Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Oliva kivonattal.

jkrisztie2

2016. március 21.

A dm-ben vettem meg kiárusításkor a termékcsalád többi tagjával együtt. Először a mini kiszerelésű kézkrémje tetszett meg nagyon. Jól beszívódik, puha, selymes bőröm lesz utána. Az illatát egyszerűen imádom. Ha ez pár tubus elfogy, nem tudom, hol fogom beszerezni, valakinek esetleg ötlete?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Makk Zsuzsó

2012. május 22.

Én a sárga változatot használom és meg vagyok elégedve vele. Kellemes illatú, állagú, talán kicsit túl zsíros, de nem marad ragacsos utána a bőr. Sokáig puha, hidratált marad a bőröm. Az ára tényleg lehetne barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

uaim

2012. március 2.

Szintén csillagos ötös idáig, nagyon fincsi az illata tusfürdőben is ezt vettem meg az is nagyon jó, a bőröm beissza, nem lesz zsíros érzetű de selymes és hidratált. Lehet hogy az illata arra érzékenyeknek kicsit erős, de nekem tökéletes. Szerintem ez a termékcsalád nagyon nagyon jó, kicsit ugyan drága de 25-ös kedvezménnyel megfizethető, legalábbis néha:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine