Natura Siberica

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: felicitas, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Samponok

A sampon javítja, tömíti a sérült haj szerkezetét, mintegy védőréteget képez a hajkoronán, erősebbé, dúsabbá teszi a vékony, sérült hajszálakat. Kíméletesen tisztít, intenzíven regenerál, véd a káros hőhatásoktól (szárítás, vasalás). Tökéletesen óvja a gyenge, festett, vegyileg kezelt hajat. Tápanyagokkal tömíti a sérült hajszálakat, mintegy védőréteget von a felületükre, ezáltal dúsabbá és könnyebben fésülhetővé válik a haj.

mkdorina

2019. november 25.

Nagyon szuper sampon! Sajnos érzékeny a fejbőröm, ezért SLS és kevésbé irritáló sampont kerestem, ezért esett rá a választás. Puha, fényes tőle a hajam, nem is kócolódik annyira, és ami a legfontosabb, hogy nem viszket tőle a fejbőröm. A pakolásával, balzsamjával és hajolajával együtt használom, és nagyon szép is a végeredmény.
Kettő dolog van, ami számomra negatívum benne. A mellékszaga, nem tudom mire hasonlít, de próbálok nem levegőt venni hajmosás közben 😅( Ettől próbálok eltekinteni, mert nagyon meg vagyok vele elégedve. ) A másik pedig, hogy bár normál hajam van, nagyon gyorsan zsírosodik tőle.
Ennek ellenére még próbálkozok vele nem adom fel ilyen könnyen. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Ennek ellenére még próbálkozok vele nem adom fel ilyen könnyen. 🙂

munoom

2019. október 17.

Pár hónapja használom, nincs okom panaszra. Viszonylag sokáig bírja a hajam, pedig könnyen zsírosodó, jól tisztít, a habzása is megfelelő. Én nem tapasztaltam hajdúsító hatást, viszont nagyon szép, fényessé varázsolja a hajam. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

erasm98

2019. augusztus 29.

Nagyon jó sampon, talán annyi probléma van vele, hogy kicsit hamarabb zsírosodik a hajam tőle, de nem vészes. Amin meglepődtem, hogy tényleg dúsabbnak tűnik a hajam és puhább is lett. A habzás is viszonylag jó, de azért nem úgy habzik, mint azok a samponok, amiknél az sls, meg hasonlók a lista elején állnak (de látva az összetevőket, ez teljesen megbocsátható szerintem).
összességében majdnem tökéletes, még biztos fogok samponokat használni a márkától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

sammy

2019. július 9.

Évek óta nem volt ilyen jó samponom. Nekem is érzékeny bőröm van, ez nem irritál, jól habizik, ekkora kiszereléssel sokáig ki fog tartani. A balzsammal együtt használom, szuper páros, életet leheltek a lestrapált hajamba. Az illata tényleg tutti fruttis töményen, de hamar elillan, ha valakit ez tántorítana el, ne engedje :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

hoviirag

2019. június 23.

2 hónapja használom, érzékeny a fejbőröm, de ettől nem viszket egyáltalán. Szépen megemeli a hajat, jól habzik. Nekem az illata nem tetszik, de az mosás után elillan. Minimálisan szárít, de mivel használok balzsamot, nálam ez nem probléma. Ár érték arányban szuper, hatalmas nagy a kiszerelés, még mindig több mint a fele megvan, pedig heti 2x mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

felicitas

2019. május 16.

Update:
Eltelt pár év, jó pár samponon túl vagyok, amire azt hittem jó. Aztán azoktól elkezdett korpásodni a hajam az ősszel. Vettem LP Keriumot, hátha. A korpa megszűnt, de egyadta gubanc lett a hajam, bármit is használtam fölé. Így megpróbáltam valamiért újra ezt. Óóó, egy álom lesz a hajam. Ugyanúgy bírja 4-5 napig, kitisztítja a lakkot, nagyon jól kezelhető lesz. A balzsamjához is visszatértem.

2015. ősz: Szeretem ezt a sampont. Nem nehezíti el a hajamat, nem lesz kócos, és a lakkot tökéletesen kiszedi. Az illata mennyei, frissítő, jől habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Update:

Bellita

2019. január 28.

Az illata nagyon tetszik, első nap még jó a hajam tőle, de aztán valamiért lelapul és jobban zsírosodott a hajam.
Kevésbé gubancosította a hajamat, jobban ki lehetett fésülni. Annyira fényes nem lett tőle a hajam, kicsit mintha mattabb hatása lett volna.
Lehet majd 1 x még megpróbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Lehet majd 1 x még megpróbálkozom vele.

Csacsillus

2018. július 7.

Nagyon szeretem a Natura Siberica termékeket, először 2012-ben használtam a samponokat és a tusfürdőiket. A homoktövises termékeik illatát meg kell szokni, de nekem bejött. Hosszú hajra szerintem érdemes ezeket használni, mert puhává, fényessé teszi a tincseket és például kiengedve is tudtam hordani a hajam, mert nem gubancolódott annyira össze egy egész napos szaladgálás után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Csacsillus

2018. július 7.

Nagyon szeretem a Natura Siberica termékeket, először 2012-ben használtam a samponokat és a tusfürdőiket. A homoktövises termékeik illatát tényleg meg kell szokni, de nekem amúgy is az egyik kedvenc csemegém a mézes homoktövis "befőtt", szóval egyáltalán nem volt szokatlan. Mivel hosszú a hajam (több mint egy méter), nagyon odafigyelek, hogy mivel mossam, hogy karban tudjam tartani, megtisztuljon a városi szennyeződésektől. A sampon nem irritálja a fejbőrőmet, gyakoribb használat esetén se nem szárítja, se nem zsírosítja a hajtöveket. Jól habzik, könnyen eloszlik és simán kiöblíthető langyos vízzel is, nem hagy hátra olyan érzést, mintha még maradt volna a hajamon, viszont gyorsan beépül, puhává, jól fésülhetővé teszi a hajam.

murczinodett

2018. június 5.

nagyon jól tisztít, nem szárítja annyira a hajat, mint más samponok, az illata szerintem nem jó, de engem ezek a dolgok annyira nem érdekelnek egy termékben, hogy milyen az illata, mert úgyis elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Betaine
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Biotin