Naturalium

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   dm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   dm
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajmaszk keratinnal. A mandula olaj táplálja, hidratálja, puhítja és fényessé teszi, a pisztácia kivonat kondicionálja és hidratálja a hajat. A keratin segít megelőzni a haj sérüléseit, helyreállítja, erősíti, csillogóvá, simává és selymesen puhává teszi a hajat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kriszta0626

2020. február 13.

Ajándékba kaptam, előtte nem ismertem egyik terméküket sem. Eddig 3x használtam és tényleg hidratáltá és fényesség teszi a hajvégeimet. Illata és állaga is kiváló. Ha továbbra is teszi a dolgát, biztos fogok venni még belőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Panthenol