NARS

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   $39
Kategória:   Sminkek

Egy multifunkciós krém állagú stick, ami felvitel után finom púderré változik. Arcra, testre egyaránt használható. A képen az Orgasm árnyalat látható, de az összes színre vonatkozik a leírás/vélemény kifejtés.

azutatir

2015. január 17.

Orgasm árnyalat birtokosa vagyok, mert felültem a netes hype-nak, ami ezt a színt körbeveszi. Hát...tekintettel az árára,szerintem jobban és okosabbak is elkölthettem volna ezt az összeget. Az orgasm bár gyönyörű szín, az én ízlésemnek túlságosan csillogó. Szerintem nagyon feltűnőek a csillámok a színben, amiért én csak és kizárólag estére merem feltenni. Rúzsként nekem sem vált be. Bár a színe s csillogása a számra megfelelne, de nagyon szárít, így nem szeretem így viselni. Szememre szintén nem tettem még, mert nem szeretem a krémes szemhéjfestékeket. Elképzelhetőnek tartom, hogy a többi árnyalattal viszont jobban jártam volna, mert az orcákon kényelmes, könnyű viselet és az applikációja is gyors, egyszerű. Az ára viszont horror :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Lara5

2013. szeptember 23.

Nagyon szép highlight az arccsonton, diszkrét, elegáns ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Ami viszont nem jó, hogy sajnos elég hamar elfogy, alig van már a Copacabana árnyalatból..hüp..hüp...:( Mivel nekem világos árnyalat van meg így fel sem merült, hogy rúzsként vagy pirosítóként használjam, ezért csakis highliterként tudom értékelni 5ösre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Petronella

2013. február 3.

Uuu teljesen be voltam zsongva, mikor megérkezett a drága, Orgasm birtokosa vagyok, szemen még nem mertem kipróbálni, egyszerűen erre nem áll rá a kezem őszintén, de arc és rúzsként... nagyon üt, szeretem összehangolni amúgy is a kettőt:) Bár szájra csak és kizárólag alapos hidratálás után ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Tamina

2012. január 5.

Pirosítóként maximumot érdemel, nekem nagyon bevált. Gyors, gyönyörű a színe, könnyű vele dolgozni. Rúzsként úgy vált be, h. tettem fölé egy kis szájfényt. A szememen eleve nem szeretem a krémes festékeket, azzal nem is próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

UnVraiAnge

2011. július 10.

Ahogy megláttam őket, tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége… annyira tetszett, hogy olyan kis sikkes a csomagolásuk, a szépségesen szép színek és az különösen, hogy sokoldalúan alkalmazhatóak! Így máris találtam egy igazi okot, hogy beszerezek pár árnyalatot. (Mondjuk, lehet, inkább ürügynek kellene nevezni.)
Nos, pár használat után én a Multiple kifejezést kissé erősnek találtam több okból is.
Először is rúzsként nekem elég furcsa érzés volt, hogy púderré változott az ajkaimon és a végeredmény sem nyerte el igazából a tetszésemet. Pláne, hogy eléggé ki is szárította a számat.
Szemhéjfestékként egy várható probléma merült fel, hiszen rettenetesen zebrásodott és mivel ez porrá lényegül át, így kissé értelmetlennek láttam még egy réteget rápakolni. Meg hát nem is erről volt szó!
Dekoltázson illetve a test egyéb részein alkalmazni pocsékolásnak tartom, mivel összesen csak 15grammnyi terméket rejt a csinos kis tubus, aminek az ára £ 29.00 darabonként.
Arcon pirosítóként illetve bronzosítóként vált be a legjobban, ami nem meglepő, hiszen minden bizonnyal erre a funkcióra is szánták, csak egy ilyen multifunkcionális szöveggel pillanatok alatt el tudják csábítani az ilyen lelkileg instabil egyéneket, értem ezalatt jómagamat is.
Mindent összevetve azért fosztom meg két csillagtól, mert az ár/érték arányt nem tartom reálisnak, illetve mert 4 funkcióból összesen 1-nek tesz eleget és azért az elég csekély eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.