Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Ez a gyorsan felszívódó kézkrém vitalizáló ginkoval és értékes homoktövissel optimálisan védi a bőrt a kiszáradástól. Dermatológiailag tesztelt, bőrbarát termék, ellenőrzött biológiai termesztésből.

_-Mia-_

2014. szeptember 10.

Most akciós, gondolom kivonják, 600 körül adják a dm-ben, hát megvettem. Híg,csurgós állagú, de viszonylag jól beszívódik. Elég büdös (egyik barátnőm szerint konkrétan agyontaposott molylepke-szagú... hát nem tudom, olyat nem szagolgattam, de mindenesetre ez nem bók :D ) Valahogy elkenegetem, lehet a lábszáramra hogy gyorsabban fogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

melanie500

2013. december 29.

Nagyon megszerettem. Annak ellenére, hogy 3 éve csak natúr kencézek és mentesítettem a polcom mindenféle "gonosz" drogériás terméktől. Lusta voltam valamelyik nap krémet keverni magamnak, így hát úgy döntöttem, hogy elmegyek a rég nem látogatott dm-be és nézek valami használható kézkrémet. Nem mellesleg kézkrémnek én mindig zsírfázisút kevertem, gondoltam most valami könnyedebb, vizesebb bázisút kellene kipróbálni. Erre esett a választásom, hosszas INCI elemezgetés után. 1400 Ft-ért 75 ml annyira szerintem nem vészes. Mivel kevés is gyorsan és meglepően jól hidratálja a kezemet, úgy érzem jó sokáig ki fog tartani. Nagyon lágy, könnyű krém ez, pikk-pakk felszívódással és tényleg órákra hidratálja a kacsóimat. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, az INCI-je is egészen szép. A non-plus ultra pedig, hogy vegán termék, vagyis nem tesztelnek állatokon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol