Nasomatto

Ár:   46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   46 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenési év: 2008

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma (virágos jegyek, fás jegyek, rózsa, pézsma, púderes jegyek)

Ár: 3450 Ft, 6900 Ft, 11500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 2ml, 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
KERESEM: Nasomatto China White
Ár: megegyezés szerint , Eladó: htook
Állapot: üveges maradék (bármennyi), Helyszín: -, fizetés: banki utalás, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gangix

2020. július 22.

Rajtam kellemesen fűszeres, sikkes, krémes, csajos illat, Extrait de Parfum töménységben, ami tényleg majdnem egész nap kitart. Tartósság tehát ötcsillagos, szillázsa azonban mérsékelt, tömegközlekedésen, munkahelyen is jól tolerálható.
A kifújáskor beköszönnek a Feminite du Bois összetett, száraz, fás fűszerei. Ezek az órák múlásával egyre puhulnak, végül marad az ápolt, szelíd krémillat.
Így a véleményem teljesen ellentétes az előttem szólókkal: se semmilyenséget vagy jellegtelenséget, se piszkos utcákat és városi bűnt, se drog asszociációkat nem hoz.
Inkább egy jó ízléssel megáldott, modern nő illata, akinek van elképzelése az életéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

stylo

2019. május 7.

Na, ilyenkor kicsit zavarban vagyok tenyleg, hiszen ki akar unnepronto lenni. Az leszek. Mar az uveget is utalom. Ez csak egy uveg, teljesen funkcionalis. A kupak, mint vmi froccsontott muanyag - persze nyilvan nem az. Biztos fullextras idiotanak tunhetek, de szamomra ez fontos. Rendeltem mar vakon parfumot csak amiatt, mert ugy tetszett az uveg, vagy mert olyan hangulatot vagy eleterzest keltett bennem, amire vagytam. Sot. Hajlamos vagyok csakazertis megszeretni egy illatot, mert valahol megtalalom benne azt a bizonyos aurat. Az illat sem tetszik. Rengeteg kulonbozo parfumot hasznalok, gyakran tobbet egyszerre is egy adott napon. Mind mind egy emleket idez, vagy egy abrandot, vagyat ebreszt, emlekeztet valakire, megnyugtat, felizgat es igy tovabb. Így aztan a legkulonbozobb illatok is tetszenek, meg annak ellenere is, hogy van, amit nem is tartok kellemesnek. Micsoda ellentmondas. Azert nem tetszik ez a parfum, mert szamomra semmi uzenete nincs. Sok szep osszetevo egymasra retegezve, mindenfele koncepcio nelkul vakon. Se nem ilyen, se nem olyan. Bar ettol meg imadhatnam is, ha hordozna magaban a valamilyenne valas lehetosegenek a feszultseget. De nem. Ha az illatot a heroin ihlette, akkor talan arra az allapotra gondoltak, mikor valaki tullovi magat es a testebol jovo elekrtomos jelek egyetlen csendes csikka valnak a papiron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Kisangyalcsillag

2018. május 3.

Galagonyanya tökéletesen megfogalmazta..😊
Egyszerűen nem lehet szabadulni ettől az illattól.
És abban is biztos lehetsz, h nem jön szembe veled az utcán. Merész,stílusos....egyszerűen csodás... fás, poros, púderes... én mintha tömjént is éreznék.
Elég egy fél fújás és estig kitart😊
Imádom♥️♥️♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Galagonyanya tökéletesen megfogalmazta..😊
Egyszerűen nem lehet szabadulni ettől az illattól.
Elég egy fél fújás és estig kitart😊
Imádom♥️♥️♥️

galagonyanya

2017. április 17.

A Bűn illata.

Ezúttal nem a szexuális értelemben vett bűnre gondolok, bár mindenki úgy definiálja, ahogyan akarja. China White-nak a heroint nevezték a nyolcvanas években, a Nasomatto pedig a drogkérdést nem tartja tabutémának, elég ha például a Narcotic Venus-ra gondolunk, melyet szintén ez a parfümház alkotott (egyébként a kedvenc tubarózsás illatom). Nos, a China White-hoz képest a Venus szende szomszédlány. Képzeljünk el egy füstösen púderes illatot, piszkos édességgel, minimálisra csavart pézsmával, olyan vonzerővel és addiktivitással, amely az elnevezéséhez méltóan rabszolgává tesz. Számomra ő egy igazi nagyvárosi illat, annak valamennyi jelentésbeli árnyalatával. Beleértve a nagyvárosi füstöt, szennyet, bűnt. Az elhagyott sikátorokat, titokzatos, megszáradt foltokkal a falakon és a betonon, eldobott csikkekkel, letört tűsarkakkal, üres töltényhüvelyekkel. Valami titokzatos illat száll ezekben a magányos kis utcákban, lehetetlen nem észrevenni, s ha már észrevetted, nem hagy nyugtot. Nem is illat: valaminek a jelenléte. Akik tudják, hogy mi ez, azoknak nem kell magyarázni. A China White ugyanilyen. Ha egyszer megérezted, utána mindig kelleni fog.

Végül William S. Burroughs: A narkós című írásából való idézettel szeretném teljessé tenni a képet: "Az anyag a sejtek szintjén hat, és fogyasztóját alapvető dolgokra tanítja. Sok mindenre rájöttem, amíg a szeren éltem: az életet morfinoldatos cseppentőkben kimérve ismertem meg. Átéltem a narkóbetegség okozta kínzó hiányérzetet és a megkönnyebbülés gyönyörét, mikor a narkószomjas sejtek fölszívják az anyagot a tűből. Talán a gyönyör maga a megkönnyebbülés. A szer megtanított a sejtek sztoicizmusára. Láttam, amikor egy cellában beteg dzsánkik ültek csendben, mozdulatlanul, saját gyötrelmükbe merülve. Tudták, hogy értelmetlen lenne panaszkodni vagy megmoccanni. Hogy végső soron senki sem segíthet a másikon. Hogy senki sincs, aki olyan megoldás vagy titok birtokosa volna, amit elmondhatna neked. Megtanultam, hogy mi a narkóegyenlet. Az anyag, eltérően az alkoholtól vagy a fűtől, nem arra való, hogy jobban élvezd az életet. Nem dob fel. Az anyag életforma."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

A Bűn illata.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.