Natura Siberica

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Gyengéd tisztító, mely minimalizálja a pórusokat és a pattanások megjelenését. Puha, simább bőrtextúra kialakulását ösztönzi, miközben szabályozza a faggyútermelést.
  • Sarki fehér nyír rendkívül gazdag betulinban, mely erős gyulladáscsökkentő, nyugtató és antioxidáns tulajdonságairól ismert és a bőr túlzott kiszárítása nélkül segít megelőzni a pattanások keletkezését.
  • Keramidok megtartják a nedvességet, erősítik a bőr természetes védekezését, megvédve a káros környezeti hatásoktól. Tejsav kiváló a mitesszerek és bőrfoltok kezelésére.
  • Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nileve1222

2022. május 28.

Kíváncsiságból vettem meg, mert tetszett az összetevőlista, de nem voltak vele szemben nagy elvárásaim. Kellemes meglepetés volt, hogy szuperül működik az érzékeny, kombinált bőrömön. Tisztít, nyugtat, összehúz. Picit ragad amíg meg nem szárad vagy amíg fölé nem kenek valamit. Mióta megvettem folyamatosan nyúlok érte, szóval nálam 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Donovanna

2022. március 19.

Olyan jó lenne, ha tapasztalnám mind, amit ígér, de sajnos nem. Nem rossz tonik, csak annyira nem hatásos. Nekem nem okoz bőrpírt, nem irritál, de semmilyen pórusösszehúzó hatást, bőrfolt halványítást, gyulladáscsökkentést vagy hidratálást sem tapasztalok. A végén ragacsos érzetet hagy, de egy félóra múlva ez is megszűnik hálisten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

sibi

2022. február 9.

Nagyon tetszik, hogy egységes bőrképet ad pillanatok alatt és úgy összehúzza a pórusokat, hogy öröm tükörbe nézni utána. Egy rövid ideig ragad, de utána klassz, tiszta, egészséges és pír mentes lesz a bőr. Én estére használom arc tisztítás után és imádom ahogy hatnak a hatóanyagai: kicsit szúr, bizsereg és "dolgozik" aztán meg érződik, hogy rugalmas és feszes minden, olyan mint egy mély-hidratáló után. Nekem bejött. Nyáron egy hosszú ragacsos nap után tudom, hogy hálás lesz a bőröm érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 9.

aislin92

2021. augusztus 3.

Nos, nagyon tetszettek az összetevői, meg amit ígért. Lehet, hogy az én bőrömmel nem kompatibilis, de sajnos nagyon kellemetlen, szúró, égető érzést hagyott az arcomon a rutinos arctisztítás után, amit végül le kellett mosnom, annyira kellemetlen volt. Elég erős pirosodást is tapasztaltam utána, pedig szerencsére az én bőröm sok mindent tolerált eddig. Emellé még ráadásul nagyon ragadt is utána, úgyhogy sajnos nekem nem vált be, pedig a kakukkfüves Garnier után (amit szeretek), szerettem volna valami újdonságot kipróbálni. Még az a szerencse, hogy nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Lactic Acid, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.