Nature Box

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 2.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Az avokádó fehérjét és A-, B, C-, D- és E-vitamint is tartalmaz, melyek ragyogó bőrt biztosítanak és stimulálják a kollagéntermelést. Az avokádókban lévő biotin az egyik legjobb szépségvitamin, mely elősegíti a keratintermelést is. Ez teszi az avokádót a ragyogó bőr ideális összetevőjének.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

98SzAnDi19

2021. augusztus 9.

Igazából a termékkel nincs bajom, de nem praktikus az alakja és nehezen szárad meg, olvadozik használat után. A vele kapott doboz is gyorsan elkezdett oxidálódni, a szappan is beleragadt és nehéz volt kiszedni még száritás után is... Nem praktikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Zuri001

2021. június 19.

Sima egyszerű mezei szappan. Az illata kibontáskor kellemes viszont használat közben furcsa szaga lesz. Abszolút nem habzik amivel nem is lenne probléma, az számomra sokkal zavaróbb, hogy először megrepedezett majd darabokra esett. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Denissza

2021. február 2.

A lányomnak vettem Ő mindig őszintén véleményez jót és rosszat is,, bizalmat szavaztam a terméknek, kár volt.Azt mondta ezt a sz@rt mégegyszer anyu kérlek ne vedd!Nem tudott a tapadó érzéssel mit kezdeni, azt mondja nehezen lemosható, nem csúszik hanem tapad a bőrén.Tusolás befejezése a Niveával , a termék ment a kukába.Azért vettem meg, mert a flakonos Nature Box sampont és balzsamot szereti , többször újra vevős nálunk.A márkára ment a csillag és a szilárd tusfürdő került lepontozásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.

rizibizi

2021. január 22.

Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Nagyon problémás a bőröm, minden fürdés után brutálisan száraz volt. Viszont amióta ezt a terméket használom semmi problémája a bőrömnek fürdés után. Továbbá az se utolsó szempont hogy arra lettem figyelmes hogy elkezdtek halványodni a striáim, és a hegeim. Egyedüli hátrány talán, hogy túl nagy, viszont én első használat után félbe vágtam, és így már tökéletes. Mindenkinek csak ajánlani tudom, bár tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más válik be. De egy próbát mindenképpen megér. Eddig kb 3 műanyag tubust spóroltam meg vele, és még közel sincs vége!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

klddr

2020. augusztus 3.

Annyira megörültem, mikor láttam, hogy szilárd tusfürdőnek reklámozzák, hiszen UTÁLOM a szappanokat, főleg azt a fura érzést, amit az ember bőrén hagynak utána. Aha. Össze is törte a szívem a termék, ez egy jó nagy darab szappan jó drágán (pedig még akciósan is vettem a Rossmannban 1000 forintért). Az illatának nincs sok köze az avokádóhoz, inkább standard szappan illatot (kmm szagot) mondanék. Nem zavaró, de nem is adja vissza a tusfürdő érzést. A habzásával is problémák akadtak, az eddig használt Baba tusfürdők után egyáltalán nem voltam megelégedve vele. Lehet, hogy többet habzik, mint egy olcsóbb szappan, de nem is szappannak van marketingelve, ezért a rendes tusfürdőkhöz viszonyítanám. Mindent összevetve nagyon elégedetlen vagyok a termékkel, egyáltalán nem szilárd tusfürdő, csak egy túlárazott szappan:(

update: március kilencedikén vettem és még mindig megvan minimum a háromnegyede. Ennek tuti nagyon örülnék, ha nem arra várnék, hogy végre vehessek valami új, király tusfürdőt, de így sajnos csak hosszúra nyújtja a szenvedésemet. A sok negatívum mellett ez mondjuk pozitívum lehet annak, akinek bejön ez a lehúzás, hiszen tényleg sokáig kitart

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

mintberry.crunch

2020. június 20.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy bedőltem neki! :D Tényleg egy túlárazott szappan, mondjuk legalább a jobbik fajtából. Kellemes, diszkrét illat, kicsit szárít, alig habzik, de legalább sokáig elég. Ezen kívül semmi extra. Szilárd tusfürdő... még mindig nevetek magamon, hogy mégis mire számítottam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

sztikke

2020. június 7.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy ez egy túlárazott szappan, semmi több. Rendesen csikorgósra tisztított, mint a normál szappanok, amit én ki nem állhatok. Hidratáló hatása emiatt annyi, mintegy átlag szappannak, nulla. Szerintem kézmosásra fogom elhasználni. Én barom rögtön az elején a kókuszosat is megvettem, de ezek után azt ki se próbálom, inkább eladom vagy elhasználom azt is kézmosónak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Schnebli

2020. május 18.

Mostmár két hónapja használom, az elején nagyon szkeptikus voltam. Első alkalommal nehezen habzott fel, de többszöri használat után ez már nem volt probléma. Féltem, hogy kiszárítja a bőröm, miután leöblítem nagyon "csikorgó" hatást hagy. Azonban hosszú idő óta először nem viszketek zuhanyzás után. És miután megtörölközöm puha a bőröm. Az illatta nagyon kellemes de nem emlékeztet az avokadóra. Azért vettem, hogy ne termeljek annyi műanyagot. Az ára elsőre magasnak tűnik, de ahogy írtam egy szappant már két hónapja használok ezért jóval gazdaságosabb mint flakonos társai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Bettuss

2020. április 25.

Sajnos nagyon nem vált be. Nekem a legnagyobb bajom az alakjával van, nem tudok mit kezdeni vele, emellett eléggé szárítja is a bőrömet. Az illata inkább semleges, de ez még nem is lenne baj. Talán ha lekerekített formában is lehet majd kapni, adok neki még egy esélyt. Két csillag, azt is csak a csomagolás miatt adom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Nessy

2020. március 26.

Én kifejezetten kedvelem a szappannal fürdést, így ehhez a termékhez is így álltam hozzá, hogy veszek egy szép nagy darab szappant, cuki fémdobozzal. Sajnos azonban egy átlag szappannál (és itt most tényleg nem a valódi natúrszappanokra gondolok, hanem egy 200,- Ft-os saját márkásra) sokkal jobban szárít és az én bőrömön sokkal erősebb a csikorgós hatás. Az illata is elég kommersz-zöld, semmi különleges vagy egyedi. Azért adok két csillagot, mert a barátom tuti elhasználja...de számomra totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1