Naturissimo

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2018. október 4.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Krémbázis személyre szabott krém elkészítéséhez.
Nincs más dolgod, mint beszerezned ezt a kiváló és könnyű alapkrémet, a kedvenc hatóanyagaidat és illóolajaidat, és hidegen (főzés nélkül) összekeverni a kívánt krémet.

Hatóanyagok: szezámolaj, ricinus olaj, növényi glicerin, makadámdió olaj, shea vaj, kakaóvaj, méhviasz, aloe, szőlőmagolaj, mandulafehérje, lecitin, B5-vitamin, vetiver kivonat, mirtusz illóolaj

Doryyy

2016. április 27.

Nagy csalódás, hogy az illatának köze nincs a gyöngyvirághoz. Sőt, tulajdonképpen illatmentes. Amúgy a funkcióját tekintve teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

ingyombingyom

2015. május 24.

Hát kéremszépen alapvetően kétbalkezes vagyok de még ekkora sikerem nem volt krémkészítésben.
Alapképzés nélkül , kicsit utánaolvasva 5 perc alatt készítettem el a következő hidratálót:
Krémbázis+ Jojobaolaj+ Argánolaj+Avokádóolaj+ Gránátalmaolaj+ Rózsaolaj+Sárgabarackmagolaj+Makadámdióolaj.
Becsléssel próbáltam a helyes arányt megtartani. Vettem hozzá levendulaolajat illatosításra de ennek az alapkrémnek olyan finom gyöngyvirágillata van, hogy nem rontottam el vele. Ez egy olyan feszesítő- ránctalanító krémféle . Az én bőröm alapvetően korpás- seborroás de símán becuppantja. Nem vagyok már mai csirke gondolnom kell a feszesítésre.
Az eredmény: csodálatos. Bármikor újrakészíthető és biztonságos. Gyorsan felszívódó száraz-kombinált bőrre való tápláló hidratáló poarabének és szárító-irritáló alkohol nélkül. Fényvédő és színezés nincs benne az igaz. A krém egyébként ömagában is kiváló. Anyukám pl.testre ( is) keni.
Azonban itt meg is állok , gondolkodtam pl. tusfürdő készítésén is de már az annyi pepecselés meg mint írtam abszolút kétbalkezes vagyok....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 24.

Lyah

2015. január 5.

Na most már kimondom, én utálom ezt a krémet. Azért vettem, hogy keverjek belőle magamnak, de ennek a krémet az állagát arcom képtelen elviselni, a szagát meg én. Nem tudom, miért lett ennek a neve gyöngyvirág, de egészen mást vártam, mint amit kaptam. Tény, hogy jól hidratál, mert pillanatnyilag a tv nézős kanapé mellett próbálom esténként a lábszáramra/talpamra elhasználni, és erre nagyon jó, hosszan hidratál. Csak hát próbálom minél messzebb kenni az orromtól. Így szerencsére még az is lehet, hogy kb két hónap múlva elfogy, de már alig várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Suklaakeiju

2013. november 16.

Ez mindenre jó, benne van minden, és még sokkal több, amit, ha magamnak készítenék krémet, beletennék. Azért vettem, hogy keverjek bele a kedvenc illóolajaimból, és így készítsek külön arc-, kéz-, és hajkrémet magamnak és anyunak is, de még nem vettem a fáradságot erre a műveletre, úgyhogy egyelőre magában használom - és így is imádom.

Eddig ez a leghatékonyabb kézkrémem, és az arcomra is kiváló, annak ellenére, hogy ez jóval nehezebb, sűrűbb és zsírosabb krém, mint amiket eddig használni mertem a zsíros arcbőrömre (többnyire csak géleket). Azonnal beszívódik, nem hagy maszk-ézrést.

Nagyon kevés kell belőle, és gyönyörű összetevői vannak, úgyhogy megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vetiver kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.