NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

orchidea8627

2022. augusztus 17.

Nekem ez ilyen semmi extra, nem rossz de nem is érzem miért van az a hatalmas hype körülötte.
Nekem személy szerint nem is tartott eléggé, egyszerűen szerintem ez az alapozó túl van értékelve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

ziadrienn

2022. június 22.

Ezt csak 30 alattiaknak ajánlom ,minden ráncot ,száraz foltot kiemel ,Sőt még kiütéses lettem tőle ,de ez egyéni allergia valamire gondolom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 22.

Zuzz

2022. január 25.

Nem rossz alapozó, de nem is volt az igazi. Mindig megfeledkeztem róla, nagyon nehezen sikerült elhasználni. Kézzel felvíve volt a legtermészetesebb (bár én mindent kézzel szeretek felvinni). Ennyi pénzért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

RuzsnyomNiki

2021. október 27.

Szuper alapozó. Ha egy kategóriát kellene választani, aminél egyszerűen mindig szeretek kipróbálni újat és újat mert hajt a kíváncsiság, az az alapozó. Így már elmondhatom, hogy tényleg számtalan márkát kipróbáltam a high-end vonalból. Mivel nincs makulátlan arcbőröm, így nem szeretem a kis fedésű alapozókat, viszont azt sem kedvelem, ha egy alapozó ül az arcon egy nagyon vastag, matt, látható rétegben. Ez a termék abszolút megfelel az elvárásaimnak. Közepes fedés elérhető vele anélkül, hogy túl vastag, maszkos végeredményt kapnék. Nem matt, de nem is fényes, egészséges bőrképet eredményez. Az állaga folyós, én főként ecsettel szoktam eldolgozni, de egyébként ez az a termék, amit akár kézzel is szépen el lehet oszlatni az arcon. Nem csíkos, nem foltos és ami fontos, hogy a tartóssága is rendben van. (Azt azért el kell mondanom, hogy nálam ha tartósságról van szó az EL Double Wear-nél nincs jobb.) Rengeteg árnyalatban kapható, így biztos vagyok benne, hogy mindenki megtalálja a bőréhez tökéletes színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

danyadi77

2021. szeptember 21.

Azt gondolom, hogy ez egy nagyon jó alapozó, csak nem az én koromban. Fiatal, normal bőrre tökeletes lehet. Nekem túl könnyed. Loreal True Matchel volt hasonló tapasztalatom, szerintem nagyon hasonlóak, állaguk pl. Kiemel szárazsagot, egyenletlenseget, pici ráncot, pórust. Hiaba a primer, hiába az építhetőség. Az még talán ront is a helyzeten. Pedig még a színét is egész jól eltalaltam online. Most keverve használom el, próbálok még kísérletezni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

jenni69

2021. július 16.

A Bioderma Photoderm terméket használom először, utána pedig az alapozót. Nagyon szeretem ezt a kombinációt. Ha nem teszek fel előtte fényvédőt, nem érzem annyira tartósnak,főleg ha rohanós napom van, viszont elég jól fed. Nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

seresvivi01

2021. május 21.

Szerelem! Túl vagyok már Armanin, Estee Lauderen. MAC-en és Bobbi Brownon is, de ez az alapozó torony magasan a legeslegjobb! Építhető TÉNYLEG ( el tudtam vele érni könnyedebb fedést, mint a Nars Radiant Tinted Moisturizerrel, ami tulajdonképpen egy színezett hidratáló, de simán lehet vele egy magas fedést is elérni. Emellett tényleg természetes a finish, nem olyan, mint a luminous Silk, ami csillog és természetesellenesen sem matt, mint a MAC Fix Fluid vagy az EL Double Wear. Tényleg TÖKÉLETES minden szempontból. A színválasztás nem egyszerű a szinte végtelen színskála miatt, de ez legyen a legnagyobb baj😉 Mindenki számára adott a megfelelő árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Mancsusz

2021. április 15.

Én aztán rengeteg alapozót próbáltam már, így teljesen határozottan mondhatom, hogy ez a kedvencem. Szép a Nars vonal design szempontjából, viszont a funkció itt nálam nem 100%. Az alapozót nehéz kiönteni az üvegből (vagy nem jön ki vagy sok borul ki), lehet pumpát venni bele, ezzel viszont nem tudom hogyan lehet utazni. Persze el lehet fordítani a kupakot záros felére, hogy ne jöjjön, de azért ez nem túl biztonságos. Amúgy meg minden tökéletes. Ebben a vonalban van olyan szín, ami passzol hozzám (sok márkát kevernem kell), a fedés miatt ez főleg fontos. Régen a Sheer Glow fogalmat úgy értelmeztem, hogy ez egy gyenge fedésű fényes alapozó... na nekem ennek pont az ellentéte kell. A sheer glow igazából egy szép, egészséges bőrfénnyel egyenlő, a fedése pedig közepes-erős. Az erősebb fedésű alapozók sokszor maszkosak, műnek hatnak, erre ez viszont egyáltalán nem igaz szerintem. Nyilván látszik, hogy van rajtam alapozó, de ezt amúgy sem titkolom. Primerként 50-es fényvédőt és egy könnyű hirdratálót szoktam felvinni, erre ecsettel viszem fel az alapozót. Szépen el lehet dolgozni, viszont egész gyorsan szárad. Jók az összetevők, nem szárít, nem irritál. Én ezt az alapozót használom leginkább, de ha ritkábban használja valaki is jó bontástól 2 évig. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ha csak egyet tarthatnék meg az alapozóim közül, biztos erre esne a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

SminkSarok

2021. március 2.

Már mindent kifejtettek az előttem szólok. Csodálatos, nagyon könnyű vele dolgozni, kellemes viselet, szép bőrképet ad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Csodálatos ez az alapozó. Közepes fedésű, nagyon könnyen eldolgozható, gyönyörűen mutat a bőrön. A "glow"-t úgy kell elképzelni, hogy egy lehelletnyi természetes bőrfényt ad az arcnak, de nem fénylik, vagy csillog látványosan. Senkiből nem lesz tőle női Edward Cullen, no para:D
Jelen tapasztalataim akapján azt mondom, megtaláltam a kedvenc high end alapozómat.
Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.
Ha valaki tudja a bőr tónusát, a nars honlap árnyalat leírásai alapján könnyen ki lehet választani a megfelelőt. Nekem csodák csodájára elsőre sikerült🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp