NARS

Ár:   €41   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   €41
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szaténfényű, ragyogást adó alapozó normál illetve száraz bőrre. A fedése könnyed, közepes erősségűvé építhető.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Csodálatos ez az alapozó. Közepes fedésű, nagyon könnyen eldolgozható, gyönyörűen mutat a bőrön. A "glow"-t úgy kell elképzelni, hogy egy lehelletnyi természetes bőrfényt ad az arcnak, de nem fénylik, vagy csillog látványosan. Senkiből nem lesz tőle női Edward Cullen, no para:D
Jelen tapasztalataim akapján azt mondom, megtaláltam a kedvenc high end alapozómat.
Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.
Ha valaki tudja a bőr tónusát, a nars honlap árnyalat leírásai alapján könnyen ki lehet választani a megfelelőt. Nekem csodák csodájára elsőre sikerült🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Minden várakozásomnak megfelel, abszolut szerelem.

LadyMarga

2020. szeptember 22.

Az alapozo finishe: szamomra egyaltalan nem fenyes, de egeszseges borkepet ad. Elsore meglepoen eros volt a fedese, de hamar ki lehet tapasztalni hogyan vigyuk fel a kivant eredmeny eleresehez.

Bortipusok szerint : szaraz, vizhianyos borre csak megfelelo szep borelokeszitessel es hidratalas mellett. Kombinalt borre tokeletes valasztas, egy konnyed hidratalas vagy primer is elegendo elotte. Zsiros borre is ajanlom de egy puderre az atfenyesedes miatt biztosan szukseg lesz pl. egy hosszu nap folyaman.

Bar szerintem felesleges parhuzamot vonni a ket alapozo kozott (DW vs sheer glow) , teljesen mast igernek, leirom a tapasztalatom mert sokan a ket alapozo kozul szeretnenek valasztani. Az Estee DW biztosan tartosabb alapozo am pl a tag porusokkal szemben szerintem a sheer glow sokkal jobban teljesit. A termeszetesebb "latszik de nem latszik" alapozo hatasanal szinten a sheer glowra szavazok ha valaki pedig lerobbanthatatlan full fedesu alapozora vagyik akkor egyertelmuen a DW lesz a befuto.

Szamomra sminkeskent allando darab a taskamban, vilagos borre (NC15-re) a Gobi arnyalatot batran ajanlom mindenkinek. Ha csak egy alapozom lehetne, o lenne az, tekintve hogy kevesbe szeretem a nagyon vastag fedesu alapozokat.

Tipp: ha van olyan bortipus ahol tul neheznek erzem ezt az alapozot, egy kis mac face&body-val keverve mennyei lesz a vegeredmeny! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Lencseee

2020. július 19.

ismet egy nagyon jo alapozo kerult a gyujtemenyembe. Kozepes fedesu, szepen terul, eleg hosszu ideig nem kopik es meg az arnyalat valasztekbol is konnyen beloheto a szined. Es valoban egeszseges ragyogast ad a bornek.
Tulajdonkeppen semmi ujdonsagot nem tudok rola irni, amit iger mind betartja. Nekem hajaz a regi EL DWlight-ra. Nagyon tetszik, szivesen hasznalom🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

vrdgrt

2020. június 18.

Hatalmas a szerelem köztünk!!! A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Bátor voltam és megrendeltem a Mont Blanc árnyalatot, mondván elég világos bőröm van. Kicsit féltem, hogy nehogy világosabb legyen, mint a bőröm, de annyira tökéletes, hogy hihetelen!!!! Több helyen is olvastam, hogy nincs hozzá pumpa, de engem pl. ez nem zavar. Alapvetően semmilyen bőrproblémám nincs, max télen egy kis szárazság és vízhiány. Sosem szerettem szétmattítani az arcom, így ezt a terméket abszolút nekem találták ki. Ahogy előttem is írták, nagyon szép bőrképet hagy maga után, teljesen alkalmazkodik a bőrömhöz. Érdemes jól felrázni használat előtt, ahogy az üvegén is írják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

csdorii

2020. május 26.

Nagyon sokat hallottam már erről az alapozóról, és úgy éreztem hosszú évek után végre leváltom a drogerias alapozóimat és kipróbálok egy magasabb minőséget. Milyen jól tettem! Gyönyörű bőrképet hagy maga után, szinte alig látszik, hogy alapozót tettem fel, ha csak 1 rétegben teszem fel. Építeni lehet, az én bőrömön mar egy vékony második réteggel is magas fedést értem el, mégis lélegzett alatta a bőröm, egyáltalán nem nehéz viselet. A pumpát elfelejtettem megvenni hozza, de anélkül is kényelmes a használata, keveset felviszek a kézfejemre,majd ecsettel eloszlatom az arcokon. 12 órát is simán kibír, pedig a primert nem szereti az arcom, de egy kis púderrel nagyon jól fixálható.A neve pedig jól leírja a termeket, szépen fénylő természetes bőrkép, de egyáltalán nem olajos/csillogó hatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

preka

2020. január 7.

