Naturissimo

Ár:   2378 Ft és 5788 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2019. július 5.

Ár:   2378 Ft és 5788 Ft
Kiszerelés:   300 ml és 1000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult formula!

Bőrkímélő felületaktív anyagai hatékonyan tisztítják az érzékeny bőrtípust is. Az aloe gél és a makadámia-dió olaj a hidratáló növényi glicerinnel a bőr egészséges egyensúlyának megőrzését segítik, üde bőrérzet kialakulását támogatják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magdalena047

2019. június 17.

Hajmosásra is bevált nekem. Érzékeny a fejbőröm és elég jó volt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Hajmosásra is bevált nekem. Érzékeny a fejbőröm és elég jó volt rá.

elly

2017. február 21.

Nekünk ilyen van itthon és tökéletes kézmosásra, az illatvilága is természetes aloe verás. Azt kaptam amit vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Strombolana

2016. március 21.

Szerintem ez egy nagyon korrekt sokoldalú kis termék.Kézmosáshoz,fürdéshez és hihetetlen,de hajmosáshoz is kiválóan használható.Állandó családtag lett nálunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. augusztus 24.

Nem szeretem a folyékony szappanokat, inkább mosok kezet hagyományos szappannal, mert akkor érzem úgy, hogy sikerül tisztára mosnom a kezem. De vettem még tavaly egy ilyet, ha vendégek jönnek, választhassanak. Így nem sok fogyott még el belőle, amikor is a múlt héten az ügyes férfi párom magára borított egy jó adag festékes hígítót. Zöld lett tőle, mint egy Marslakó! Arcán, kezén, lábán kellett valahogy megtisztítani a bőrt, és szerencsére ez akadt a kezembe. Pillanatok alatt, minden nehézség nélkül oldotta le a festékes vegyszert a bőréről, miközben nem marta, nem szárította!

Nagyon hálás vagyok érte!! De nekem továbbra sem lesz kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Nagyon hálás vagyok érte!! De nekem továbbra sem lesz kedvencem.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice