Natura Siberica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2013. január 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Természetes natúrkozmetikum Szibériából

Mandzsúriai aráliával, F vitaminnal és AHA savakkal.

eisenhauer_virginia

2020. február 15.

Fantasztikus arcradír. Kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, ugyanakkor ápolja és védi a bőrt. Én minden este használom, és az arcom nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Kriszta180222

2019. január 30.

Nagyon gyengéd radír, ilyen finom szemcsés termékkel én sem találkoztam még. Egész jó, kellemes érzés használni, bár a kémiai hámlasztók után/mellett én nem érzem, hogy ez bármilyen plusszal szolgálna a rutinomban, de ez nem a termék hibája, így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sophieka

2018. január 11.

Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam az én rosacea-s arcbőrömre való kíméletes arcradírt, eddig ilyen kellemes és puha radírt nem találtam. Nagyon szépen tisztít és jó pont, hogy természetes anyagokat tartalmaz! :) Meg vagyok vele nagyon elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

sziszus_

2016. február 7.

Az eddig használt arcradírjaim közül ezt a legkellemesebb használni. Utána egy selymes, nem húzódó, tiszta, szép bőrkép az eredmény. Hetente 1-2 alkalommal használom, kevés is elég belőle, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Evike07

2015. szeptember 2.

Pár hónappal ezelőtt elég sokmindenből kifogytam és abban az időben fedeztem fel itt a krémmánián ezt a márkát. Megnéztem a lent említett webshopot és valóban nagyon kedvező az ára, így az arcradír mellett bevásároltam még nagyon sokmindent (szemkrém, testápoló, dekoltázskrém, arcmaszk stb) Mindegyik szuper és nagyon jó az ára. Erre a radírra először azt hittem, hogy nem lesz elég, hiszen nagyon apró szemcséjű, de azt kell hogy mondjam, kiválóan teljesített és biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

lia89

2015. január 21.

Szuper ár-érték arány! Nagyon tetszik ez a Natura Siberica radír, gyengéden tisztítja a bőrt és kellemes, nem tolakodó az illata. Csak ajánlani tudom. Nálam kenterbe veri az eddig használt radírokat :)
Én ezen az oldalon találtam a termékre: www.littlesiberia.hu

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

Én ezen az oldalon találtam a termékre: www.littlesiberia.hu

flowereleonora

2013. június 15.

Már régóta használom ezt a terméket még van egy fél tubusnyi és akartam rendelni, de nem találtam meg már a neten, aztán felhívtam a Légy szépet és azt mondták hogy az eddigi forgalmazó megszünteti a forgalmazását ezért átmenetileg hiánycikk lesz, de már ők tárgyalnak az orosz gyártóval és hamarosan az összes termék megtalálható lesz az oldalukon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

volhova

2013. március 30.

Nemrég rendeltem, ezért még csak kétszer volt alkalmam használni, de az eredmény annyira tetszik, hogy máris muszáj véleményeznem. Finom szemcsés, nagyon finom illatú és rendkívül hatásos, a pórusokat is szépen összehúzza. Az eddigi legjobb arcradírom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

rekag

2013. március 7.

Tegnap végre megérkezett ez az arcradír, csupán 2x használtam azóta és az évek óta kedvenc clinique arcradírom elbújhat mögötte. Nem tudok betelni vele. :-) A benne lévő szemcséket a homokszemcsékhez tudnám hasonlítani. Finoman, de hatékonyan radíroz, a krém pedig szinte elolvad az arcomon. Nagyon finom illata van, nem irritál, nem szárít, puha, egészséges, üde bőrt varázsol. Biztos, hogy újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Gabriella92

2013. január 15.

Nagyon örülök hogy rátaláltam a Natura Siberica termékekre. Igazán különleges, válogatott szibériai gyógynövényeket tartalmaz, egyik más kozmetikumban sincs ilyen. Az ára nagyon kedvező, szinte fillérekért juthatunk hozzá nagyon jó minőségű, vonzó kivitelezésű termékekhez. Van mindenük: samponok, krémek, pakolások, szauna radírok, arclemosók, stb. Egyedüli probléma hogy nagyon nehéz beszerezni őket. Tudtommal itthon csak a Szépségek Kicsiny Boltjában lehet kapni, de ott is csak a termékek töredékét. Néztem, és amazonon nagyon olcsón lehet vásárolni, a közeljövőben tervezek majd egy nagy bevásárlást. Egyelőre ez az arcradír és a habzó arclemosójuk van meg.
Szóval akkor az arcradír... nagyon jó kis állaga, finom illata van, és szerintem elég jó munkát is végez. Nem túl durvák a szemcsék, de azért nem is túl simogató, szerintem pont jó. Bár igaz nem nagyon használtam korábban arcradírokat, nincs sok viszonyítási alapom, de én elégedett vagyok.
Natúr is és olcsó is, nagyon jó minőségű, kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Natúr is és olcsó is, nagyon jó minőségű, kellemes a használata.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).