amikor megvettem, így nem ért csalódás. Nagyon jó érzés a gyakran száraz, feszülő bőrömön. Tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ildie

2017. április 15.

Eddig a Siberia színnel próbálkoztam, de olyan sárga, hog a farsangi kínai jelmezhez használhatnám, semmi másra.

Color Siberia - light w/ neutral balance of pink & yellow undertones

Aki nem sárga egy az egyben annak nem ajánlom.

A fedése nem egy komoly dolog, nem is bánnám, de olyan túl semmilyen 15 000 forintért.
Nem láttam magam szépnek, (a színtől eltekintve sem)

Még a Mont Blanc nak azért adok egy tesztelésnyi esélyt de csak mert közel van a Sephora és ingyen van a teszter, máskülönben felejtős. Csak azért hogy legyen egy Nars cuccom ez nem ér annyit :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Color Siberia - light w/ neutral balance of pink & yellow undertones

Aki nem sárga egy az egyben annak nem ajánlom.

Nem láttam magam szépnek, (a színtől eltekintve sem)

misno

2016. október 30.

Fedése közepes inkább, sok-sok árnyalata van. A csomagolása nem az igazi, tekintve, hogy az üveg elpattant egyszer...lehet én voltam csak peches, hibás terméket kaptam, nem tudom. Összességében nem ajánlom nagyobb bőrhibákkal rendelkezőknek, sem száraz bőrűeknek, nekem elég rendesen beült a ráncaimba, pedig még huszonévesen nincs sok ránca az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

nora.hajdu91

2016. március 16.

Imádom.
Iparfümérián lehet kapni,de a világos árnyalatok pikkpakk elfogynak,így mikor megláttam hogy van betáraztam belőle.Téli alapozónak a Siberia árnyalatot választottam,ami elvileg neutrál,nekem a meleg tónusú jobb lett volna,de az nem volt. Viszont szerencsére tökéletesen működik. A bőröm száraz. Eleinte furcsa volt hogy nagyon vizes az állaga. De szerintem építhető a fedése,csak meg kell várni míg icipicit szárad a második réteg előtt. Én kézzel viszem fel,ahogy javasolják,aztán a biztonság kedvéért a blenderemmel még eldolgozom miután felvittem a korrektort. Nyáron kombinált vagyok,a Deauevillet választottam,remélem jo lesz. Majd update-elek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Imádom.

Pötyi

2015. március 21.

Mivel itthon (ha jól tudom) nem kapható, és szállítani se szállíthat senki Magyarországra, a tavaly nyári londoni út bevásárló listájának egyik fontos tétele volt. Az interneten olvasott vélemények és a név (sheer, meg ugy glow), nagy reményeim voltak. Visszagondolva már akkor gyanakodnom kellett volna, amikor feltették a boltban (emlékeim szerint mintha feszült, szárított volna), de idő hiányában inkább gyorsan megvettem, nem akartam több napot vásárlással tölteni. Itthon ért a nagy - kellemetlen - meglepetés, amikor feltettem (egyébként a Deauville árnyalatot). Arcomon megint megvolt a kellemetlen, talán feszítő érzés, de ennél is rosszabb volt, ahogy az orromon illetve környékén kinézett. Nem igazán tudom, hogyan fogalmazzam meg, de mintha a száraz foltokat kiemelte volna. Már ha az orromon lennének egyébként száraz foltok. Nagyon figyelek az arcápolásra, folyamatosan, de persze nem túlzásba esve hámlasztok, szérumokat használok, hidratlálok, az orrom pedig ha nem is zsíros, azért az emberek 99%-ához hasonlóan nem az arcom legszárazabb része.
Azóta párszor próbálkoztam, de igazábol nem merek emberek közé menni, ha ez van rajtam. Ha meg nem megyek emberek közé, akkor ugye nem igazán hordok alapozót... Biztos fogok adni még neki esélyt, de a fentiek alapján biztosan nem meglepő, hogy nem vagyok boldog ettől a beszerzéstől :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

csalii

2015. február 2.

Tudom, hogy mindenki oda-vissza van ezért az alapozóért és én sem szeretném lehúzni, de nekem egyáltalán nem jött be.
Nagyon-nagyon régóta tervezgettem, hogy megveszem, a neten mindenki ódákat zengett róla, milyen fantasztikus alapozó, tökéletes száraz bőrre (nekem száraz, vízhiányos bőröm van), gyönyörű fényt ad, természetes, nincs maszkhatása, stb. Ami pedig főleg megkapott, az a hatalmas színválaszték volt, rendkívül világos a bőröm és itthon még életembe nem találtam elég világos alapozót. Egyszóval úgy tűnt, ő a TÖKÉLETES alapozó számomra, és mikor legutóbb Londonban jártam megvettem a Sheer Glow-t (az akkori legvilágosabb, Siberia árnyalatban). Egyúttal megvettem hozzá a pumpát is, és mivel hiányoltam a fényvédőt az alapozóból hozzácsaptam egy 30 faktoros Nars primert is. És csakhogy kerek legyen még a Radiant Creamy-t is.

Mikor felvittem az alapozót (alapozóecsettel) gyönyörűen nézett ki, közepes fedés, ami tovább építhető, nagyon természetes hatás, szép fény, és rendkívül puha érzés. Viszont néhány óra múlva nagyon csúnya vonalak keletkeztek a szám körül, mintha nevetőráncaim lennének. 18 vagyok, nincsenek ráncaim viszont sokat mosolygok. Ahogy pedig tovább telt az idő, egyre foltosabb lett az arcom, néhány helyen mintha felszívódott volna az alapozó, máshol pedig mintha különvált volna a bőrömtől. A másik dolog pedig hogy nem érhetek hozzá a bőrömhöz, mert rögtön lejön ez az alapozó. Használtam alá primert, azt amit hozzá ajánlottak mégis szörnyen nézett ki és szinte lecsúszott az egész a bőrömről.

Sok ideig próbálkoztam még vele, több krémet és primert kipróbáltam alá, púdert fölé, de sose akart együttműködni a bőrömmel.
Félreraktam különleges alkalmakra, mert fényképeken remekül mutat és a felviteltől számított kb. 3 órán belül nincs vele baj, de sajnos egész nap nem tudom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!