NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

Ár: 8.000 Ft , Eladó: dorax
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szillaa

2024. január 16.

Direkt glow alapozót szerettem volna (utálom a matt alapozókat) ennek ellenére full matt lett a kombinált bőrömön, hámló foltos lett. Ami látszott belőle reggel, a nap közepére lekopott. Ennyi pénzért többet várt az ember, 3000 forintos alapozó is jobban teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 16.

sunshine565

2023. április 20.

Nem lehet szepen eldgozni, ha alahidratalok ha nem. A nap vegen osszeall az orrom korul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 20.

Lulufej

2023. március 20.

UPDATE: 3-4 éve írtam róla véleményt 5 csillaggal. De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy rövidtávú tapasztalat után írtam - az történt ugyanis, hogy néhány hónapos kísérletezés után eladtam azt az alapozót. Egyszerűen azt éreztem, hogy csak ül az arcomon, nem olvad bele a bőrömbe és nem szép a végeredmény. Aztán eltelt az idő és valamiért néhány hónappal ezelőtt a fejembe vettem, hogy újra rápróbálok. Azt gondoltam, hogy változott a bőröm és az arcápolási rutinom is, hátha most jobb lesz. De nem lett jobb. Ugyanúgy csak csücsül a bőrömön, ordítva, hogy alapozó van rajtam. Úgyhogy újra eladtam. :) Egyébként más Nars alapozóval is próbálkoztam már, a Radiant Longwear változattal és azzal is ugyanaz a bajom. Nagyon szeretem ezt a márkát, a Radiant Creamy Concealer alap darab nálam, a Laguna bronzosító egy álom...de úgy tűnik az alapozóikkal nem vagyunk egy hullámhosszon.

Ez egy kultikus alapozó, sokat hallottam róla, ezért szerettem volna kipróbálni. Hetek óta használom, egyelőre nem csalódtam.
Nagyon jól terül az arcomon, 1-1,5 pumpányi adaggal majdnem közepes fedést tudok elérni. Legjobban a Real techniques sminkszivacsával tetszik az eredmény. Szép egységes bőrképet ad, a finise szatén. Extrém melegben is próbálgattam, akkor olyan 6+ óra után éreztem, hogy jó lenne púderezni kicsit. Nem használok primert, és így is tetszik az eredmény.
Én a nevéből arra következtettem, hogy enyhe lesz a fedés és szinte láthatatlan, de ez nem igaz, nekem inkább közepesnek tűnik a fedése. Bár semmiképpen sem maszkos a hatása, annyira kisimítja és ragyogóvá teszi az arcbőrt, hogy kilóg a lóláb, hogy alapozó van rajtam. De ez egyébként nem baj.
Negatívum talán annyi, hogy külön kell hozzá pumpát venni... én ezt az amúgy is borsos árú alapozóknál (pl. az EL Double Wear még) sosem értettem, de szerencsére 20%-kall olcsóbban tudtam megvenni, így beruhaztam a pumpára és így kényelmes.
Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 20.

Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Petalodirosa

2023. március 16.

Az én arcbőrömön remekül működik ez az alapozó. Száraz a bőröm, néha van egy-két pattanásom (nem ez jellemző), nincsenek tág pórusaim, pigmentfoltok vannak az arcomon. Minden alapozó előtt szérumokat és hidratáló krémet is használok, tehát megfelelően előkészítem a bőröm a sminkeléshez. Nekem szép bőrképet ad ez az alapozó, könnyű felvinni, ecsettel-kézzel, jól mutat a fotókon. A glow senkit ne tévesszen meg, nem dewy hatású. Azért sheer glow 😊 Minden alapozót szoktam fixálni púderrel, így nekem a tartóssággal sem volt gond. A Fiji árnyalat kb. a MAC NC20-nak, EL DW 2w2 Rattannak megfelelő. A Stromboli szín = MAC NC30. Nekem új kedvencem lett ez az alapozó! A lookfantastic-ról rendeltem két különböző árnyalatot, hogy tudjam keverni télen-nyáron. Külföldön ki lehet fogni akciókat és be lehet szerezni alacsonyabb áron, mint itthon kapható. Mellesleg idősödő, száraz bőrre, szinte minden makeup artist ajánlja ezt az alapozót. (Ali Andreea youtube-on őt nagyon szeretem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 16.

