Narüko

Ár:   690 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Arcápolók

Fátyolmaszk különleges, kollagénes hatóanyag koktéllal, ami hidratálja, ragyogóvá teszi a száraz bőrt, ugyanakkor a kollagénnek köszönhetően hatásosan feltölti és feszesíti az arcod.

• feszesít
  • tömörebbé teszi a bőrt
  • feltölti és kisimítja a finom vonalakat
  • hosszútávon segít megőrizni a bőr hidratáltságát
  • selymesen simává varázsolja a bőrt

Kiemelt hatóanyagai:

• Kollagén (Hatásos vízmegkötő, hidratáló, feszesítő hatású.)
  • Sodium Hyaluronate (A hialuronsav só formája. Képes vizet beszívni a bőrödbe, ami a bőröd kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.)

Andzsella

2018. június 3.

Ez a maszk főleg a fáradt/öregedő arcbőrre tökéletes, tényleg miután levettem selymes és kipihent lett tőle a bőröm :) Hidratál és a hegeket is halványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

katalinmester13

2018. február 9.

2. fátyolmaszkom.
A csomagolása nagyon tetszik. Rózsaszín alapon színes pillangók. Nincs szívem kidobni. Megtartom.
A beltartalom is legalább ennyire tetszett.
Felhelyezés után úgy éreztem, hogy összeolvad az arcommal, a bőröm a "fátylat" is becuppantja. Tényleg rácuppant az arcomra, levétel után a maszk gyűrődései lenyomatot hagytak az arcomon.
De nem zavart, mert amit láttam az tényleg látható volt. Világosabb bőrszín, láthatatlan pólusok. Biztos ott voltak, csak épp feltöltődtek, elszíntelenedtek. Ilyet még nem láttam!
Mélyebb ráncokkal nem bír. A homlokom kipirosodott, de nagyon hamar eltűnt a pír.
Másnap reggel tanácstalanul álltam a mosdónál. Nem akartam arcot mosni. Féltem, hogy elszáll a hatás, ami végülis három napig tartott.
Összegezve: Ez igen! Szuper! Extra puha bőr! Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

2. fátyolmaszkom.
A beltartalom is legalább ennyire tetszett.
Összegezve: Ez igen! Szuper! Extra puha bőr! Nagyon jó!

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-4

Lásd még: algakivonat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.