Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Rendszeres, heti 2-3 szori használatra ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, elősegítve a bőr megfiatalodását, hidratálását és regenerálását. A természetes barackmag-kivonatból és bőrpuhítókból készült regeneráló készítménytől bőre visszanyeri természetes rugalmasságát.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Alexia

2020. február 26.

Nem vált be. Nagy szemcsék vannak benne, nem érzem a radírozó hatását. A krém amibe bele van téve, pedig olyan mintha valami testápoló lenne, de fürdés közben nyilván nem hidratál. Illata is elég mű édes. Inkább a Soliteint márkájút válasszátok. Sokkal jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

stollarbella

Korcsoport: < 18
2019. november 5.

Sajnos nagyon kevés benne a szemcse inkabb olyan mintha krémet kennek a testemre de az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 5.

ludmilla

2019. szeptember 9.

Elképeztően büdös poshadt szaga van. A hatása már nem is érdekel, mert nagyon büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

babszi11

2019. június 26.

A kommenteket olvasva nagyon elcsodálkoztam :O Én nagyon szeretem ezt a bőrradírt, használom testre és arcra is, már 2x újravettem. Teszi a dolgát, puhává teszi a bőröm, és szerintem nagyon jó az illata is. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

pandarouge

2019. május 5.

Puhítja a bőrt, kellemes illata van. Már két tégellyel elfogyasztottam. Nem szabad túl durván dörzsölni vele, mivel a szemcséi elég érdesek. Túlérzékeny bőrre nem ajánlom, sem arcra. Arcra azért nem ajánlom, mert erre a feladatra sokkal jobb egy arcradír, sokkal jobb munkát végez és kevesebb eséllyel dörzsöli ki. Testre alkalmazva szerintem nagyon jó, számomra az is fontos szempont, hogy nem nyomja el a tusfürdőm illatát. Ha arc és test radírként csillagoznám akkor 3 csillag, de ha csak test radírként akkor megadnám mind az ötöt. Így átlagolva négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Babakalacs

2018. augusztus 9.

Én hülye elolvastam a véleményeket mielőtt megvettem, de az ára miatt még így is akartam adni neki egy esélyt. Nagyon nem kellett volna. Olyan büdös, hogy emiatt szinte használhatatlan, alig tudom rávenni magam a használatára. A radírozó hatása sem kárpótol a szaga miatt. Mert ez nem egy rossz illat ez egy szag... Az állaga is visszataszító nekem. Alig akarom használni mégis gyorsan fogy nem tudom ennek örüljek-e. De így még az árát sem éri meg. Soha többé látni sem akarom, alig várom, hogy elfogyjon. A hatása miatt nem kap egy csillagot, mert azért radíroz, de hát ez a minimum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lovemakeup

2018. augusztus 2.

Nekem nem nagyon jött be ez a radír. Az illata még oké, de az állaga és a szemcséi nem. Ráadásul Nekem is hagyott valami réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

sailorluna

2018. augusztus 2.

borzasztó ez a cucc. bársonyos az állaga, de nem radírozott. utólag krémes, vastag réteget hagyott a bőrömön, ami ráadásul melegített-izzasztott is, ezért rendesen szidtam használat után. már amúgy sem használok radírokat, a kémiai hámlasztás sokkal kíméletesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nreka

2018. július 26.

Kozmetikusom ajánlotta, én kimondottan testre használom, az arcra nem szeretem az ilyen durva bőrradírokat. Az illata engem nem zavar, nem büdös. Testen használva kicsit kevés benne a radír, úgy hogy feltúrbóztam egy kis kávézaccal, és így már nagyon szép lesz a bőrőm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

zsuzsana88

2018. március 2.

katasztrófa.....büdös kb semmi barack illata nincs maximum kicsit a sea vaj illatát lehet kiérezni...., nagyon karcol, érzékeny bőrüeknek nem ajánlom! nem jó termék! tényleg nem radíroz semmit....ami pozitívum ,sima lett a bőröm ,de eléggé ég is most, főleg az arcom.....rettenet ez a cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges színezék. Piros.