BogiJuhasz

2023. január 17.

Én imádom! Nekem normál bőröm van és nagyon picit használok belőle nem is minden nap, de nekem nagyon bevált. Nagyon szép természetes hatású de mègis jól fedi a bőrhibákat. Rajtam min.8 órát szokott lenni ha felkenem,nem maszatol nem kopik egyalatalan,orr mellett sem ha ne adj isten többet fújom ki. Ellenben pl egy Estee Lauder DW nagyon csúnyán lejött nekem orr környékről mindig. Borsos az ára és csak külföldről lehet rendelni de nekem a kedvencem lett, megéri a pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 17.

manobeka

2022. december 4.

Nekem van előzményben egy Armani Luminous Silk ,Shiseido,Yves Saint Laurent,Givenchy,Loreal True match nude alapozóm is.Ez valahol a Loreal és Armani között van.Mintám is van belőle,meg is rendeltem a nagy kiszerelést,de nagyon megbántam,pedig rutinos high end alapozós vagyok már.Valahogy nem jön be se az állaga,se a színe,olyan halott lesz az arcom tőle,mintha valami olyan pigmentje lenne,ami kinyírja a színt.Se jó primerrel se blenderrel,se ecsettel nem az igazi az állaga.Le is mondtam róla,hogy Nars alapozóm legyen.Shiseido még tán a Luminous silknél is jobb egy fokkal,de ez?23 ezer forintért vicc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 4.

orchidea8627

2022. augusztus 17.

Nekem ez ilyen semmi extra, nem rossz de nem is érzem miért van az a hatalmas hype körülötte.
Nekem személy szerint nem is tartott eléggé, egyszerűen szerintem ez az alapozó túl van értékelve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

ziadrienn

2022. június 22.

Ezt csak 30 alattiaknak ajánlom ,minden ráncot ,száraz foltot kiemel ,Sőt még kiütéses lettem tőle ,de ez egyéni allergia valamire gondolom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 22.

Zuzz

2022. január 25.

Nem rossz alapozó, de nem is volt az igazi. Mindig megfeledkeztem róla, nagyon nehezen sikerült elhasználni. Kézzel felvíve volt a legtermészetesebb (bár én mindent kézzel szeretek felvinni). Ennyi pénzért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

RuzsnyomNiki

2021. október 27.

Szuper alapozó. Ha egy kategóriát kellene választani, aminél egyszerűen mindig szeretek kipróbálni újat és újat mert hajt a kíváncsiság, az az alapozó. Így már elmondhatom, hogy tényleg számtalan márkát kipróbáltam a high-end vonalból. Mivel nincs makulátlan arcbőröm, így nem szeretem a kis fedésű alapozókat, viszont azt sem kedvelem, ha egy alapozó ül az arcon egy nagyon vastag, matt, látható rétegben. Ez a termék abszolút megfelel az elvárásaimnak. Közepes fedés elérhető vele anélkül, hogy túl vastag, maszkos végeredményt kapnék. Nem matt, de nem is fényes, egészséges bőrképet eredményez. Az állaga folyós, én főként ecsettel szoktam eldolgozni, de egyébként ez az a termék, amit akár kézzel is szépen el lehet oszlatni az arcon. Nem csíkos, nem foltos és ami fontos, hogy a tartóssága is rendben van. (Azt azért el kell mondanom, hogy nálam ha tartósságról van szó az EL Double Wear-nél nincs jobb.) Rengeteg árnyalatban kapható, így biztos vagyok benne, hogy mindenki megtalálja a bőréhez tökéletes színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.