Nature's Spirit

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 550 Ft

Rendszeres, heti 2-3 szori használatra ajánlott. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, elősegítve a bőr megfiatalodását, hidratálását és regenerálását. A természetes barackmag-kivonatból és bőrpuhítókból készült regeneráló készítménytől bőre visszanyeri természetes rugalmasságát.

Ár: 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Csutak

2021. január 7.

Már a felét szerintem elhasználtam, de elfelejtettem véleményt írni. Az illatát nem szeretem, de egyébként igen (bár a szemcsék lehetnének sűrűbbek), minden használat után sokkal puhább a bőröm. Az ára is elfogadható. Ennek ellenére nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

dettusbettus

2020. szeptember 22.

Elfogyott, amit használni szoktam, de a drogériában csak ezt lehetett kapni. Bárcsak megnéztem volna, mit írtatok róla korábban!
Kicsit pezsdít, de ugyanakkor karcol is a benne lévő barackmag, nem egy wellnessélmény a használata. A radírozó hatásáról pedig még nem sikerült meggyőznie. Pár hete használom, de egyre inkább az az érzésem, hogy nem sok bőrt távolított még el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Comment92

2020. augusztus 29.

Altalaban nezek velemenyeket, mielott megveszek pl. egy kozmetikumot, de ennel nem igy tettem. Mar par honapja kineztem a Rossmannban, csak 600 ft-ba kerul, lattam, hogy vannak benne azert jocskan barackmagszemcsek. Kicsit azon gondolkodtam, hogy arcra es testre egyarant hogyan tudtak osszehozni, mert testre altalaban durvabb cuccokat gyartanak. Vegulis ennyi penzert boven jo, ugyhogy ma megvettem, mivel nemreg fogyott el egy masik borradirom.
Ma hasznaltam eloszor. Az illata nekem tetszik. Most olvastam csak a velemenyeket, hogy nagyon megoszto, valaki szerint budos stb. Sztem abszolut nincs semmi baja, es aki azt irta h budos, valszeg nem szagolt meg igazan kellemetlen szagu termeket, pl katranyosat... Ahhoz kepest, hogy feltem a szemcsek miatt, igy 1.hasznalat utan meg azt mondom, hogy nemhogy sok, de keves benne, es nem eleg hatasos igy... bar ami pozitivum hogy olyan olajos, kremes allaga van, ahogy irja is a tegelyen, hogy borpuhitok is vannak benne. Sajnos ezt csak addig ereztem ezt a jo kis borpuhitast, amig le nem mostam..., utana a borom nem lett hidrataltabb.. egyelore 3 csillag, aztan meglatjuk. Mindenesetre semmit sem szeretek kidobni, ugyh biztos h elhasznalom majd, ha mas nem, en is valamivel felturbozom, mint amit mas is irt, pl kavezacc, azzal meg ugysem probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Sunflower96

2020. augusztus 18.

Sajnálattal olvastam, hogy sokaknak nem vált be, én már vagy harmadjára vettem újra. Ár-érték arányban nekem nagyon megéri, illetve amiatt is szimpatikus, hogy nagyrészt természetes összetevőkből áll. A tusfürdőzés/szappanozás után szoktam használni, csak vízzel öblítem le, de nem tapasztaltam furcsa maradék réteget, inkább hidratáltságot érzek. Testre és arcra is használom, szépen teszi a dolgát, és az illata is rendben. Néhány hiányosság miatt mégis négy csillagot adok: furcsa az állaga, és szerintem is kicsit kevés benne a radírozó szemcse (a dúsításos ötletet innen is köszi, ki fogom próbálni). A márkától az aloés hidratáló krémet is használom, szintén bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Alexia

2020. február 26.

Nem vált be. Nagy szemcsék vannak benne, nem érzem a radírozó hatását. A krém amibe bele van téve, pedig olyan mintha valami testápoló lenne, de fürdés közben nyilván nem hidratál. Illata is elég mű édes. Inkább a Soliteint márkájút válasszátok. Sokkal jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

stollarbella

2019. november 5.

Sajnos nagyon kevés benne a szemcse inkabb olyan mintha krémet kennek a testemre de az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

ludmilla

2019. szeptember 9.

Elképeztően büdös poshadt szaga van. A hatása már nem is érdekel, mert nagyon büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

babszi11

2019. június 26.

A kommenteket olvasva nagyon elcsodálkoztam :O Én nagyon szeretem ezt a bőrradírt, használom testre és arcra is, már 2x újravettem. Teszi a dolgát, puhává teszi a bőröm, és szerintem nagyon jó az illata is. Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

pandarouge

2019. május 5.

Puhítja a bőrt, kellemes illata van. Már két tégellyel elfogyasztottam. Nem szabad túl durván dörzsölni vele, mivel a szemcséi elég érdesek. Túlérzékeny bőrre nem ajánlom, sem arcra. Arcra azért nem ajánlom, mert erre a feladatra sokkal jobb egy arcradír, sokkal jobb munkát végez és kevesebb eséllyel dörzsöli ki. Testre alkalmazva szerintem nagyon jó, számomra az is fontos szempont, hogy nem nyomja el a tusfürdőm illatát. Ha arc és test radírként csillagoznám akkor 3 csillag, de ha csak test radírként akkor megadnám mind az ötöt. Így átlagolva négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Babakalacs

2018. augusztus 9.

Én hülye elolvastam a véleményeket mielőtt megvettem, de az ára miatt még így is akartam adni neki egy esélyt. Nagyon nem kellett volna. Olyan büdös, hogy emiatt szinte használhatatlan, alig tudom rávenni magam a használatára. A radírozó hatása sem kárpótol a szaga miatt. Mert ez nem egy rossz illat ez egy szag... Az állaga is visszataszító nekem. Alig akarom használni mégis gyorsan fogy nem tudom ennek örüljek-e. De így még az árát sem éri meg. Soha többé látni sem akarom, alig várom, hogy elfogyjon. A hatása miatt nem kap egy csillagot, mert azért radíroz, de hát ez a minimum.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges színezék. Piros.