Nature Box

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Reni666, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A kókusz fontos zsírsavakat, B-, C- és E- vitamint, esszenciális nyomelemeket, például cinket és vasat, valamint ásványi anyagokat, például kalciumot vagy magnéziumot tartalmaz. Ezenkívül, a kókuszolaj nyugtató hatással van a bőrre és intenzív hidratálást biztosít.

A vegán, szulfát, alkohol, aluminium, szilikon és mesterséges színezékektől mentes formula 100% újrahasznosított, műanyagmentes csomagolásban foglal helyet a fenntarthatóság jegyében.

chewche

2021. augusztus 1.

Nagy reményekkel vettem meg első szilárd tusfürdőnek, a sampon verzióját nagyon szerettem. Kezdetben nem volt problémás, azonban több használat után kellemetlenné vált a használata, csikorgóan tiszta lett a bőröm és száraz, nem is tudtam tusoláshoz elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

FeketePiroska

2021. május 9.

400 ft-ra le volt árazva, ezért gondoltam kipróbálom. Nem látom/érzem a különbséget egy átlagos szappanhoz viszonyítva(minden fürdésnél meg is jegyeztem ezt magamban :D) . Szárította a bőrömet, az illata sem volt különleges.

Így igazából csak annyi lett a véleményem róla, hogy egy drága szappan, ami nekem nem jó :D.

Értékelem, hogy a csomagolás tényleg műanyagmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Értékelem, hogy a csomagolás tényleg műanyagmentes.

kiskrumpli

2021. április 20.

Csatakozom az előttem szólóhoz: én sem jöttem rá, hogy mi a különbség a szappan és a szilárd tusfürdő között. Sokféle szappant használtam már (a drága kézművésnek kikiáltott csodától kezdve a sima Dove-ig), de nem jöttem rá, ennek miben kellene másnak lennie. Az pozitívum, hogy nincs még benne plusz nylonban, mint sok drága szappan.
A bőrt eléggé szárítja, de isteni és tartós az illata, ami nekem fontos.
Jó tanács apró kezűeknek: vágd ketté a szappant, és egyszerre csak egy felet használj, mert annyira nagy, hogy állandóan el fogod dobálni a zuhanyzóban! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

A bőrt eléggé szárítja, de isteni és tartós az illata, ami nekem fontos.

gyulzsuzsi

2020. november 23.

Az ötlet alapból tetszik, hogy műanyag csomagolású tusfürdő helyett szappant használjak, de nem látom a különbséget a szilárd tusfürdő és a mezei szappan között. Ez egy kicsit marketingfogásnak tűnik.
Mindamellett rettentően szárít.
A papírdobozos csomagolást azért értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Mindamellett rettentően szárít.
A papírdobozos csomagolást azért értékelem.

umpalumpa

2020. október 10.

Tesztelni akartam, hogy mit tud egy viszonylag jó szappanhoz képest.
A dobozon át jó illatúnak tűnt, de fürdés közben émelyítő kissé, mostanra pedig megutáltam és átminősítettem kézmosó szappanná. Kicsit szárít, tehát egy nem annyira jó szappannal tudom összehasonlítani, egy L'Occitane-nak a nyomába sem ér. egy jó van benne, hogy kicsit lassabban kopik, mint más hasonló mennyiségű szappantömb.
Az ötlet nagyon jó környezetvédelem szempontjából, mert az emberek nagy része még flakonos tusit használ. Remélem többen megtérnek ;) Én maradok a "sima" szappanoknál, mert kellemesebb érzés nekem, nagyobbat is kaphatok hasonló áron, aminek nem utálom a szagát. 5 csillagot a kivitelezése és a szándéka miatt érdemel, mert nagyon értékelem a használható fenntarthatóságra törekvő ötleteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Tesztelni akartam, hogy mit tud egy viszonylag jó szappanhoz képest.

kSissi

2020. június 16.

Egy nagyszeru alternativa a tusfordo helyett, hiszen nemcsak a kornyezetet vedjuk igy /nincs felesleges csomagolas/, hanem szuperul teszi a dolgat. Kellemes illat, jol habzik, nekem az osszes eddig probalt szappan kozul a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

barva.lilla

2020. május 22.

Tartottam tőle hogy szárítani fog, de abszolút nem szárított. Nekem bejön az illata, gyengéd, amúgy sem szeretem a nagyon erős tusfürdőket, az ára erős, de 2 hónapot bírt nálam. Szerintem teszi a dolgát, tiszta érzetet hagy és megéri kipróbálni😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

SzkcsB

2020. május 11.

Bár nem teljesen használhatatlan, de tény hogy csak egy kellemesebb illatú, egyszerű szappan, ami nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

UrbanTimea

2020. április 23.

Néhány hete használom napi szinten. Fürdőpamacsba szoktam dörgölni, így jól habzik. Nem vettem észre, hogy jobban szárítana mint egy tusfürdő (előtte Barnangent használtam több mint fél évig). Egy sima szappannál kellemesebb használni. Aki nem Kleopátrának érzi magát, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

bogi0606

2020. április 23.

Az illata nekem nagyon kellemes, jól habzik és könnyű használni, de a bőrömet iszonyatosan kiszárította. Valószínűleg kézmosószappan lesz belőle, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1