Szerintem ez az egyik legjobb alapozo, amit valaha probaltam. Problemas borom van ezert elhihetitek, mar regneteg alapozot kiprobaltam. Catrice, L`oreal, Lancome, Estee DW, MAC (mindegyiket szinte...), IT cosmetics, HUDA, es meg sorolhatnam. Ennek olyan gyonyoru finishe van, hogy csak na. A fedese is szuper, persze nem egy full full coverage, de termeszetes hatast ad azzal egyutt, hogy nagyon szepen fed. Birja az egesz napos strapat, jol epitheto, nem maszk hatasu. Azoknak, akiknek problemas boruk van, azert ajanlom, mert termeszetes marad mogotte az arcod, nem nezel ki ugy, mint akit levakoltak eppen. Kenyelmes viselet, nem fullaszt. Borsos az ara, de sokaig eleg es tok jo osszetevoi vannak. Nekem a GOBI arnyalat van meg, ami a teli szinem. Nyaron osszekeverem valami barnabbal. A Catrice cseppentgetos alapozoja abszolut dupe, de az arnyalatok, a kenyelmes viselet es a hosszantarto formula miatt nalam o nyert. imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

SchmitzhoferFanni

2019. október 13.

Pár hete használom, engem nem zavar a pumpa hiánya általában úgy használom, hogy a mutatóujjammal befogom és felfordítom majd felpöttyözöm az arcomra, talán így jár kevesebb "kosszal". Az arcon a hatása engem nem győzött meg 100%osan. Száraz bőrre javasolják, de az én arcomon a száraz részeket kiemelte. Kicsit többet vártam tőle, az EL DW finishe sokkal jobban bejön, pedig nem szeretem ha túl matt az arcom, de valahogy az jobban beleolvad a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Lulufej

2019. szeptember 3.

Ez egy kultikus alapozó, sokat hallottam róla, ezért szerettem volna kipróbálni. Hetek óta használom, egyelőre nem csalódtam.
Nagyon jól terül az arcomon, 1-1,5 pumpányi adaggal majdnem közepes fedést tudok elérni. Legjobban a Real techniques sminkszivacsával tetszik az eredmény. Szép egységes bőrképet ad, a finise szatén. Extrém melegben is próbálgattam, akkor olyan 6+ óra után éreztem, hogy jó lenne púderezni kicsit. Nem használok primert, és így is tetszik az eredmény.
Én a nevéből arra következtettem, hogy enyhe lesz a fedés és szinte láthatatlan, de ez nem igaz, nekem inkább közepesnek tűnik a fedése. Bár semmiképpen sem maszkos a hatása, annyira kisimítja és ragyogóvá teszi az arcbőrt, hogy kilóg a lóláb, hogy alapozó van rajtam. De ez egyébként nem baj.
Negatívum talán annyi, hogy külön kell hozzá pumpát venni... én ezt az amúgy is borsos árú alapozóknál (pl. az EL Double Wear még) sosem értettem, de szerencsére 20%-kall olcsóbban tudtam megvenni, így beruhaztam a pumpára és így kényelmes.
Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Száraz, normál és kombinált bőrűeknek jó választás lehet, ha kevés a bőrhiba.

Jennie94

2019. augusztus 25.

Megvettem, mert hirtelen az utóbbi időbe annyi helyen láttam és annyi jót hallottam róla hogy úgy voltam vele hogy na egye fene. Őszintén: Imádom. Az egyik valaha próbált legjobb alapozó amit próbáltam. Gyönyörű fedése van, bár én nagyon max 1 pumpát nyomok ki belőle mert én azt szeretem ha csak szépen egységesíti az arcom lehetőleg anélkül hogy egy maszkot képezne a fejemre. Ezt tökéletesen hozza. Nekem simán kibírja a 12 órás munkanapokat is bár ezt betudhatom a jó alapnak és a jó fixálásnak is. Maga a kiszerelés az egyetlen amibe kötözködni lehet. A mai világba hogy adhat ki bármelyik márka is pumpa nélküli alapozót. Én rögtön rendeltem mellé de komolyan nem értem. Onnantól kedve hogy a pumpa rajta van viszont már nem lesz utazó barát csak ha leveszed a pumpát és vissza az eredeti tetejét. Ez nekem annyira nem szimpatikus... de a termék csoda, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nem tetszik ez az öntögetős kiszerelés, viszont maga az alapozó elég jó minőségű. A színválasztást a nagy sietségben (New York, Sephora, türelmetlen utazópartnerek :D) elrontottam, kicsit sötétebb a kelleténél, de nem látszik annyira. Fedése közepes, de nekem bőven elég.
Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Az ára horribilis, azért ennyit szerintem nem ér...

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp