Naturissimo

Ár:   680-1760 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   35 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 31.

Ár:   680-1760 Ft
Kiszerelés:   35 ml és 100 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Az értékes bőrfinomító olajok, gyógynövény kivonatok és a lanolin hosszantartó kézvédelmet biztosít. Különösen ajánljuk a kirepedezésre hajlamos, érzékeny bőrűek bőrápolására. Alkalmazása: vékony rétegben eloszlatjuk az ápolandó bőrfelületen.

Kiszerelés: 100 ml

tukbetty

2019. március 20.

Az igénybe vett bőr számára gyors gyógyír. Az eddig használt kézkrémek közül egyiknél sem értem el ilyen gyors és tartós hatást. Gyorsan felszívódik, kellemes az illata és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

timilla

2016. november 2.

Olyan kézkrémet kerestem, amiben retinolszármazék van, hiszen az én koromban már hosszab távú hatásokra is figyelni kell. Ebben a krémben emellett még niacinamid is van, ami szintém anti aging összetevő, az ápoló és természetes anyagokról nem is beszélve. Azt kell mondjam, minden fillérjét megéri ez a krém: csodásan puha és sima tőle a kezem, még a bőröm színe is szebb, amióta használom. Az illatát nem szeretem, de simán elnézem a szuper hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

naiva

2015. július 25.

Édesanyámat ajándékoztam meg vele, de aztán annyira megtetszett, hogy alkalomadtán én is csentem belőle. :-) Nekem kifejezetten tetszett az illata, jól hidratált, mégis gyorsan beszívódott (ez fontos kritérium volt anyunál, mert utálja a nehéz, zsíros krémeket). Összességében jó kis kézkrém ez, de azt gondolom, hogy ennyiért drága és olcsóbban is találni tiszta, szép összetevőkból álló krémet (maximum nem lesz ilyen finom illata, de hát nem is azért kenjük a kezünket, hogy szagolgassuk :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

rowan

2015. március 17.

Nagyon szépek az összetevői és szuperül hidratál. Minden nap erősen szárítom a bőröm a munkahelyi szappannal, meg a papírfogdosással, de ebből a krémből elég egyszer használni, nem kell minden kézmosás után kenegetnem a kezem. Az egyetlen, ami nem tetszik, hogy zsíros réteg marad utána a bőrömön, és nehezen szívódik fel, sokáig ragacsos maradok tőle. Ezért, és mert kissé azért drága, csak 4 csillagot kap tőlem.

Update: levonok még egy csillagot. Azóta már kb minden kézmosás után használni vagyok kénytelen. Többeknél olvastam már ilyen jelenségről a kézkrémeknél (sokfélénél), nem tudom, melyik összetevőnek köszönhető ez, hogy egy kis idő után mégsem hidratálnak olyan hosszantartóan, mint eleinte.
Nem fogom újra venni, ha elfogy, van ennél lényegesen olcsóbb kézkrém, ami legalább ennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Shea

2013. augusztus 23.

Legalább száz féle kézkrém (nem túlzok) kipróbálása után mondhatom a leges legjobb amit valaha használtam! Nagyon száraz, kirepedező a kezem és ez egy csodaszer!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Spengi

2013. június 3.

Elégedett vagyok a krémmel. Nagyon igénybe vett a kézfejem, állandóan kennem kell. Ebből a krémből kevés elég, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nem csak a kezem szebb tőle, hanem a körömágyam berepedezett bőre is. Az illata lehetne kicsit kellemesebb, de ezzel együtt megérdemli az öt csillagot. Annak külön örülök, hogy magyar termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

bavarbivi

2013. május 29.

Nagyon finom illatú, olyan mint a mélyhidratáló arkrémje. Könnyen felszívódik, de utána érzem, hogy van egy védőréteg a kezemen, ami óvja a hidegtől. A körmeimen vettem észre nagyobb változást, nem töredezik olyan könnyen mint régen és még gyorsabban is nő. Mindenképpen 5 csillag!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

appdina

2012. augusztus 4.

Nagyon-nagyon jó ez a krém. Egészen kevés is elég belőle, nagyon hamar beszívódik és jól hidratál. A Biola/Naturissimo többi termékétől eltérően itt a címke sem jön le 2 használat után a tubusról, úgyhogy minden szempontból megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthotenic Acid, Niacinamide

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Sorbitol h 1 1