Natura Siberica

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2018. március 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Használatával a bőr üdébb, élettel telibb és rugalmasabb lesz. Táplálja a bőrt, kisimítja a ráncokat, lelassítja az öregedés folyamatát.

A beluga kaviár segíti megőrizni a bőr fiatalságát és szépségét. A beluga kaviár gazdag aminosavban, amely tökéletesen felszívódik a bőrsejtekbe. Kombinálva vitaminokkal, ásványi anyagokkal és szerves gyógynövény kivonatokkal hatékonyan aktiválja a bőr kollagén és elasztin termelését. Nemcsak erősíti a bőr tónusát, hanem mélyen táplálja és hidratálja a sejteket, kisimítja a ráncokat, megszünteti a túlzott pigmentációt.

ponnytail

2019. december 18.

Nagyon megvagyok elégedve vele!
Már ez a második alkalom, hogy újra vásároltam.
Én általában este szoktam használni arctisztítás után.
Reggelre nagyon puha és hidratált érzés nyújt, egyszerűen imádom.
Egyszerre szoktam használni ugyancsak a Natura Siberica szemkörnyék ápolójával.
A bőröm hamar beszívja, az illata friss abszolút nem mű.
Mivel az ára nem egy olcsó kategória, ezért is gondoltam, hogy mindezt leírom.
Biztos hűséges vásárlója leszek ennek a terméknek.
Azt nem tudom, hogy zsíros bőrön, hogyan működik, de száraz vagy kombinált bőrön tapasztalataim alapján kiváló eredményt ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Nagyon megvagyok elégedve vele!
Már ez a második alkalom, hogy újra vásároltam.
Én általában este szoktam használni arctisztítás után.
Reggelre nagyon puha és hidratált érzés nyújt, egyszerűen imádom.
Egyszerre szoktam használni ugyancsak a Natura Siberica szemkörnyék ápolójával.
A bőröm hamar beszívja, az illata friss abszolút nem mű.
Mivel az ára nem egy olcsó kategória, ezért is gondoltam, hogy mindezt leírom.
Biztos hűséges vásárlója leszek ennek a terméknek.

Terkabarka

2019. szeptember 30.

Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni, mert még csak pár napja használom, de ennyi idő alatt is maximálisan meggyőzött.
Ritka az olyan krém, ami ennyi mindent ad (pláne ebben az árkategóriában): szép összetevők, brutál jól hidratál, önmagában is elég a száraz bőrömre, és még össze is kap valamennyire (instant javít a fáradtságon). Hatásában nálam a Sisley black rose maszkjával vetekszik (azt is krémként használom), még ha nem is annyira tökéletes, de megközelíti, ami nagy szó :)
Az illata friss és enyhe, hamar felszívja a bőröm és egy selymes, feszes érzést hagy maga után. Még este is puha és selymes a bőröm. Szememet sem irritálja.
This is the beginning of a beautiful friendship <3 Hosszabb távról updatelek majd

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Pünyike

2018. március 9.

Fehér színű, közepesen tömör krém, enyhe illattal. Kissé nehezen szívja be a bőröm, egy kevés ideig simiznem kell, míg eltűnik a fehér réteg. Viszont utána hihetetlenül selymes, üde és valóban rugalmas lesz a bőr. Az alapozómmal is kompatibilis, nem kukacosodik, nem dobja le magáról. Irritációt nem okozott, a szemem köré is kentem, nem könnyeztem, nem csípett. Az esti lemosásig hidratáltnak érzem az arcom. Ránctalanító hatásáról még nem tudok beszámolni, mert csak három napja használom. Később még írok, hogy észleltem -e a ráncok területén változást. A csomagolása nekem nagyon tetszik, a csavaros megoldás is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Bisabolol
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Glyceryl Linoleate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.