Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Rendszeres, heti 2-3 szori használatra ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, elősegítve a bőr megfiatalodását, hidratálását és regenerálását. A természetes barackmag-kivonatból és bőrpuhítókból készült regeneráló készítménytől bőre visszanyeri természetes rugalmasságát.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

purity

2022. június 16.

Megvettem egy tégellyel, de sajnos nem tudtam elhasználni. Próbálkoztam vele párszor, de nem megy. Az állaga borzalmas, csúszós trutyi, és tényleg kevés benne a szemcse. Az illatával egyszerűen nem voltam képes megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

natulcien

2022. április 24.

Hát ez egy semmi extra termék, inkább géltusfürdő, mert radírozásra alkalmatlan (túl gyengéd, túl kevés dörzsi gyöngy), de vicces állaga van (csúszós, nyúlós, géles, ami össze-vissza folyik), és nem okozott gondot, szóval egy próbát akár meg is érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

Betti1113

2022. március 20.

Szinte már az egészet elhasználtam, így ideje véleményt írni. A szemcsék lehetnének sokkal sűrűbbek benne, mivel ennyire kevés, ezért én nem igazán tudtam vele radírozni, inkább csak lefürdeni. Az illata nem érdemel plusz pontot, annyira nem zavaró, hozzá lehet szokni, de azért nem használnék ilyen tusfürdőt, vagy unblock bármit, nem túl kellemes. ( Arcra és testre is használtam, ahol vékonyabb a bőröm vagy érzékenyebb, ott a szemcsék túl keménynek bizonyultak, mintha karcolták volna a bőrömet :( ) Viszont maga a krém jót tett a bőrömnek, határozottan puhít és selymessé tesz aminek örültem. Nem volt drága ezért nem pénzkidobás, de azért másikra váltottam. Lehet hogy kicsit drágább, de legalább jobban lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 20.

gen0

2022. január 3.

Szerencsére nem került sokba. 😄Véleményem szerint ez egy feltuningolt tusfürdő és még az illata is pocsék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Csutak

2021. január 7.

Már a felét szerintem elhasználtam, de elfelejtettem véleményt írni. Az illatát nem szeretem, de egyébként igen (bár a szemcsék lehetnének sűrűbbek), minden használat után sokkal puhább a bőröm. Az ára is elfogadható. Ennek ellenére nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

dettusbettus

2020. szeptember 22.

Elfogyott, amit használni szoktam, de a drogériában csak ezt lehetett kapni. Bárcsak megnéztem volna, mit írtatok róla korábban!
Kicsit pezsdít, de ugyanakkor karcol is a benne lévő barackmag, nem egy wellnessélmény a használata. A radírozó hatásáról pedig még nem sikerült meggyőznie. Pár hete használom, de egyre inkább az az érzésem, hogy nem sok bőrt távolított még el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Comment92

2020. augusztus 29.

Altalaban nezek velemenyeket, mielott megveszek pl. egy kozmetikumot, de ennel nem igy tettem. Mar par honapja kineztem a Rossmannban, csak 600 ft-ba kerul, lattam, hogy vannak benne azert jocskan barackmagszemcsek. Kicsit azon gondolkodtam, hogy arcra es testre egyarant hogyan tudtak osszehozni, mert testre altalaban durvabb cuccokat gyartanak. Vegulis ennyi penzert boven jo, ugyhogy ma megvettem, mivel nemreg fogyott el egy masik borradirom.
Ma hasznaltam eloszor. Az illata nekem tetszik. Most olvastam csak a velemenyeket, hogy nagyon megoszto, valaki szerint budos stb. Sztem abszolut nincs semmi baja, es aki azt irta h budos, valszeg nem szagolt meg igazan kellemetlen szagu termeket, pl katranyosat... Ahhoz kepest, hogy feltem a szemcsek miatt, igy 1.hasznalat utan meg azt mondom, hogy nemhogy sok, de keves benne, es nem eleg hatasos igy... bar ami pozitivum hogy olyan olajos, kremes allaga van, ahogy irja is a tegelyen, hogy borpuhitok is vannak benne. Sajnos ezt csak addig ereztem ezt a jo kis borpuhitast, amig le nem mostam..., utana a borom nem lett hidrataltabb.. egyelore 3 csillag, aztan meglatjuk. Mindenesetre semmit sem szeretek kidobni, ugyh biztos h elhasznalom majd, ha mas nem, en is valamivel felturbozom, mint amit mas is irt, pl kavezacc, azzal meg ugysem probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Sunflower96

2020. augusztus 18.

Sajnálattal olvastam, hogy sokaknak nem vált be, én már vagy harmadjára vettem újra. Ár-érték arányban nekem nagyon megéri, illetve amiatt is szimpatikus, hogy nagyrészt természetes összetevőkből áll. A tusfürdőzés/szappanozás után szoktam használni, csak vízzel öblítem le, de nem tapasztaltam furcsa maradék réteget, inkább hidratáltságot érzek. Testre és arcra is használom, szépen teszi a dolgát, és az illata is rendben. Néhány hiányosság miatt mégis négy csillagot adok: furcsa az állaga, és szerintem is kicsit kevés benne a radírozó szemcse (a dúsításos ötletet innen is köszi, ki fogom próbálni). A márkától az aloés hidratáló krémet is használom, szintén bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Alexia

2020. február 26.

Nem vált be. Nagy szemcsék vannak benne, nem érzem a radírozó hatását. A krém amibe bele van téve, pedig olyan mintha valami testápoló lenne, de fürdés közben nyilván nem hidratál. Illata is elég mű édes. Inkább a Soliteint márkájút válasszátok. Sokkal jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

stollarbella

2019. november 5.

Sajnos nagyon kevés benne a szemcse inkabb olyan mintha krémet kennek a testemre de az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Mesterséges színezék. Piros.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.