Narüko

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Arcápolók

Magas fényvédő faktorral rendelkező színezett fényvédő, mely megakadályozza a káros napsugarak okozta sérüléseket. Megvédi a bőrt, késlelteti az öregedési folyamatokat és az aknék kialakulását.

• magas fényvédő faktor
  • könnyed, folyékony textúra, nem zsíros, nem ragad, nem tömíti el a pórusokat
  • problémás bőrre ideális, megakadályozza a pattanások kialakulását
  • halványítja a meglévő foltokat
  • színezett, így kiegyenlíti a bőrszínt
  • gyulladáscsökkentő hatású
  • hűsítő érzést ad a bőrnek

bkati

2018. július 25.

Egyet értek az előttem szólóval :-) A teafaolaj segít féken tartani a patikat. Bár kombinált bőrűként engem egy picit szárít ott is, ahol nem kellene, de nem vészes. Azokon a napokon, illetve amikor az izzasztó melegtől kicsit kirügyezik az arcom, ezt a fényvédőt használom. (Máskor pedig szintén Narükót, az Am+Pm 10-est)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

piiipooo18

2018. március 5.

Ennek a színezett fényvédőnek 0 a fedése, de BB krém alá jó kis termék, főleg, ha alapból a BB-ben nincs fényvédő. Szép alapot tud adni a bőrnek és a teafaolaj jó hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.