Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ginkgo + mikróezüst kivonattal.

Makk Zsuzsó

2015. július 12.

Előrebocsátom, én nem sminklemosásra használom, szóval azt nem tudom, ilyen téren hogy teljesít. Nekem arra kell, hogy a fizikai fényvédőt este lemossam, ugyanis azt a Balea hab annyira jól nem szedi le.
Büdös, talán ecetes (?) szaga van, nagyon síkos a bőrön, de jól lemossa, amit kell és nem szárít. Féláron vettem Dm kiárusításon, azóta sem láttam. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.