Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ginko kivonatot tartalmaz.

vds

2014. július 12.

korrekt kis hidratálókrém, bár ár-érték arányban azért nem a legjobb. mondjuk ez mindegy is, hiszen legnagyobb sajnálatomra ezt a márkát tudomásom szerint már nem forgalmazzák Magyarországon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

fausztdori

2014. február 9.

Szeretem és nagyon tetszik az összetevője. Jól hidratálja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Szeretem és nagyon tetszik az összetevője. Jól hidratálja az arcom.

2012. június 23.

Sajnos tuti hogy ettől lettem kiütéses és bizony használat alatt romlott meg mert az elején amikor elkezdtem használni nem volt büdös és nem volt baja az arcomnak. Szóval szerintem már rég állhatott a polcon nem vette le a kutya sem és úgy látszik ezt nem ellenőrzik a DM ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 23.

Lillaberek

2012. június 23.

Biztos hogy ettől lettél ragyás? Igaz, írod hogy büdös is, én nem mertem volna magamra kenni, ha büdös. Én még februárban vettem az enyémet, és semmi baja sincs. Szerintem is jól hidratál, könnyen beszívódik. Éjszakára használom döntően, de tavasszal előfordult hogy nappalra is, az én vegyes bőrömet nem zsírosította.
Elképzelhető persze hogy a tiéd régebbi gyártású volt, az ilyen jellegű natúr termékekből biztos kevesebb fogy, pedig nem vészes az ára sem.
Én mindenképpen javítanék az átlagán, csak jó tapasztalataim vannak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 23.

Én mindenképpen javítanék az átlagán, csak jó tapasztalataim vannak vele.

2012. május 16.

Nagyon nagy csalódás a krém, nem azért mert nem jó, nagyon jó amig nem romlik meg, márciusban vettem meg most május van és megromlott, büdös és tiszta ragya lett tőle az arcom, pedig én nyitottam ki. Nem tudom a gyártó vagy a DM hibája hogy sokáig állt náluk esetleg, de szörnyen néztem ki tőle. Eleinte teljesen jól működött, szerintem maga a krém nagyon jó de ez megbocsájthatatlan. Az van ráírva hogy egy évig jó kibontás után, hát sajnos ez nem teljesült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

2012. március 2.

Egyenlőre csillagos ötös, nagyon szeretem a termékeit, ez a krém sem csalódás idáig. Nagyon jól hidratál, az érzékeny bőröm jól tűri, illata kicsit erős de idővel elmúlik, viszont én szeretem a natúr kicsit citrusos illatokat. Most éjjel és nappal is használom amíg nem tudok venni egy nappalit is, éjszakára tökéletes, nappalra kicsit zsíros de így tél és tavasz között szerintem még tök jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil