Naturissimo

Ár:   1585 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Hatóanyagok: bükszéki gyógyvíz, méz, komló kivonat, Zn2+, spirulina alga, jojoba olaj, tökmagolaj, cickafark, makadámia, biotin, ciprus, E-, B5-vitamin és Mn2+.

Parfümöt nem tartalmaz.

A spirulina alga nyomelemek és értékes lipidek tárháza. A gyógyvíz összetétele, bázikus karbonátjai kiegészítik az alga hatását, így a nyomelemhiányos, kevert bőrtípusok kiváló regeneráló, nyugtató maszkja.

(Az INCI elején szereplő víz, az valójában a bükkszéki gyógyvíz.)

Penge

2019. május 9.

Nekem is a tubusos változata van meg, kicsit több fajta az összetvő, de ezek is benne vannak. Szóval így még semmilyen kencémmel sem jártam.. pedig milliót kipróbáltam. Felkenés után elkezdi irritálni a szeme és könnyezek, de még csukott szemmel is. Az orrnyálkahártyámat is irritálja , van benne egy párolgó szúrós mellék szag, amit ha belélegzek, elkezd csorogni a könnyem is. Vártam vele 6 percet, de nem bírtam tovább..sajnos nem illant el ez a valami belőle. Aztán megkértem a párom hadd próbálja ki rajta is ...neki csak az első 1 percben csípte a szemét, aztán már nem . Jó lesz majd dekoltázsra...talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

novembermesi

2019. február 24.

Az Ilcsi kozmetikusom használt az arcomra spirulina zöld algás pakolást. Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket, azonban nem kimondottan pénztárca barát, így kerestem olcsóbb alternatívát. Gondoltam kipróbálom ezt, az ilcsihez képest jóval olcsóbb termékcsalád. Nekem flakonos változatban van meg, heti 1x szoktam használni most járok a flakon felénél kb. Felkenés után egy kissé csípi a szemem a szúrós illata, de pár perc után elillan. Nekem megszárad teljesen és mint egy lehúzható maszkot kisebb darabokban csak lehúzom az arcomról, majd megmosom. Utána a bőrképem egyenletesebb, puhább, nem zsíros, a gyulladásokat is enyhíti. Nekem tetszik így fogok még rendelni, a minit peelinget és az arctonikot is ki akarom próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Vikesz

2018. november 22.

Nagyon szeretem ezt a maszkot!Radírozás után használom,felkenéskor picit irritálja a szemem,de ez egy perc szaradás után meg is szűnik.Egyenletes,szép a bőrőm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Lailany

2018. július 24.

ez egy tökéletes arcmaszk. Ára nem a legolcsóbb, de én nagyon szeretem és a bőröm is hálás volt érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Anetty

2018. január 26.

A T-vonalon használom, mert szerencsére az orcámmal nincs gond. Elég gyorsan fogy, ezért nem igazán éri meg az árát. Tetszenek az összetevői. Heti kétszer kenem fel kb. fél óráig hagyom hatni aztán lemosom és hidratálok, a mitesszereket halványítja de nem tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

enikova

2017. november 14.

Megújították a külsejét, mostmár nem tégelyben, hanem tubusban érkezik. Jobban tetszik, mert általában nem veszem a fáradtságot, hogy steril spatulával nyúljak a tégelybe, a tubusnál pedig nem kell aggódni, hogy az ujjamról belekerül valami. Úgy érzem, hogy az összetétel arányát is megváltoztathatták, mert régen nekem is nagyon csípte a szemem felkenés után, ez teljesen elmúlt.
A hatása a jól bevált régi, összehúzza a pórusokat, egységesíti a bőrképet, puha, "feltöltött" arc- és nyakbőrt eredményez.

Végre egy pakolás, amit előnyére változtattak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Végre egy pakolás, amit előnyére változtattak.

dorqaap

2017. április 22.

Sokadik használat után írom a véleményemet: sajnos nekem ahogy felkenem, egyből elkezd könnyezni a szemem és annyira irritálja, hogy alig bírom ki azt a pár percet. Nem tudom, melyik összetevő okozza. Persze van jó hatásai is, szépen tisztítja a bőrömet, de így nem fogom újravenni, van ennél jobb maszk is. A száradás után én is lemosom, mert elég vékonyan kenem, így nem tud lejönni, mint maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Moriane

2017. január 3.

Az itteni vélemények hatására próbáltam ki és azt kell mondanom nem csalódtam, sőt! Hatásos, valóban feszesíti a bőrt és szépen tisztít, nem okozott semmilyen irritációt. Tubusos kiszerelésben is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

ancus83

2016. október 17.

Heti egyszer használom. alapfelszerelés nálam. Szépen kisimítja a bőrömet, utána jöhet a görögszénás éjszakai krém. Reggelre nem marad más, mint kipihent arcbőr :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Milka86

2016. szeptember 5.

nem csíp, kevés elég belőle, én is lemosni szoktam, hamar szárad, pattanásos bőrre használom, csak ajánlani tudom, szépen lehúzza a pirosságot nyomkodás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Honey, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Calcium Gluconate
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Panthotenic Acid

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.