Nature's Spirit

Ár:   550 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gazdag formulája sheavajat és gránátalma-kivonatot tartalmaz, táplálja és hidratálja a bőrt. A gránátalmát az élet gyümölcsének is nevezik magas B- és C-vitamin illetve gazdag ásványi anyag tartalma miatt.

zsoxcore

2019. március 17.

Bevallom, egyáltalán nem éreztem rajta a gránátalma illatot. Nem volt semmi gondom az állagával (Nem túl híg, de nem is túlságosan sűrű), használata után gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos filmréteget maga után. Viszont a kiszáradt részeket nem tette maradéktalanul helyre, csak ha babaolajjal turbóztam fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Aaaudrey

2018. november 9.

Én is egy éva karácsonyra kaptam ajándékba ezt a krémet. Enyhe gyümölcsös illatú nagyon könnyű hidratáló krém inkább, nem egy testes krém. Meglepően hamar beszívódik, amit szeretek mert testápolónak használva fel lehet öltözni egyből, ha pedig kézkrémnek használom, nem kell várnom és percekig kenegetnem, hogy bármihez is hozzá tudjak nyúlni.
Egy hátránya, hogy épp amiért ilyen gyorsan beszívódik sokat lehet kenni belőle és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

zsofi017

2017. május 12.

Karácsonyra kaptam és elégedett vagyok vele. A csomagoláson rajta van az állatkísérlet elleni logó, szóval ez is jó pont. Hamar beszívódik és nekem semmilyen olajos, ragacsos nyomot nem hagyott. Illata lehetne valamivel több, de amúgy jó kis termék. Nem álmaim testvaja, de ennyi pénzért tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.