Natura Siberica

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohlala, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Kategória:   Tusfürdők

• táplálja és ápolja a bőrt
  • lemossa a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket

sztinke

2021. szeptember 6.

Akciósan vettem én is, kíváncsiságból. Mivel elég érzékeny sajnos a bőröm és kiszáradni is hajlamos, nem tudok akármilyen tusfürdőt használni, előbb-utóbb vissza kell térnem a minél gyengédebb, babaápoló és/vagy olajos tusfürdőkhöz. Eddig néhányszor használtam ezt a tusfürdőt. Az illata kifejezetten kellemes, még ha nem is mondanám kimondottan élénkítőnek (ráadásul valahogy mindig este akadt ez a kezembe, amikor már pont nem az élénkítés a cél :)), azt sajnálom is, hogy nem tartós és erősebb törölközés után. Viszont annak nagyon örülök, hogy egyáltalán nem irritált egyelőre, sőt hidratálta a bőrömet. Meglepő volt, hogy mikor testápolózni sem volt időm, akkor is szépen teljesített és érezhetően puhította a bőrömet. Ennek ellenére nem merném napi szinten csak ezt használni, és valószínűleg újravenni sem fogom, de ezt a flakont szívesen elhasználom, és érzékeny bőrrel megáldva ez is nagy szó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Johanna73

2021. augusztus 26.

Akciósan vettem. A boltban csak kicsit éreztem az illatát. A fürdőben viszont mindent belengett. Még mindig érzem. Nem szárította a bőröm. Nem mondanám frissítőnek, inkább nagyon kellemesnek. Szerintem akciósan mindenképpen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Honeyhair

2020. december 10.

Reggel elaludtam, késve keltem, így hát ebben a félkómás állapotban ideálisnak tartottam az alkalmat arra, hogy kipróbáljam, mit tud ez az élénkítő tusfürdő. Az állaga igazán kellemes, selymesen simogató habot képez, az illata ugyanakkor rendkívül gyenge, zuhanyozás közben alig érezhető, utána meg már egyáltalán nem. Tudom, hogy natúrtermékről van szó, de ha már az élénkítő hatását akarják előtérbe helyezni, és olyan összetevőket tartalmaz, amelyek az illatukkal képesek lennének egyfajta aromaterápiás hatást elérni, akkor nem értem, miért nem teszik ezt? Jelen pillanatban a flakon színe erősebb élénkítő hatást vált ki, mint a benne lévő termék. Ez így csak átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.