Best of Beauty 2019

Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Rendszeres, heti 2-3 szori használatra ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, elősegítve a bőr megfiatalodását, hidratálását és regenerálását. A természetes barackmag-kivonatból és bőrpuhítókból készült regeneráló készítménytől bőre visszanyeri természetes rugalmasságát.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
pandarouge

2019. május 5.

Puhítja a bőrt, kellemes illata van. Már két tégellyel elfogyasztottam. Nem szabad túl durván dörzsölni vele, mivel a szemcséi elég érdesek. Túlérzékeny bőrre nem ajánlom, sem arcra. Arcra azért nem ajánlom, mert erre a feladatra sokkal jobb egy arcradír, sokkal jobb munkát végez és kevesebb eséllyel dörzsöli ki. Testre alkalmazva szerintem nagyon jó, számomra az is fontos szempont, hogy nem nyomja el a tusfürdőm illatát. Ha arc és test radírként csillagoznám akkor 3 csillag, de ha csak test radírként akkor megadnám mind az ötöt. Így átlagolva négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Babakalacs

2018. augusztus 9.

Én hülye elolvastam a véleményeket mielőtt megvettem, de az ára miatt még így is akartam adni neki egy esélyt. Nagyon nem kellett volna. Olyan büdös, hogy emiatt szinte használhatatlan, alig tudom rávenni magam a használatára. A radírozó hatása sem kárpótol a szaga miatt. Mert ez nem egy rossz illat ez egy szag... Az állaga is visszataszító nekem. Alig akarom használni mégis gyorsan fogy nem tudom ennek örüljek-e. De így még az árát sem éri meg. Soha többé látni sem akarom, alig várom, hogy elfogyjon. A hatása miatt nem kap egy csillagot, mert azért radíroz, de hát ez a minimum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lovemakeup

2018. augusztus 2.

Nekem nem nagyon jött be ez a radír. Az illata még oké, de az állaga és a szemcséi nem. Ráadásul Nekem is hagyott valami réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

sailorluna

2018. augusztus 2.

borzasztó ez a cucc. bársonyos az állaga, de nem radírozott. utólag krémes, vastag réteget hagyott a bőrömön, ami ráadásul melegített-izzasztott is, ezért rendesen szidtam használat után. már amúgy sem használok radírokat, a kémiai hámlasztás sokkal kíméletesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nreka

2018. július 26.

Kozmetikusom ajánlotta, én kimondottan testre használom, az arcra nem szeretem az ilyen durva bőrradírokat. Az illata engem nem zavar, nem büdös. Testen használva kicsit kevés benne a radír, úgy hogy feltúrbóztam egy kis kávézaccal, és így már nagyon szép lesz a bőrőm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

zsuzsana88

2018. március 2.

katasztrófa.....büdös kb semmi barack illata nincs maximum kicsit a sea vaj illatát lehet kiérezni...., nagyon karcol, érzékeny bőrüeknek nem ajánlom! nem jó termék! tényleg nem radíroz semmit....ami pozitívum ,sima lett a bőröm ,de eléggé ég is most, főleg az arcom.....rettenet ez a cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

bubilany

2018. február 1.

Véletlen botlottam bele ebbe a termékbe, de sose fogom megbánni!! :) Leginkább az illata fogott meg, imádom. Nem mű, nem túl tolakodó és kellemesen édeskés, nyáridézően barackos! :) A szemcsék mennyisége, nagysága és durvasága számomra pont megfelelő és az állaga is tetszik... valóban kicsit olyan mint a friss puding. Bár én ez nem tudom másoknak miért hátrány, nekem bejön. Mindenképpen újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

riaraven

2018. január 19.

Az ára és az ígért barackos illat vonzott ehhez a termékhez, de nem bántam meg. Nagyon jó és hatásos. Finom barackillatú, bár tény, hogy az állaga kicsit furcsa. Nemrég vettem, de tuti, hogy legközelebb is ilyet fogok venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Ralynna

2017. december 23.

A harmadik tégelyt használom, újravevős. Szeretem az illatát, az állagát. Nekem eddig mindegyik tégely tele volt radírozó szemcsével. Tetszik, hogy a szemcsék nagyobbak, így jobban radíroz. Az én bőröm mindig nagyon puha utána. A vállamon és a hátamon szoktak kijönni pattanások. Amióta ezzel alaposan leradírozom olyan kéthetente sokkal kevesebb van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

PinkMcFreeze

2017. október 16.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a testradírral kapcsolatosan.
Pro érv: szerintem elég jól radíroz, mert utána nagyon puha volt a bőrőm, mint egy kis babának.
Contra: az illata szerintem szörnyű, az állaga tényleg kicsit folyékony és kissé pudingszerű.
Ár/érték arányban szerintem egész jó termék lenne, de az illattal nem sikerült megbarátkoznom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a testradírral kapcsolatosan.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!